INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 13 – 19 czerwca 2016

 

 

PONIEDZIAŁEK

13 VI

 

 

 

św. Antoniego
z Padwy

wspomnienie obow.

 

6.30

1) † Czesława Kokoszka, w 2 rocznicę śmierci – od męża

2) † Jan Wołowczyk

Poza parafią:       1) † Janusz Warzecha (gr.-22) – od Barbary i Wojciecha Mizgała z Limanowej

                                2) † Józef Janiczek (gr.-13) – od Anny Janiczek z rodziną

                               3) † Alina Mikulska (gr.-23) – od sąsiadów z ul. Bocheńskiej

7.00

† Eugeniusz Burkiewicz – od Renaty i Pawła Chojeckich z Leszczyny

Poza parafią:       1) † Józef Tabor – od Rafała i Doroty Krawiec

                               2) † Stanisław Kokoszka – od rodziny Kośmidrów

                               3) † Stanisław Łośko (gr.-13) – od Jolanty i Andrzeja

                               4) † Władysława Burkiewicz – od kierownika i pracowników Zespołu Obsługi Szkół i Przedszkoli w Lipnicy Murowanej

18.00

† Daniela Górska, w 6 rocznicę śmierci

                               1) † Bronisława Anioł – od Janiny Smęda

                               2) † Władysław Schab – od pracowników warsztatu samochodowego

 

WTOREK

14 VI

 

św. Michała Kozala

wspomnienie obow.

 

6.30

† Stanisław Kokoszka – od siostry Wandy

Poza parafią:       1) † Janusz Warzecha (gr.-23) – od koleżanek i kolegów córki Agnieszki z firmy                                                      „Błysk-Limanowa”

                               2) † Józef Janiczek (gr.-14) – od Józefy Janiczek z rodziną

                               3) † Alina Mikulska (gr.-24) – od Ewy i Marka Mikulskich

7.00

† Eugeniusz Burkiewicz – od Elżbiety i Henryka Palej z rodziną

Poza parafią: † Stanisław Łośko (gr.-14) – od sąsiadów córki Anny z Brzeźnicy

18.00

†† Antoni Mikulski, w 12 rocznicę śmierci oraz zmarli rodzice: Antoni i Cecylia

 

ŚRODA

15 VI

 

 

 

św. Jolanty

wspomnienie obow.

 

 

 

 

 

6.30

1) † Stanisława Kowalczyk – od Małgorzaty i Edwarda Stachoń

2) † Emilia Łącka, w 1 rocznicę śmierci

Poza parafią:       1) † Janusz Warzecha (gr.-24) – od Anny Smoleń z Limanowej

                               2) † Józef Janiczek (gr.-15) – od Marii i Józefa Szewczyk

                               3) † Alina Mikulska (gr.-25) – od pracownik ze Szkółki

7.00

†† Helena i Jan Kulas

Poza parafią: † Stanisław Łośko (gr.-15)

18.00

1)       † Szczepan Kula – od koleżanek i kolegów z klasy Technikum Ekonomicznego

2)       † Emilia Fortuna – od Zofii

3)       †† Janina i Władysław Urbańscy

4)       † Kazimierz Michura, w 1 rocznicę śmierci

5)       † Władysława Burkiewicz – od chrześniaka Zbigniewa z rodziną

6)       † Józef Tabor – od Marioli i Zbigniewa Jędrzejek

7)       † Franciszek Kłos – od dyrekcji i pracowników firmy WERNER-KENKEL

8)       † Andrzej Tobiasz – od syna Dariusza z rodziną

9)       † Cecylia – od córki Danuty z rodziną

10)   † Stanisław Kokoszka – od chrześniaka Stanisława z rodziną

11)   † Franciszka Strojna – od rodziny Irzykowskich

12)   † Ignacy Krzywda – od rodziny Klubów z Leksandrowej

13)   † Bronisława Anioł – od Elżbiety Kulas z rodziną

14)   † Kazimierz Sajdak – od Anny i Janusza Tworzydło

15)   † Władysław Schab – od przyjaciół Janka i Beaty

16)   † Władysław Schab – od Anny i Stanisława Łukasik

Nowennowa

 

