INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 30 maja – 5 czerwca 2016

 

PONIEDZIAŁEK

30 V

 

 

 

 

 

8 tydzień zwykły

6.30

1) † Alina Mikulska (gr.-9) – od sąsiadów z ulicy Bocheńskiej

2) † Stanisława Kowalczyk – od chrześnicy Beaty z rodziną

Poza parafią: † Janusz Warzecha (gr.-8) – od Walentego Mrozka z Limanowej

7.00

1) † Eugeniusz Burkiewicz – od Dyrekcji ZK w Nowym Wiśniczu

2) † Tadeusz Bakalarz, w 2 rocznicę śmierci

18.00

† Irena Brydniak, z okazji Dnia Matki – od dzieci

Poza parafią:         1) † Stanisław Kożuchowicz – Barbary i Piotra Niezgoda

                                   2) † Waleria Topka (gr.-29) – od bratanka Wojciecha z rodziną

 

WTOREK

31 V

 

NAWIEDZENIE NMP

 

święto

6.30

† Alina Mikulska (gr.-10) – od Marii Mikulskiej, zza cmentarza, z ul. Wodociągowej

Poza parafią: † Janusz Warzecha (gr.-9) – od Leszka i Stanisławy Tworzydło

7.00

† Ignacy Krzywda – od syna Kazimierza z żoną

Poza parafią:         1) † Eugeniusz Burkiewicz – od rodziny Oświęcimków z Krakowa

                                   2) † Władysława Burkiewicz – od funkcjonariuszy i pracowników ZK w NW

18.00

†† Anna Chudecka, w rocznicę śmierci oraz mąż Jan

Poza parafią:         1) † Stanisław Kożuchowicz – od Romana Krzywda z rodziną z Bochni

                                   2) † Waleria Topka (gr.-30) – od współpr. córki Kazimiery z Ośr. Zdrowia w NW

 

ŚRODA

1 VI

 

 

św. Justyna, męcz.

 

wspomnienie obow.

 

 

 

 

 

 

 

 

6.30

†† Irena, Eugeniusz, Krzysztof Tabor

Poza parafią:         1) † Janusz Warzecha (gr.-10) – od Małgorzaty i chrześnicy z Krakowa

                                   2) † Józef Janiczek (gr.-1) – od rodziny Lejów i Iwanów z Podczerwonego

                                   3) † Alina Mikulska (gr.-11) – od Teresy Korona z rodziną

7.00

1) † Łukasz Szot – od rodziców

2) † Stanisław Łośko (gr.-1) – od córki Anny z mężem

Poza parafią: † Eugeniusz Burkiewicz – od rodziny Pawlików z Katowic

18.00

1)     W int. Krystyny, z okazji 60 rocznicy urodzin (dz.-bł.) – od męża i dzieci

2)     Dz.-bł. w intencji dzieci

3)     † Szczepan Kula – od sąsiadów z bloku nr 2 ZK

4)     † Franciszek Kłos – od dyrekcji i pracowników firmy WERNER-KENKEL

5)     † Marek Kastelik – od rodziny Szafrańców i Sulków z Suchej Góry

6)     † Joanna Godzik – od rodziny Wełnów

7)     † Stanisław Kokoszka – od Edyty i Bogumiła Czuban z Dziećmi

8)     † Roman Zawadzki – od sąsiadki Marii Kozak

9)     † Stanisława Kowalczyk – od rodziny Bakalarzów i Rudków

10)   † Ignacy Krzywda – od sąsiadów: Marii i Grzegorza

11)   † Bronisława Anioł – od wnuczki Jolanty z rodziną

12)   † Jerzy Hołyst – od zarządu i zawodników Klubu Sportowego „Szreniawa” z N. Wiśnicza

13)   † Kazimierz Sajdak – od zarządu, trenerów i zawodników Klubu Sport. „Szreniawa”

14)   † Władysław Schab – od od Leonii i Tadeusza Nalepków

15)   † Władysława Burkiewicz – od 6 Róży Matek z Połomia

16)   †† Jan Majka, w 4 rocznicę śmierci oraz żona Maria

17)   † Andrzej Tobiasz – od żony Ireny

Poza parafią: † Stanisław Kożuchowicz – od dyrekcji i pracowników hotelu „Solar” w Szczawnicy

Nowennowa

 

CZWARTEK

2 VI

 

 

6.30

1) †† Wanda, Tadeusz, Irena Kamińscy

2) † Szczepan Kula – od prababci Kazimiery

Poza parafią:         1) † Józef Janiczek (gr.-2) – od rodz. Lejów i Iwanów z Podczerwonego

