INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 10 - 17 października 2016

 

PONIEDZIAŁEK

10 X

6.30

1) † Józef Janiczek – od wnuka Michała i Sylwii

2) †† Stanisław i Sabina Kęs

7.00

 † Stanisław Kożuchowicz (gr.-9) – od brata Czesława z żoną

Pp.:          † Franciszek Kłos (gr.-29) – od kolegów i koleżanek z firmy Sejto

17.00

W int. 10 Róży Matek z Nowego Wiśnicza, z prośbą o zdrowie i Boże bł. oraz za † z tej róży

WTOREK

11 X

 

6.30

† Józef Janiczek – od wnuka Dawida z żoną

7.00

† Stanisław Kożuchowicz (gr.-10) – od Kazimierza Michałek z żoną

Pp.:          † Franciszek Kłos (gr.-30) – od kolegów i koleżanek firmy Sejto

17.00

†† Maria, Adam Plekan – od córki z rodziną

ŚRODA

12 X

 

6.30

† Józef Janiczek – od brata Franciszka z rodziną

7.00

1) † Andrzej Świątek, w 12 rocznicę śmierci

2) †† Andrzej, Matylda i Tadeusz Gawąd

Pp.:          † Stanisław Kożuchowicz (gr.-11) – od Janiny i Stanisława Kuro

17.00

1)     W 18 rocznicę urodzin Zuzanny, o zdrowie, bł. Boże i opiekę MB

2)     W 32 r. ślubu Ewy i Wojciecha Grela i w 2 r. ślubu Anny i Marcina Imiołek (dz.-bł.)

3)     W 60 r. urodzin Marii (dz.-bł.) – od synów z rodzinami

4)     O łaskę potomstwa dla Magdaleny i Dominika

5)     † Roman Zawadzki – od Kamila i Małgorzaty Nizioł z dziećmi

6)     † Andrzej Tobiasz – od wujka Jana Mastalerza z córkami: Dorotą i Kariną i synem Robertem

7)     †† Jadwiga i Andrzej Włosińscy oraz Roman Włosiński

8)     † Anna Włosińska – od Róży Matek z Leksandrowej

9)     † Bożena Wąchała – od parafian z Połomia Dużego

10)   † Wiktoria Łacna – od Magdaleny i Karola Mróz

11)   † Emilia Wełna – od wnuczki Małgorzaty z rodziną

12)   † Anna Nieć – od wnuczki Ewy z rodziną

13)   † Ryszard Wnęk – od rodziny Majków z Wiśnicza

14)   † Tadeusz Nowak – od Urszuli i Rafała Kuc z dziećmi

15)   † Maria Kolarz – od chrześnicy Agnieszki z mężem z Łapczycy

16)   † Stanisław Matras – od Beaty i Marcina Daniec z Połomia Dużego

17)   † Krystyna Kowalska – od Towarzystwa Miłośników Wiśnicza

18)   † Romuald Skorupa

19)   †† Karol i Janina Daniec oraz prawnuczka Natalia

20)   †† Genowefa i Władysław Tota

Nowennowa

CZWARTEK

13 X

bł. H. Koźmińskiego,

6.30

1) † Edward Tworzydło, w dniu imienin

2) †† Józef i Stanisława Nabielec, wnuczka Maria

7.00

†† Anna i Stefan Klubowie

Pp.:          † Stanisław Kożuchowicz (gr.-12) – od teściów: Doroty i Zenona Włosińskich

17.00

1) † Julia Wójcik, w 20 rocznicę śmierci

2) W 10 rocznicę ślubu Arlety i Pawła Piechnik (dz.-bł.)

PIĄTEK

14 X

6.30

†† Stefania, w 40 rocznicę śmierci, mąż Andrzej i Artur Klimek

7.00

1) † Stefan Budka, w 12 rocznicę śmierci

2) †† Bronisława i Franciszek Stabrawa

Pp.:          † Stanisław Kożuchowicz (gr.-13) – od sąsiadów: Danuty i Marka Fortuna

17.00

1) †† Maria i Kazimierz, Jan Prokop

2) W int. Małgorzaty i Marcina, w 15 rocznicę ślubu (dz.-bł.)

SOBOTA

15 X

św. Teresy od Jezusa

 

6.30

1) †† Adam Mucha, w rocznicę śmierci oraz żona Janina

2) †† Maria i Antoni Mikulscy

7.00

1) †† Stanisław Holota, w rocznicę śmierci oraz żona Anna

2) † Tadeusz Łacny, w 6 rocznicę śmierci

17.00

Chrzcielna

28 NIEDZIELA ZWYKŁA

16 X

 

6.30

† Maria Janisz – od Andrzeja

7.45

† Leon Kowalski, w rocznicę śmierci

9.00

Jadwiga Szot, w dniu imienin – od mamy (dz.-bł.)

11.00

W int. s. Urszuli, z okazji imienin, o Boże bł., potrzebne łaski w służbie Bogu i ludziom

ZK

Za parafian

15.00

†† Jadwiga i Zbigniew Wójciccy oraz Maria i Zygfryd Kawka

17.00

W 50 rocznicę ślubu Heleny i Józefa Wrześniewskich, (dz.-bł.) – od dzieci

 

Dodatkowe informacje