Intencje Mszy Świętych: 14 - 20 marca 2016

 

 

Poniedziałek

14 III

 

5 Tydzień

Wielkiego Postu

6.30

1) †† Lutosław i Zbigniew Koszut, w 6 rocznicę śmierci

2) † Cecylia Sproska, w 2 rocznicę śmierci

Poza parafią: † Jerzy Skirło – od Doroty Bagińskiej z Iwkowej z rodziną

7.00

† Władysław Batko, w 1 rocznicę śmierci – od żony Emilii z córkami

Poza parafią: † Edward Wnęk – od Eugeniusza Kukli z żoną

17.00

† Tadeusz Czuban – od rodziny Kępów

Poza parafią: † Teresa Jastrzębska (gr.-21)

 

Wtorek

15 III

 

6.30

† Bożena Tabor – od koleżanek i kolegów córki Anety z pracy

Poza parafią: † Jerzy Skirło – od Doroty i Wacława Kurzydło

7.00

1) † Edward Tabor, w rocznicę śmierci

2) † Eugeniusz Burkiewicz – od pracowników przedszkola w NW wraz z oddziałami

Poza parafią: † Edward Wnęk – od rodziny Wronów

17.00

† Tadeusz Czuban – od Marioli i Andrzeja Szewczyków

Poza parafią: † Teresa Jastrzębska (gr.-22)

 

Środa

16 III

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.30

1) † Tadeusz Czuban – od kolegów z posterunku energetycznego w Wiśniczu

2) † Angelika Kądziela, w 5 rocznicę śmierci

Poza parafią: † Jerzy Skirło – od Janiny Pajor z rodziną z Kątów

7.00

† Stanisława Rosiek

Poza parafią: † Edward Wnęk – od Marii Cetnerowskiej z Poręby Spytkowskiej

17.00

1)     W int. Marysi, z okazji 7 r. urodzin, o Boże bł., opiekę MB oraz potrzebne łaski

2)     W int. Justyny, z okazji rocznicy urodzin (dz.-bł.)

3)     W int. Danuty, z okazji rocznicy urodzin (dz.-bł.)

4)     Prośba o zdrowie i siły w chorobie dla Stanisława

5)     † Szczepan Kula – od rodziny Zym

6)     † Józef Topka, z okazji imienin – od córki Marii z rodziną

7)     † Franciszek Kłos – od rodziny Mroczek i Biel z Dziewina

8)     † Marek Kastelik – od wujka Marcina z żoną Jolantą

9)     †† Helena Pierowska, w 10 rocznicę śmierci, Aleksandra i Andrzej Pierowscy, Władysława i Józef Bienias

10)   †† Józefa Tabor i syn Józef, z okazji imienin

11)   † Andrzej Markowski, w 1 rocznicę śmierci – od brata Dariusza z rodziną

Poza parafią: † Teresa Jastrzębska (gr.-23)

Nowennowa

 

Czwartek

17 III

 

 

 

 

6.30

† Tadeusz Czuban – od Marii i Antoniego Juda

Poza parafią: † Jerzy Skirło – od kuzyna Franciszka z rodziną z Kątów

7.00

1) † Konstanty Sielepin i † z rodziny Sielepinów

2) †† Waleria i Bogumił Kułanowscy

Poza parafią: † Edward Wnęk – od rodziny Nowaków z Okocimia

17.00

† Tadeusz Srebro, w rocznicę śmierci

Poza parafią: † Teresa Jastrzębska (gr.-24)

Piątek

18 III

 

6.30

† Tadeusz Czuban – od sąsiadki Anny Szewczyk z córką

Poza parafią: † Jerzy Skirło – od Czesława Pysno z Iwkowej

7.00

1) † Karolina, Józef Musiał i Stefan Budka

2) † Eugeniusz Burkiewicz – od rodziny Kowalów

Poza parafią: † Edward Wnęk – od koleżanek i kolegów z pracy córki z Nowego Światu

17.00

† W int. 7 Róży Matek (dz.-bł.)

Poza parafią: † Teresa Jastrzębska (gr.-25)

 

Sobota

19 III

 

uroczystość

ŚW. JÓZEFA,

OBLUBIEŃCA NMP

6.30

1) † Tadeusz Czuban – od chrześnicy Jolanty z rodziną

2) † Józef Rudek, w dniu imienin

Poza parafią: † Jerzy Skirło – od rodziny Grylów z Iwkowej

7.00

1) †† Zdzisław, Maria, Edward, Henryk, Mirosław Folwarscy

2) † Józef Barnaś, z okazji imienin

Poza parafią: † Edward Wnęk – od Heleny Papież i Bożeny Proficz z Poręby Spytkowskiej

17.00

Chrzcielna

Poza parafią: † Teresa Jastrzębska (gr.-26)

 

20 III

NIEDZIELA

PALMOWA

 

CZYLI MĘKI PAŃSKIEJ

6.30

†† Józef i Zofia Burdak

7.45

1) †† Józef, Aniela i Jan Zygmuntowie

2) W 18 rocznicę urodzin Katarzyny (dz.-bł.) – od rodziców i rodzeństwa

9.00

† Waldemar Kluba, w 4 rocznicę śmierci

11.00

†† Maria i Stanisław Michniak

ZK

Za parafian

15.00

† Józef Moskwa, z okazji imienin

17.00

† Tadeusz Czuban – od Lesławy i Józefa Mikulskich

Poza parafią: † Teresa Jastrzębska (gr.-27)

Dodatkowe informacje