Intencje Mszy Świętych: 8 – 14 lutego 2016

Poniedziałek

8 II

 

 

Tydzień Modlitw
o Trzeźwość Narodu

6.30

† Andrzej Kulas (gr.-8) – od brata Janusza z żoną

Poza parafią: † Antoni Mikulski – od Anny Potrawiak z synem

7.00

1) † Edward Wnęk – od rodziny Brzegowych

2) †† Mieczysław i syn Zdzisław Kulas

Poza parafią: † Tadeusz Kozak – od Jerzego Mazanka i Włosińskich

8.00

† ks. Jan Tworzydło – od rodaków, uczestników pogrzebu z Nowego Wiśnicza

17.00

†† Katarzyna i Józef oraz Maria i Kazimierz Biłos

Wtorek

9 II

 

 

6.30

† Andrzej Kulas (gr.-9) – od Jarosława z rodziną

Poza parafią: † Antoni Mikulski – od Marii Cebulak z rodziną

7.00

† Edward Wnęk – od siostrzenicy Iwony z mężem

Poza parafią: † Tadeusz Kozak – od rodziny Tworzydłów z Nowego Wiśnicza

8.00

W int. wszystkich czcicieli Jezusa Eucharystycznego, za kapłanów, siostry zakonne i o nowe powołania do służby w Kościele

17.00

†† Sabina i Stanisław Kęs – od Marty i Pawła Płaszczyk

Środa Popielcowa

10 II

 

6.30

† Andrzej Kulas (gr.-10) – od chrześniaka Michała z rodziną

7.00

† Edward Wnęk – od siostry Izabeli z mężem

8.00

† Paweł Kokoszka, w rocznicę urodzin

15.00

† Adela, Rafał i Roman Chmielarz

18.00

† Sabina Kęs – od Bożeny Dyląg z rodziną

Czwartek

po Popielcu

11 II

 NMP z Lourdes

Światowy Dzień Chorego

6.30

1) † Józef Krawczyk, w rocznicę śmierci

2) † Andrzej Kulas (gr.-11) – od brata Tadeusza z żoną

Poza parafią: † Jerzy Skirło – od Krystyny i Sławomira Kowalskich

7.00

†† Janina Mucha, w 2 rocznicę śmierci; i mąż Adam

15.00

W int. chorych, cierpiących, starszych i samotnych (połączona z udzieleniem s.namaszczenia chorych)

17.00

†† Ks. Stanisław Łacny, Bogdan Łacny i ich rodzice

Piątek

po Popielcu

12 II

6.30

† Andrzej Kulas (gr.-12) – od brata Krzysztofa z rodziną

Poza parafią: † Jerzy Skirło – od Jakuba i Barbary Kowalskich

7.00

1) †† Waleria i Franciszek Kulas – od syna Juliana Kulasa

2) † Waleria Topka – od Janiny Topka z Rajbrotu

17.00

† Maria Filipek, w 2 rocznicę śmierci – od syna z rodziną

Sobota

po Popielcu

13 II

6.30

† Andrzej Kulas (gr.-13) – od Pawła Kulas z rodziną

Poza parafią: † Jerzy Skirło – od Zbigniewa i Krzysztofa Kowalskich

7.00

1) † Irena Śliwa, w 3 rocznicę śmierci – od męża

2) † Waleria Topka – od rodziny Kulasów z Borównej

17.00

W int. Katarzyny i Jacka Kluba, w 20 rocznicę ślubu – od dzieci

 

14 II

1 NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

 

6.30

† Andrzej Kulas (gr.-14) – od Edyty i Krzysztofa Kołodziejczyk

7.45

†† Władysława i Stanisław Święch

9.00

† Franciszek Chodur, w 17 rocznicę śmierci

11.00

W  int. Karola Przybojewskiego, w 18 rocznicę urodzin – od rodziców

ZK

Za parafian

15.00

†† Genowefa, Feliks, Paweł Babraj i Józef Zając

17.00

† Julian Kula, w 16 rocznicę śmierci

Dodatkowe informacje