INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 23 - 29 maja 2016

 

PONIEDZIAŁEK

23 V

 

 

 

 

 

8 tydzień zwykły

6.30

1) † Alina Mikulska (gr.-2) – od szwagra Tadeusza z rodziną

2) † Stefania i Franciszek Tobiasz

Poza parafią:       1) † Janusz Warzecha (gr.-1) – od Miłosza i Lili Pytłak

                                2) † Marek Kastelik – od rodziny Polak

7.00

1) † Stanisław Kokoszka – od najbliższych sąsiadek

2) † Stanisław Mikulski, w 10 rocznicę śmierci

18.00

† Irena Brydniak, w 8 rocznicę śmierci

Poza parafią:       1) † Stanisław Kożuchowicz – od pracowników firmy EUROSTAL z Bochni

                               2) † Szczepan Kula – od działu kwatermistrzowskiego ZK w Nowym Wiśniczu

                               3) † Waleria Topka (gr.-22) – od p. Rębilasowej i rodziny Włudyków

 

WTOREK

24 V

 

NMP Wspomożycielki Wiernych

wspomnienie obow.

6.30

† Alina Mikulska (gr.-3) – od Joanny Wójcik z rodziną

Poza parafią:       1) † Janusz Warzecha (gr.-2) – od od dyrektora i pracown. MOK-u w N. Wiśniczu

                               2) † Marek Kastelik – od rodziny Zaręba

7.00

W int. właścicieli i pracowników Biura Rachunkowego „Kanclerz” (dz.-bł.)

18.00

W int. Zbigniewa, w 50 rocznicę urodzin (dz.-bł.) – od żony i dzieci

Poza parafią:       1) † Stanisław Kożuchowicz – od Doroty i Janusza Tracz z dziećmi

                               2) † Szczepan Kula – od władz i społeczności studenckiej; Wydział Zamiejscowy w Bochni, Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach

                               3) † Waleria Topka (gr.-23) – od Marii i Edwarda Kaczmarczyków z Rajbrotu

 

ŚRODA

25 V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.30

1) † Alina Mikulska (gr.-4) – od chrześnicy Małgorzaty

2) † Stanisław Duch, z okazji imienin – od żony i dzieci

Poza parafią: † Janusz Warzecha (gr.-3) – od Kazimiery i Romana Krzywda z Bochni

7.00

†† Marian, Tadeusz Tworzydło, w rocznicę śmierci oraz rodzice: Bronisława i Józef

18.00

1)       O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ryszarda Zaworka, z okazji 50 rocznicy urodzin – od rodziców

2)       W int. 9 Róży Matek, o Boże błogosł. dla członkiń i radość wieczną dla † z Róży

3)       W int. Ewy Kmiecik, z okazji Dnia Matki, z prośba o Boże błog. i opiekę MB – od dzieci

4)       †† Maria Bereta, w 1 rocznicę śmierci i mąż Stanisław

5)       † Franciszek Kłos – od dyrekcji i pracowników firmy WERNER-KENKEL

6)       †† Kazimierz i Józefa Smęda

7)       † Marek Kastelik – od koleżanek i kolegów z firmy IGLOO i MILOO

8)       † Joanna Godzik – od chrześnicy Zofii z rodziną

9)       † Stanisław Kokoszka – od rodziny Polkowskich z Nowej Huty

10)   † Roman Zawadzki – od rodziny Tworzydłów

11)   † Stanisława Kowalczyk – od siostry Kazimiery Stachoń z rodziną

12)   † Ignacy Krzywda – od 55 Róży Ojców z Łomnej

13)   † Bronisława Anioł – od 29 Róży Matek z Leksandrowej

14)   † Kazimierz Sajdak – od sąsiadów, rodziny Koniecznych

15)   † Władysław Schab – od koleżanek z pracy Agnieszki

16)   † Stanisław Ruciński – od Zofii i Józefa Mochel z Olchawy

Poza parafią:       1) † Szczepan Kula – od władz i społeczności studenckiej; Wydział Zamiejscowy  w Bochni, Staropolskiej Szkoły Wyższej w Kielcach

                      2) † Stanisław Kożuchowicz – od Genowefy i Włodzimierza Zając z dziećmi z Gnojnika

                               3) † Waleria Topka (gr.-24) – od Zofii Trojan z Rajbrotu

Nowennowa

 

CZWARTEK

26 V

 

NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA

uroczystość

6.30

† Alina Mikulska (gr.-5) – od rodziny Irzykowskich

Poza parafią: † Janusz Warzecha (gr.-4) – od rodziny Knapików z Regulic

7.45

†† Alicja, Zygmunt, Jerzy Ciopińscy

9.00

O Boże błogosł. dla mieszkańców Kopalin i Starego Wiśnicza, należących do naszej parafii

11.00

† Jan Piechnik

15.00

† Elżbieta Domas, z okazji Dnia Matki

17.00

† Helena Kurczyńska, z okazji Dnia Matki

Poza parafią: † Waleria Topka (gr.-25) – od bratanicy Anny z rodziną

 

PIĄTEK

27 V

6.30

1) † Alina Mikulska (gr.-6) – od Kazimiery i Zdzisława Turmińskich z rodziną

2) † Stanisława Kowalczyk – od syna Zbyszka z żoną

Poza parafią: † Janusz Warzecha (gr.-5) – od Ewy Baranek z rodziną

7.00

† Eugeniusz Burkiewicz – od Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej

18.00

1) W 10 rocznicę ślubu Marty i Jakuba (dz.-bł.), z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę Bożą dla małżonków i ich dzieci – od mamy Anny

2) W int. mieszkańców Łomnej, o Boże błogosławieństwo w pracy i dobre urodzaje

Poza parafią:       1) † Stanisław Kożuchowicz – od Zofii i Adama Wąs z Gnojnika

                               2) † Waleria Topka (gr.-26) – od bratanicy Zofii z rodziną

 

SOBOTA

28 V

 

6.30

† Alina Mikulska (gr.-7) – od 24 Róży Matek

Poza parafią: † Janusz Warzecha (gr.-6) – od Janusza i Marii Baranek

7.00

1) † Eugeniusz Burkiewicz – od Zmiany III Działu Ochrony ZK w Nowym Wiśniczu 

2) †† z rodziny Łąckich

18.00

1) W 35 rocznicę ślubu Jolanty i Tadeusza, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia

2) † ks. Artur Babik, w rocznicę śmierci

Poza parafią:       1) † Stanisław Kożuchowicz – od Bogumiły i Romana Fitrzyk z Gnojnika

                               2) † Waleria Topka (gr.-27) – od bratanicy Kazimiery z rodziną

 

29 V

 

9 NIEDZIELA ZWYKŁA

6.30

†† Emilia i Marian Sułek

Poza parafią: † Janusz Warzecha (gr.-7) – od Stanisława i Ireny Jajeśnica z Muchówki

7.45

1) W int. ks. prałata Tadeusza Kluby, w 35 rocznicę święceń kapłańskich (dz.-bł.) – od mamy i siostry z mężem

2) †† Aleksander Wójcik, w 4 rocznicę śmierci i jego rodzice: Elżbieta i Jan

9.00

†† Bronisława i Antoni Widełka

11.00

† Ludwik Zelek

ZK

Za parafian

15.00

†† Aniela, Józef i Jan Zygmuntowie

17.00

† Alina Mikulska (gr.-8) – od 65 Róży Ojców z Nowego Wiśnicza

Poza parafią: † Waleria Topka (gr.-28) – od bratanicy Lucyny z rodziną

Dodatkowe informacje