PORZĄDEK MSZY ŚW. ZAMIAST WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ 2020/21

 

Poniedziałek

28. 12. 2020

17.00     POŁOM DUŻY:  od p. Wiktorii Kokoszka do p. Tyrów

18.00     POŁOM DUŻY: od p. Nowobilskich do p. Kulasów

17.00     LEKSANDROWA:  od p. Kędrów do p. Dudziaków

18.00     Ul. J. MATEJKI (cała)

 

Wtorek

29. 12. 2020

17.00     POŁOM DUŻY:  od p. Trzeciaków do p. Gutowskich

18.00     POŁOM DUŻY: Rękaw, Wólka – od p. Brydniaków do p. Gutowskich

17.00     LEKSANDROWA: od p. Gajewskich do p. Gruców

18.00     Ul. OGRODOWA i KOSSAKA

 

Środa

30. 12. 2020

17.00     POŁOM DUŻY: Sośliny i Granice: od p. Stochel do p. Palejów

17.00     Ul. BRZĘKOWSKIEGO

18.00     UL. I OSIEDLE LESZCZYNY I DOMY W KIERUNKU KOPALIN PO STRONIE OLCHAWY: od p. Wójcików do p. Jawieniów i p. Badurów

 

Sobota

02. 01. 2021

16.00     LEKSANDROWA:  od p. Bukowskich do p. Koszackich

              LEKSANDROWA: od p. Smolików-Mastejów do p. Bakalarzów

17.00     Ul. KAZIMIERZA WIELKIEGO (cała)

 

Poniedziałek

04. 01. 2020

17.00      ŁOMNA:  od p. Chrzanów do p. Szostaków

               ŁOMNA:  od p. Cyrankiewiczów do p. Zelków

18.00      Ul. KONOPNICKIEJ, SIENKIEWICZA, KWIATOWA

 

Wtorek

05. 01. 2021

17.00     ŁOMNA: od p. Buławów do p. Klubów

              ŁOMNA:  od p. Jędrzejków do pani Heleny Kokoszka

18.00     Ul. DŁUGA, GŁOWACKIEGO, FISCHERA

 

Czwartek

07. 01. 2021

17.00      ŁOMNA: od p. Beretów do p. Mulków

               ZAGRODY:  od p. Krupów do Koryznówki

18.00      KILIŃSKIEGO, LIPNICKA, TARGOWA, KS. BIAŁKI, POGODNA, ZIELONA

 

Piątek

08. 01. 2021

 

17.00     OLCHAWA:  od p. Sopatów do p. Wronów

18.00     Ul. BOCHEŃSKA, MICKIEWICZA, GRUNWALDZKA I DOMY WOKÓŁ CMENTARZA

 

Sobota

09. 01. 2021

16.00     OLCHAWA:  od p. Klimków do p. Nieciów k. szkoły I DOMY WZDŁUŻ UL. OLCHAWSKIEJ

17.00     UL. KRZYWA, KLONOWA, WIŚNIOWA, WYSPIAŃSKIEGO, LEŚNA, WIDOK, BUKOWA

 

Poniedziałek

11. 01. 2021

17.00      OLCHAWA: Działy – od p. Chrzanów do p. Rucińskich

               KOPALINY: od p. Wnęków do p. Steców

18.00      LIMANOWSKA, CHROBREGO, JAGIELLOŃSKA, KR. JADWIGI, JAGIEŁŁY, SZKOLNA

 

Wtorek

12. 01. 2021

17.00     KOPALINY: od p. Szymańskich do p. Goców

18.00     UL. SŁONECZNA, SŁOWACKIEGO, KMITÓW, ZAMKOWA

 

Środa

13. 01. 2020

17.00     LEKSANDROWA Blok nr 2 i nr 3, UL. RYNEK, NOWA

18.00     KOPALINY: od p. Bieniasów /przy świetlicy/ do p. Wierciochów

              KOPALINY: od p. Łyduchów do p. Kalinowskich

 

Czwartek

14. 01. 2020

17.00     W KIERUNKU KOPALIN PO STRONIE ST. WIŚNICZA: od p. Taborów do p. Kędziorów

Copyright by flankerds.com