INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 14 - 20 listopada 2016

 

PONIEDZIAŁEK

14 XI

 

6.30

† Zbigniew Tyl – od Krystyny Smęda

7.00

1) †† Elżbieta i Rudolf Brydniak

2) † Marian Kazior – od Grażyny Łacnej z rodziną

17.00

†† Edmund i Aleksandra Kępa

WTOREK

15 XI

6.30

† Zbigniew Tyl – od córki Heleny

7.00

† Emilia Wełna – od syna Stanisława z rodziną

17.00

† Janusz Warzecha – od wnuka Łukasza z Wiolą

ŚRODA

16 XI

 

 

6.30

1) † Marian Kazior – od Elżbiety i Jacka Tworzydło z rodziną

2) † Tadeusz Nowak – od córki Bernadetty z rodziną

7.00

† Theodolynda Koszut – od Barbary Nalepka z rodziną

17.00

1)      W int. Elżbiety, z okazji imienin (dz.-bł.) – od córki z mężem

2)      † Andrzej Tobiasz – od szwagierki Marii Krzywda

3)      † Wiktoria Łacna – od wnuczki Katarzyny z rodziną

4)      † Emilia Wełna – od mieszkańców z ul. Kazimierza Wielkiego

5)      † Ryszard Wnęk – od sąsiadów z ul. Kazimierza Wielkiego

6)      † Anna Nieć – od Marii Włosińskiej i chrześnicy Bogusławy

7)      † Jan Capik – od brata Marka

8)      † Maria Kolarz – od szwagra Mieczysława z rodziną z Kobyla

9)      † Tadeusz Nowak – od Eleonory i Henryka Adamczyk z rodziną

10)   † Krystyna Kowalska – od Bogumiły i Józefa Kokoszka z dziećmi

11)   †† Maria i Władysław Bakalarz

12)   † Andrzej Nowak

13)   † Aleksander Fielek – od sąsiadów z ul. Długiej

14)   † Sławomir Klima – od wujka Janusza z rodziną

15)   † Janina Trytek – od syna Józefa z żoną

16)   † Władysława Daniec – od Józefa Daniec z rodziną

CZWARTEK

17 XI

św. Elżbiety Węgierskiej

wspomnienie

6.30

† Marian Kazior – od Krystyny i Jana Papuga

7.00

1) †† Andrzej Tabor, w rocznicę śmierci i syn Adam

2) † Emilia Wełna – od syna Stanisława z rodziną

17.00

† Maria Janisz – od Zarządu oraz Pracowników „Krebo”

PIĄTEK

18 XI

bł. Karoliny Kózkówny

wspomnienie

6.30

1) † Zbigniew Tyl – od sąsiadów Nowaków

2) † Marian Kazior – od pracowników Apteki „Rumianek” w Nowym WIsniczu

7.00

† Emilia Wełna – od 1 Róży Matek z Nowego Wiśnicza

17.00

†† Jan, Waleria i Franciszek Gajewscy

SOBOTA

19 XI

bł. Salomei

wspomnienie

6.30

1) †† Franciszek i Elżbieta

2) † Janina Trytek – od rodziny Trzasków i Adamców

7.00

1) † Henryk Guzik, w 6 rocznicę śmierci – od chrześnicy Izabeli z rodziną

2) † Marian Kazior – od Barbary Tworzydło

17.00

Chrzcielna

34 NIEDZIELA ZWYKŁA

20 XI

 

JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

UROCZYSTOŚĆ

6.30

†† Władysław i Katarzyna Stokłosa

7.45

† Maria Radzięta, Mieczysław, Jan i Zofia Misiek

9.00

†† Waleria Topka, w 1 rocznicę śmierci oraz mąż Józef – od córki Marii z rodziną

11.00

1) † Stanisława Kowalczyk – od wnuczki Anny z mężem i dziećmi

2) †† Elżbieta Ostrowska i Władysław Kawalec

ZK

Za parafian

15.00

†† Henryk, Julian, Czesław, Tadeusz, Jan

17.00

†† Teresa Jastrzębska i Teofila Bratek

 

Dodatkowe informacje