Intencje Mszy Świętych: 2 - 8 maja 2016

 

PONIEDZIAŁEK

2 V

 

św. Atanazego, bpa i dok. Kośc., wspomn.

6.30

1) † Marek Kastelik – od pracowników Przychodni Rejonowej w Nowym Wiśniczu

2) † Grażyna Paduch – od chrześniaka Andrzeja z rodziną

7.00

† Waleria Topka (gr.-1) – od córki Kazimiery z mężem

18.00

† Stanisław Jarosz

 

WTOREK

3 V

 

NAJŚWIĘTSZEJ

MARYI PANNY,

KRÓLOWEJ POLSKI,

gł. patronki Polski

6.30

† Roman Włosiński, w 30 rocznicę śmierci – od siostry Bożeny z rodziną

7.45

W int. Zofii, z podziękowaniem za szczęśliwy przebieg operacji i powrót do zdrowia

9.00

W 35 rocznicę ślubu Aleksandra i Małgorzaty

11.00

Na zamku: 1) W int. Ojczyzny i naszej wiśnickiej ziemi – o opiekę Matki Bożej Królowej Polski

2) W int. OSP Nowy Wiśnicz i Łomna (dz.-bł.) i †† strażaka Stanisława Rucińskiego

17.00

† Waleria Topka (gr.-2) – od wnuka Sławomira z rodziną

 

ŚRODA

4 V

 

 

 

 

 

 

 

 

Św. Floriana, męczennika

 

wspomnienie

6.30

1) O Boże błogosławieństwo dla członków stowarzyszenia Liga Małżeństwo-Małżeństwu

2) †† Maria i Stanisław oraz synowie: Stanisław i Jan Majda

Poza parafią: † Franciszek Palej – od sąsiadów Chomiaków

7.00

† Waleria Topka (gr.-3) – od córki Krystyny z rodziną

Poza parafią:       1) † Eugeniusz Burkiewicz – od dyrekcji, pracowników i uczniów ZS w Rajbrocie

                               2) † Władysława Burkiewicz – od koleżanek i kolegów syna Waldemara z działu                                    Penitencjarnego ZK w Nowym Wiśniczu

 

18.00

1)       W 80 rocznicę urodzin i rocznicę ślubu Tadeusza (dz.-bł.)

2)       W int. 30 Róży Matek z Nowego Wiśnicza (dz.-bł.) i za † członkinie Róży

3)       W int. Jolanty (dz.-bł.)

4)       † Aleksandra Nosek, w 2 rocznicę śmierci

5)       † Florian Górski, w dniu imienin

6)       † Joanna Godzik – od siostry Zofii

7)       † Franciszek Kłos – od rodziny Kuklów z Połomia Dużego

8)       † ks. Marek Sobota – od rodziny Polków

9)       † Marek Kastelik – od kolegów sekcji Automatyki FABIOS S.A.

10)   † Stanisław Kokoszka – od Genowefy Kowalskiej z Królówki

11)   † Grażyna Paduch – od kuzynki Ewy z rodziną

12)   † Stanisława Kowalczyk – od wnuka Tomasza

13)   †† Jerzy Hołyst i żona Elżbieta – od Barbary i Jana Święch z rodziną

14)   † Ignacy Krzywda – od wnuka Lucjana z rodziną

15)   † Kazimierz Sajdak – od siostrzenicy Anny z rodziną

16)   † Władysław Schab – od Romana z żoną i dziećmi

17)   † Wanda Chrzan

18)   †† Maria, Florentyna, Irena, Stanisław Guzik

Poza parafią:       1) † Stanisław Kożuchowicz – od Mirosława i Grażyny Matras z Bytomska

                               2) † Szczepan Kula – od rodziny Urbaniaków i Góreckich

Nowennowa

 

CZWARTEK

5 V

 