CZWARTEK

16 VI

 

6.30

1) † Stanisław Kokoszka – od rodzin: Mędrków, Ziębów i Kokoszków

2) †† Karol Guzak i Edward Guzak

Poza parafią:       1) † Janusz Warzecha (gr.-25) – od Kazimierza Morońskiego z rodziną

                               2) † Józef Janiczek (gr.-16) – od Marii i Stanisława Kępa

                               3) † Alina Mikulska (gr.26) – od przyjaciół syna Bogdana z Mokrzysk

7.00

1) W int. właścicieli i pracowników Biura Rachunkowego „Kanclerz” (dz.-bł.)

2) † Zofia Trystuła, w 11 rocznicę smierci

Poza parafią:       1) † Józef Tabor – od rodziny Ostrowskich

                               2) † Stanisław Łośko (gr.-16)

18.00

W int. Jana Mastalerza, z okazji 87 rocznicy urodzin (dz.-bł.)

Poza parafią:       1) † Bronisława Anioł – od wnuczki Edyty z mężem i dziećmi

                               2) † Władysław Schab – od pracodawców córki Agnieszki

 

PIĄTEK

17 VI

 

 

św. Brata Alberta Chmielowskiego

wspomnienie obow.

6.30

1) † Jan Prokop

2) †† Adolf Krzywda, z okazji imienin i żona Waleria

Poza parafią:       1) † Janusz Warzecha (gr.-26) – od Warzechów z Poznania

                               2) † Józef Janiczek (gr.-17) – od Stanisławy Mocię

                               3) † Alina Mikulska (gr.27) – od przyjaciół syna Bogdana z Mokrzysk

7.00

† Tadeusz Matras, w rocznicę śmierci

Poza parafią:       1) † Stanisław Łośko (gr.-17)

                               2) † Stanisław Kokoszka – od Marii Dreścik z rodziną z Bochni

                               3) † Władysława Burkiewicz – od rodziny Stabrawów z Leszczyny

18.00

† Julian Nizioł, w 30 rocznice śmierci

Poza parafią:       1) † Bronisława Anioł – od dawnych sąsiadów z Olchawy

                               2) † Kazimierz Sajdak – od kuzyna Aleksandra Kity z dziećmi

18.00

Połom Duży: Poświęcenie Kaplicy św. Brata Alberta

 

SOBOTA

18 VI

 

 

6.30

1) † Stanisław Kokoszka – od rodziny Kopeć

2) † Agnieszka Korta-Dębosz, w 4 rocznicę śmierci

Poza parafią:       1) † Janusz Warzecha (gr.-27) – od Jadwigi i Leszka z Krakowa

                               2) † Józef Janiczek (gr.-18) – od Krystyny i Bogdana Wojciechowskich

                               3) † Alina Mikulska (gr.28) – od szwagra Adama z rodziną

7.00

W int. Wojciecha, z okazji 18 rocznicy urodzin (dz.-bł.)

Poza parafią: † Stanisław Łośko (gr.-18)

15.00

Ślub: Piszczek Karolina – Hajdaś Wojciech

18.00

Chrzcielna

 

19 VI

 

12 NIEDZIELA ZWYKŁA

6.30

† Tadeusz Kwinta, w 13 rocznicę śmierci – od mamy

Poza parafią:       1) † Alina Mikulska (gr.-29) – od Jakuba Mikulskiego

                               2) † Janusz Warzecha (gr.-28) – od Teresy i Waldemara Szewczyk z Krakowa

                               3) † Józef Janiczek (gr.-19) – od Ireny i Aleksandra Wojtusiak

7.45

†† Tadeusz Czuban, Kazimierz Stec – od Moniki i Grzegorza z dziećmi

9.00

†† Janina i Kazimierz Osika

Poza parafią: † Stanisław Łośko (gr.-19)

11.00

†† Stefania i Bronisław Helak

ZK

Za parafian

15.00

† Józef Trzos, w 5 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi

17.00

† Stanisław Nalepka, w 11 rocznicę śmierci

                                                                                                                                                                              

Dodatkowe informacje