                                   2) † Janusz Warzecha (gr.-11) – od Elżbiety z rodziną z Krakowa

                                   3) † Alina Mikulska (gr.-12) – od rodziny Załupskich

7.00

† Stanisław Łośko (gr.-2) – od syna z żoną i rodziną

Poza parafią:         1) † Władysława Burkiewicz – od Marii i Stanisława Stochel

                  2)† Stanisław Kokoszka – od koleżanek i kolegów z firmy ”Bolarus” wydz. Izolowanie

                  3) † Józef Tabor – od rodziny Szotów

18.00

†† Anna, Antoni i Stanisław Krawczyk

Poza parafią:         1) † Stanisław Kożuchowicz – Łukasza i Ewy Tokarz

                                   2) † Bronisława Anioł – od wnuków z Lipnicy: Piotra, Mirosława i Roberta

                                   3) † Władysław Schab – od Janiny i Bronisława Szumilasów z Limanowej

 

PIĄTEK

3 VI

 

NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

uroczystość

6.30

1) † Jerzy Skirło – od Stanisława Skirły z rodziną

2) † Szczepan Kula – od chrzestnej z rodziną

Poza parafią:         1) † Józef Janiczek (gr.-3) – od sąsiadów i przyjaciół

                                   2) † Janusz Warzecha (gr.-12) – od Straży Pożarnej w Nowym Wiśniczu

                                   3) † Alina Mikulska (gr.-13) – od szwagierki z synem Grzegorzem

7.00

† Stanisław Łośko (gr.-3) – od rodziny Chojnackich z Poznania

Poza parafią:         1) † Władysława Burkiewicz – Beaty i Krzysztofa Stochel

                  2) † Stanisław Kokoszka – od koleżanek i kolegów z firmy ”Bolarus” wydz. Izolowanie

                  3) † Józef Tabor – od pani Szymskiej z synem

18.00

† Stanisław Wyrwa, w 1 rocznicę śmierci  

Poza parafią:         1) † Stanisław Kożuchowicz – kolegów syna Piotra z aresztu w Podgórzu

                                   2) † Bronisława Anioł – od wnuka Artura z żoną

                                   3) † Władysław Schab – od rodziny Kolarzów

 

SOBOTA

4 VI

 

Niepokalanego Serca NMP

 

wspomnienie obow.

6.30

1) †† Zofia Szot, w 3 rocznicę śmierci i Edward Szot – od syna z żoną

2) † Patryk Blankowski, w 2 rocznicę śmierci

Poza parafią:         1) † Józef Janiczek (gr.-4) – od sąsiadów i przyjaciół

                                   2) † Janusz Warzecha (gr.-13) – od pracowników Zakładu Usług Komunalnych

                                   3) † Alina Mikulska (gr.-14) – od Piotra Mikulskiego z rodziną

7.00

1) † Stanisław Łośko (gr.-4) – od szwagierki Marii z Puszczykowa z rodziną

2) † Jan Szewczyk, w 2 rocznicę śmierci

Poza parafią:         1) † Władysława Burkiewicz – od właścicieli i pracowników firmy TELESFOR          

                  2) † Stanisław Kokoszka – od koleżanek i kolegów z firmy ”Bolarus” wydz. Izolowanie

                  3) † Józef Tabor – od Doroty Krupy z mężem z Bochni

18.00

†† Jadwiga i Zbigniew Wójciccy

Poza parafią:         1) † Stanisław Kożuchowicz – kolegów syna Piotra z aresztu w Podgórzu                                                      2) † Bronisława Anioł – od wnuczki Urszuli z rodziną

                                   3) † Władysław Schab – od wnuków: Angeliki i Sebastiana z rodzinami

 

5 VI

 

10 NIEDZIELA ZWYKŁA

6.30

†† Anna Nakielna oraz mąż Adolf

Poza parafią: 1) † Janusz Warzecha (gr.-14) – od zarządu i pracown. „LIMATERM” w Limanowej

                                   2) † Józef Janiczek (gr.-5) – od Danuty i Jerzego Mocię

                                   3) † Alina Mikulska (gr.-15) – od 65 Róży Ojców z Nowego Wiśnicza

7.45

W int. Bogumiły i Wiesława, w 20 rocznicę ślubu (dz.-bł.)

9.00

W int. 60 Róży Matek (dz.-bł.) i za † z tej róży

11.00

† ks. kan. Kazimierz Mikulski, w 1 rocznicę śmierci – od siostry Lucyny

ZK

Za parafian

15.00

Chrzcielna

17.00

† Stanisław Łośko (gr.-5) – od wnuczek: Agnieszki i Moniki

                                                                                                                                                                                                    

Dodatkowe informacje