6.30

† Marek Kastelik – od najbliższych sąsiadów

Poza parafią: † Franciszek Palej – od rodziny Babrajów

7.00

1) † Waleria Topka (gr.-4) – od córki Krystyny z rodziną

2) † Grażyna Paduch – od kuzyna Zdzisława z rodziną

Poza parafią:       1) † Eugeniusz Burkiewicz – od rodziny Grzesików z Lipnicy Górnej

                               2) † Joanna Godzik – od Kazimierza z synami

                               3) † Władysława Burkiewicz – od koleżanki Zofii Oświęcimka

18.00

†† Alojzy i Janina Kaczmarczyk

Poza parafią:       1) † Stanisław Kożuchowicz – od Andrzeja i Janiny Wrona z Bytomska

                               2) † Szczepan Kula – od rodziny Wieczorków

                               3) † Stanisława Kowalczyk – od Grażyny Kowalczyk

PIĄTEK

6 V

 

ŚW. FILIPA I JAKUBA, APOSTOŁÓW, święto

6.30

† Marek Kastelik – od sąsiadów z ul. Marii Konopnickiej i ul. Henryka Sienkiewicza

Poza parafią: † Franciszek Palej – od Marii Cebulak z rodziną

7.00

1) † Waleria Topka (gr.-5) – od Stanisławy Gawąd z rodziną

2) † Stanisław Dróżdż, z okazji imienin

Poza parafią:       1) † Eugeniusz Burkiewicz – od Małgorzaty i Macieja Zgłobickich

                               2) † Joanna Godzik – od koleżanki Falak i rodziny Schabów

                               3) † Władysława Buerkiewicz – od koleżanki Wiktorii Kokoszka

18.00

† Stefan Wzorek, w 4 rocznicę śmierci – od żony i dzieci z rodzinami

Poza parafią:       1) † Stanisław Kożuchowicz – od pracowników Urzędu Miejskiego i Gminy                                                                Szczawnica i MOK-u w Szczawnicy

                               2) † Szczepan Kula – od Barbary z Bochni z rodziną

                               3) † Stanisława Kowalczyk – od Anny i Tadeusza Iwańskich

 

SOBOTA

7 V

 

6.30

W 40 rocznicę ślubu Bożeny i Zdzisława Kubarek, w int. rodziny Kubarek, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę

Poza parafią: † Franciszek Palej – od właściciela firmy MAR-BUD oraz współpracowników

7.00

1) † Waleria Topka (gr.-6) – od wnuczki Niny z rodziną

2) W int. Jakuba, w 18 rocznicę urodzin (dz.-bł.)

Poza parafią:       1) † Eugeniusz Burkiewicz – od teścia Jana Plewy z Rajbrotu

                               2) † Joanna Godzik – od bratanicy Bożeny z rodziną

                               3) † Władysława Burkiewicz – od Renaty i Pawła Chojeckich z Leszczyny

14.00

ślub: Sylwia Tabor – Mateusz Sadulski

15.00

ślub: Joanna Żołna – Radosław Jankowski

18.00

† Maria Kokoszka, w rocznicę śmierci

Poza parafią:       1) † Stanisław Kożuchowicz – od Elżbiety i Wojciecha Wilk z rodziną

                               2) † † Szczepan Kula – od Anny i Mariusza Krzywda

                               3) † Stanisława Kowalczyk – od rodziny Polowiec

 

8 V

WNIEBOWSTĄPIENIE

PAŃSKIE

Uroczystość

 

Pierwsza Komunia Święta

6.30

† Stanisław Marszałek, w dniu imienin

7.45

† Renata Jastrzębska, w 2 rocznicę śmierci – od rodziców

9.00

† Waleria Topka (gr.-7) – od córki Marii z mężem

11.00

Pierwsza Komunia Święta

ZK

Za parafian

15.00

W int. nowożeńców Haliny i Pawła – o Boże bł. w życiu małżeńskim i rodzinnym i opiekę MB

17.00

† Artur Malarz – od córki Martyny

                                                                                                                                                                             

Dodatkowe informacje