Szczęść Boże!

Podział Grup Duszpasterskich – 2018/2019

Prowadzący

Nazwa Grupy

 

 

 

 

Ks. Proboszcz

Wicedziekan i opieka nad „Caritas” w dekanacie

Rada Duszpasterska

Komitet Kaplicy w Połomiu Dużym

Poradnia Rodzinna

Nadzwyczajni Szafarze Eucharystii

„Caritas” parafialna

Róże różańcowe

Duszpasterstwo dzieci (z ks. Łukaszem i s. Urszulą)

Kapelan Zakładu Karnego

Sprawy gospodarczo – remontowe w parafii

Odwiedziny chorych w I sobotę miesiąca

 

 

Ks. Łukasz Gazda

Duszpasterstwo Dzieci (z Ks. Proboszczem)

Chór „Canon”

Wypisywanie intencji mszalnych

Ruch „Światło – Życie”: Oaza Dzieci Bożych i Nowego Życia

Wolontariat młodzieży i SKC (z s. Urszulą)

Katecheza dzieci w Przedszkolu Samorządowym

Grupa teatralna /z s. Urszulą/

Administracja strony parafialnej

Odwiedziny chorych w I sobotę miesiąca

 

 

 

 

 

Ks. Mirosław Świerk

Duszpasterstwo Młodzieży (z ks. Grzegorzem)

LSO – lektorzy, ministranci, kantorzy, aspiranci

Akcja Katolicka

Opiekun świetlicy parafialnej

Krąg Domowego Kościoła (p. Katarzyna i  Piotr Faberowie)

Kurs przedmałżeński (Wielki Post)

Katecheza i spotkania indywidualne ze skazanymi w ZK (raz w tygodniu)

Spotkania kl. VIII i III Gimnazjalnych (z ks. Grzegorzem)

Spotkania klas VII / z ks. Grzegorzem/

Grupa O. Pio – oraz Krucjata Wyzwolenia Człowieka

Troska o sale w domu parafialnym

Odwiedziny chorych w I sobotę miesiąca

 

 

 

 

 

Ks. Grzegorz Krakowski

Obowiązki seniorskie księży wikariuszy

Przewodniczący Parafialnego Zespołu Synodalnego

Kurs Alpha w Zakładzie Karnym

Duszpasterstwo Młodzieży (z ks. Mirosławem)

KSM

Młodzieżowy Zespół Muzyczny „Oremus”

Msze św. dla młodzieży ( II i IV niedziela miesiąca)

Towarzystwo Przyjaciół WSD w Tarnowie – I czwartki

Krąg Domowego Kościoła (p. Ewa i Wojciech Grelowie)

Opieka nad kaplicą w Połomiu Dużym (oraz aspiranci, ministranci, lektorzy w Połomiu D.)

Schola w Połomiu ( z p. Beatą Daniec)

Spotkania kl. VIII i III Gimnazjalnych (z ks. Mirosławem)

Spotkania klas VII / z ks. Mirosławem/

Odwiedziny chorych w I sobotę miesiąca

 

 

S. Urszula Błaszkiewicz

Schola

DSM

Grupa Misyjna i Kolędnicy misyjni

Szkolne Koło Caritas (z ks. Łukaszem)

Dziecięce i młodzieżowe Róże Różańcowe

Grupa teatralna (z ks. Łukaszem)

Dekoracje i gabloty

Dodatkowe informacje