Intencje Mszy Świętych: 28 grudnia 2015 – 4 stycznia 2016

Poniedziałek

w Oktawie NP

28 XII

Święto ŚW. MŁODZIANKÓW MĘCZENNIKÓW

6.30

1) † Antoni Mikulski – od stryjenki Marii i kuzyna Grzegorza

2) † Adolfina i Michał Wołczkiewicz, w 3 r. Śmierci

Poza parafią: † Roman Krupa od przyjaciół córki: Joanny, Rafała i Jarosława

7.00

† Janina Tworzydło, w 19 rocznicę śmierci

17.00

† Edward Nieć, z okazji r. Śmierci

Poza parafią: † Jan Szewczyk (gr.-28)

Wtorek

29 XII

PIĄTY DZIEŃ OKTAWY NP

6.30

† Antoni Mikulski – od kuzyna Marka z żoną

Poza parafią: † Roman Krupa od przyjaciół córki

7.00

1) † Krystyna Wyrwa – od pracowników Liceum Plastycznego w Nowym Wiśniczu

2) †† Elżbieta Piekarz i mąż Aleksander

17.00

† Maria Klich – od koleżanek i kolegów

Poza parafią: † Jan Szewczyk (gr.-29)

Środa

30 XII

SZÓSTY DZIEŃ OKTAWY NARODZENIA PAŃSKIEGO

6.30

1) † Antoni Mikulski – od sąsiadów z ul. M. Konopnickiej i H. Sienkiewicza

1) †† Marian Wójcik w rocznicę śmierci i Jan Nowak

Poza parafią: † Roman Krupa od kolegów z pracy z TORu

7.00

†† z rodzin Niziołów, Krawczyków i Mińskich

17.00

Nowennowa

1)    † Krystyna Wyrwa – od przyjaciół Radia Maryja

2)    † Eugeniusz Bienias

3)    † Jerzy Skirło – od sąsiadów – rodziny Grzegorza Kozłowskiego

4)    † Tadeusz Czuban – od sąsiadów Zelków

5)    † Alina Mikulska – od córki Małgorzatu z Filipem

Poza parafią: † Jan Szewczyk (gr.-30)

Czwartek

31 XII

SIÓDMY DZIEŃ OKTAWY NP

6.30

†† Kazimierz Kluba, Łukasz Szot; †† Urszula i Ignacy Waligóra

7.00

† Antoni Mikulski – od sąsiadów z ul. M. Konopnickiej i H. SIenkiewicza

15.00

†† w bieżącym roku oraz za †† kapłanów i wszystkich parafian

17.00

† Władysław Kawalec

Piątek

1 I 2016

ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

OKTAWA NP

NOWY ROK

6.30

† Czesław Ożóg – od wnuczki Marty

7.45

† Mieczysław Hyrc (gr.-1)

9.00

† Mieczysław Mastalerz, w dniu imienin – od żony i dzieci

11.00

†† Aleksandra i Edmund Kępa

ZK

Za parafian

15.00

† Czesław Konieczny, w 26 rocznicę śmierci - od córki

17.00

† Ryszard Krzysztofowicz – od p. Tabora

Sobota

2 I

Św. Bazylego Wlk. i Grzegorza z Nazjanzu, bpów i dokt. Kośc.

6.30

1) † Antoni Mikulski – od wujka Adama z żoną

2) W int. Eugeniusza, z okazji 77 urodzin (dz.-bł.)

Poza parafią: † Janina Kozak – od sąsiadów i mieszkańców Osiedla ul. M. Konopnickiej

7.00

1) † Mieczysław Hyrc (gr.-2)

2) † Stanisława Kozłowska – od mieszkańców z ul. Ogrodowej ze strony wschodniej domu

17.00

† Krystyna Wyrwa – od Marii Wyrwa

Poza parafią: † Andrzej Kulas – od rodziny Zająców z Kobyla

3 I

2 NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

 

 

6.30

1) † Mieczysław Hyrc (gr.-3)

2)†† Jan Bakalarz, w r. śmierci (spoczywający w USA), rodzice: Wiktoria i Alojzy, brat Tadeusz

7.45

†† Stefania, Stefan i Kazimierz Mikulscy

9.00

† Maria i Kazimierz Nalepka z Łomnej – od dzieci z rodzinami

11.00

W int. Józefa Kucharskiego, w 80 rocznicę urodzin – od dzieci i wnuków (dz.-bł.)

ZK

Za parafian

15.00

Chrzcielna

17.00

W 40 rocznicę urodzin Sebastiana i za jego rodzinę (dz.-bł.)

Dodatkowe informacje