INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 8 – 14 sierpnia 2016

 

 

PONIEDZIAŁEK

8 VIII

 

św. Dominika, prezb.

wspomnienie

6.30

† Władysława Burkiewicz – od Beaty i Jacka Fortuna z rodziną

Poza parafią:        1) † Stanisław Ruciński – od Jana Kozioł z rodziną

                               2) † Władysława Zielińska – od rodziny Chłopek z Libiąża

                               3) † Józef Janiczek – od rodziny Jońców

                               4) † Janusz Warzecha – od przewodniczącego Rady Miejskiej w N. Wiśniczu

7.00

† Adolf Nakielny – od córki Teresy z mężem

Poza parafią:        † Janina Kawalec (gr.-8)

18.00

W int. Julii, w 3 rocznicę urodzin (dz.-bł.) – od dziadków i rodziców

Poza parafią:        1) † Andrzej Tobiasz (gr.-8) – od rodziny Przewor z Gorlic

                               2) † Jerzy Borzyński – od brata Tadeusza z żoną

 

WTOREK

9 VIII

 

ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA

święto

6.30

† Józef Tabor – od żony Marii

Poza parafią:        1) † Stanisław Ruciński – od Tadeusza Kozioł z rodziną

                               2) † Władysława Zielińska – od rodziny Furtak

                               3) † Józef Janiczek – od Kamili i Jarosława Bobula z Żegociny

                               4) † Janusz Warzecha – od Tomasza Bujaka z Limanowej

7.00

W 25 rocznicę ślubu Mirosławy i Władysława – od dzieci i wnuka

Poza parafią:        † Janina Kawalec (gr.-9)

18.00

† Stanisław Stokłosa

Poza parafią:        † Andrzej Tobiasz (gr.-9) – od koleżanek żony z oddziału noworodków ze szpitala w Bochni

 

ŚRODA

10 VIII

 

ŚW. WAWRZYŃCA, DIAKONA I MĘCZ.

święto

6.30

W 18 rocznicę urodzin Magdaleny (dz.-bł.)

Poza parafią:        1) † Władysława Zielińska – od Jolanty Adamczyk

                               2) † Jerzy Borzyński – od wnuczki Joanny i wnuka Sławomira z rodzinami

7.00

† Maria Nabielec

Poza parafią:        † Janina Kawalec (gr.-10)

18.00

1)       W int. Heleny, z ok. rocznicy urodzin, z prośbą o opiekę Matki Bożej

2)       † Franciszek Kłos – od kolegów i koleżanek firmy „Sejto”

3)       † Władysława Burkiewicz – od rodziny Traczów z Leszczyny

4)       † Józef Tabor – od Mariana Chojeckiego

5)       † Władysław Nowak – od rodziny Skalskich

6)       † Stanisław Ruciński – od rodziny Kupczyków z Olchawy

7)       † Adolf Nakielny – od chrześnicy Lucyny Palej z mężem

8)       † Roman Zawadzki – od rodziny: Tworzydłów, Wojewodów i Kleśnych

9)       † Józef Kosturkiewicz – od syna Aleksandra z żoną

10)   †† Józef, Ryszard, Genowefa Kowalik

11)   † Janusz Warzecha – od Towarzystwa Miłośników Wiśnicza

12)   † Zbigniew Tyl – od koleżanki córki Barbary, Krystyny

13)   † Cecylia Goc – od Małgorzaty i Zdzisława Jędryczka z rodziną

14)   † Anna Włosińska – od wnuka Krzysztofa z żoną

15)   † Janina Kozak, w 1 rocznicę śmierci – od córki Marii

16)   † Wiktoria Łacna – od rodziny Orłów

Poza parafią:        † Andrzej Tobiasz (gr.-10) – od Elżbiety i Mieczysława Burkowicz

Nowennowa

 

CZWARTEK

11 VIII

 

św. Klary, dziew.

wspomnienie

6.30

† Władysława Burkiewicz – od pracowników przedszkola w Nowym Wiśniczu wraz z oddziałami

Poza parafią:        1) † Stanisław Ruciński – od rodziny Markiewiczów z Bielska Białej

                               2) † Józef Janiczek – od Elżbiety i Jerzego Janiczek z Żegociny

                               3) † Zbigniew Tyl – od mieszkańców bloku nr 1, przy ul. Lipnickiej

7.00

† Edward Bakalarz, w 18 r. śmierci

Poza parafią:        † Janina Kawalec (gr.-11)

18.00

† Zuzanna Marszałek, w dniu imienin

Poza parafią:        1) † Andrzej Tobiasz (gr.-11) – od sąsiadki Stanisławy z rodziną

                               2) † Jerzy Borzyński – od chrześnicy Barbary

 

PIĄTEK

12 VIII

 

6.30

† Kazimierz Sajdak – od chrześniaka Artura z rodziną

Poza parafią:        1) † Stanisław Ruciński – od rodziny Wieczorków z Bielska Białej

                               2) † Józef Janiczek – od rodziny Klimek z Lipnicy

                               3) † Zbigniew Tyl – od Koła Emerytów i Rencistów przy ZK

7.00

† Piotr Tworzydło, w rocznicę śmierci

Poza parafią:        † Janina Kawalec (gr.-12)

18.00

†† Władysław Goc, w rocznicę śmierci, żona Bronisława, syn Hieronim, córka Aleksandra

Poza parafią:        1) † Andrzej Tobiasz (gr.-12) – od Benedykta Trąby

                               2) † Jerzy Borzyński – od bratanicy Ewy z rodziną

 

SOBOTA

13 VIII

 

6.30

† Józef Tabor – od brata Krzysztofa z rodziną

Poza parafią:        1) † Stanisław Ruciński – od rodziny Pannów z Bielska Białej

                               2) † Józef Janiczek – od Ireny Szymczakiewicz z rodziną

                               3) † Zbigniew Tyl – od siostry Rozalii z mężem Tadeuszem z Bielska Białej

7.00

† Elżbieta Fasuga, w 5 rocznicę śmierci

Poza parafią:        † Janina Kawalec (gr.-13)

14.00

ślub: Joanna Nieć – Mateusz Wyrwa

18.00

†† Maria, Julian, Stanisław Cholewa i zmarli z rodziny

Poza parafią:        1) † Andrzej Tobiasz (gr.-13) – od Musialskich i Bieniasów

                               2) † Jerzy Borzyński – od bratanka Ryszarda Borzyńskiego z rodziną

 

14 VIII

 

20 NIEDZIELA ZWYKŁA

6.30

O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Marii, z okazji imienin

7.45

†† Elżbieta Kokoszka, mąż Maksymilian, i zmarli Michał i Zofia Wietrzak

9.00

†† Emilia i Henryk Krzywda, w kolejną rocznicę śmierci

Poza parafią:        † Janina Kawalec (gr.-14)

11.00

W int. Janiny i Stanisława Czuban, w 50 rocznicę ślubu – od dzieci z rodzinami

ZK

Za parafian

15.00

W int. Eryka, z ok. 18 r. urodzin. (dz.-bł.)

17.00

†† Zuzanna i Władysław Wojas

Poza parafią:        † Andrzej Tobiasz (gr.-14) – od chrześniaka Grzegorza z rodziną

                                                                                                                                                                             

Dodatkowe informacje