INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 25 - 31 lipca 2016 r.

Poniedziałek

 25 VII

św. Jakuba, ap.

6.30

1) + Stanisława Gażeł od bratanicy z rodziną

7.00

1)  w 9. rocznicę ślubu Agnieszki i Tomasza z podz. za otrzymane łaski i prośbą o dalszą opiekę Bożą

2) + Stanisław Ruciński (gr. 25) – od Izabeli Chmielarz z rodziną (ks. Piotr)

18.00

1) w int. 25 Róży Matek z Nowego Wiśnicza o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla żyjących a radość wieczną dla zmarłych członkiń tej Róży

Wtorek

26 VII

św. Joachima
i Anny, rodziców NMP

6.30

1) + Józef Tabor od wnuczek Klaudii i Natalii

7.00

1) + Władysław Schab od córki Agnieszki z rodziną

2) + Stanisław Ruciński (gr. 26) – od sąsiadów z ul. Matejki i Wiśniowej (ks. Piotr)

18.00

1) W int. 63 Róży Ojców z Olchawy /dz-błag/ i za zmarłych z tej Róży

Środa

27 VII

6.30

1) + Grzegorz Kupiec w 1. rocznicę śmierci

7.00

1) ++ Apolonia i Mieczysław Juda

2) + Stanisław Ruciński (gr. 27) – od Tadeusza i Lucyny Kowalczyk z rodziną (ks. Piotr)

18.00

NOWENNOWA:

1)      w intencji Ani z okazji imienin

2)      w 10 rocznicę ślubu Katarzyny i Mariusza (dz-błag)

3)      w 35 rocznicę ślubu Marii i Andrzeja (dz-błag)

4)      + Franciszek Kłos od Działu Pakowania Browaru Okocim

5)      + Zuzanna Marszałek w 1 rocznicę śmierci

6)      + Władysław Schab od Edyty i Krzysztofa Kołodziejczyk

7)      + Józef Tabor od kuzynki Wandy z rodziną

8)      + Władysław Burkiewicz od rodziny Szewczyków

9)      + Antoni, ++ Genowefa i Jerzy Kawa

10)  + Władysław Nowak od kuzyna Piotra Kierczaka z żoną i córką

11)  + Władysława Zielińska od wnuka Adriana z rodziną

12)  + Adolf Nakielny od sąsiadów: Krystyny i Jana Papuga

13)  + Roman Zawadzki od chrześniaka z Jarosławia

14)  + Anna Holota z okazji imienin

15)  + Józef Janiczek od rodziny Osuch z Nowego Wiśnicza

16)  + Józef Kosturkiewicz od Wiesława i Stanisławy z dziećmi

17)  + Janusz Warzecha od Anny Jarosz z rodziną

18)  + Zbigniew Tyl od wnuczki Teresy

19)  + Cecylia Goc od sąsiadów Goryczków

20)  + Anna Włosińska od wnuczki Beaty z rodziną

Czwartek

28 VII

 

6.30

1) + Józef Tabor od córki z mężem

7.00

1) + Władysław Schab od córki Urszuli z rodziną

2) + Stanisław Ruciński (gr. 28) – od sąsiada Henryka (ks. Piotr)

18.00

1) + Czesława Wnęk w 5. rocznicę śmierci, + Tadeusz Wnęk

 Piątek

29 VII

św. Marty

6.30

1) + Józef Tabor od syna z żoną i dziećmi

7.00

1) + Stanisław Dymura w 9. rocznicę śmierci

2) + Stanisław Ruciński (gr. 29) – od Marii Kokoszka z rodziną (ks. Piotr)

18.00

1) + ks. Jan Grabiński od siostry Heleny

Sobota

30 VII

6.30

1) + Władysława Zielińska od wnuka Rafała z rodziną

7.00

1) w int. Zofii z okazji imienin i 90. urodzin o Boże błog. i opiekę Matki Bożej

2) + Władysław Schab od żony Janiny

3) + Stanisław Ruciński (gr. 30) – od Doroty i Jacka Goc (ks. Piotr)

14.00

ślub: Agnieszka Leszko – Mateusz Piwowarczyk

15.00

ślub: Andżelika Statek – Krzysztof Dziedzic

18.00

+ ks. Jan Grabiński od brata Kazimierza

XVIII

Niedziela Zwykła

31 VII

 

6.30

1) + Anna, + Jan, + Władysław Świątek

7.45

1) + Marian Wójcik w 4. rocznicę śmierci

9.00

1) + Marian Kokoszka w 3. rocznicę śmierci

11.00

1) ++ Emilia i Jan Burkiewicz

ZK

Za parafian

15.00

1) ++ Janina i Józef Waligóra

17.00

1) + Grażyna Paduch od męża

 

 

Dodatkowe informacje