INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 21 - 27 listopada 2016

 

PONIEDZIAŁEK

21 XI

 

6.30

1) † Zbigniew Tyl – od sąsiadki Barbary z rodziną

2) †† Adolfina i Michał Wołczkiewicz

7.00

1) †† Cecylia i Adam Piech

2) † Emilia Wełna – od koleżanek córki Ewy z Zespołu Oświaty Urzędu Miejskiego

17.00

†† Franciszek i Michalina Szpak, w rocznicę śmierci

WTOREK

22 XI

św. Cecylii

6.30

†† Jerzy Borzyński i żona Helena

7.00

† Cecylia Goc, w dniu imienin – od dzieci z rodzinami

17.00

† Łukasz Szot, w 6 rocznicę śmierci – od rodziców i babci

ŚRODA

23 XI

 

 

6.30

1) † Jerzy Borzyński – od córki z mężem

2) † Marian Kazior – od Renaty i Przemysława Tworzydło

7.00

† Emilia Wełna – od Krystyny Anioł

17.00

1)      † Andrzej Tobiasz – od rodziny Krzywdów

2)      † Wiktoria Łacna – od Barbary Smęda z rodziną

3)      † Emilia Wełna – od Józefy Załupskiej

4)      † Anna Nieć – od koleżanek i kolegów z pracy córki Edyty

5)      † Jan Capik – od brata Zbigniewa z rodziną

6)      † Maria Kolarz – od szwagra Eugeniusza z rodziną z Tychów

7)      † Andrzej Brydniak, w rocznicę śmierci – od mamy

8)      † Tadeusz Nowak – od siostry Stefanii z mężem i rodziną

9)      † Krystyna Kowalska – od Ireny i Józefa Korta

10)   † Janusz Warzecha, z okazji imienin – od żony i dzieci z rodzinami

11)   † Alfred Burkiewicz – od sąsiadów z Połomia Dużego

12)   † Aleksander Fielek – od Barbary i Stanisława Rudek z rodziną

13)   † Sławomir Klima – od Teresy Wełna z rodziną

14)   † Janina Trytek – od syna Tadeusza z żoną i rodziną

15)   † Franciszek Kłos, w rocznicę śmierci – od żony i dzieci

16)   † Władysława Daniec – od Marka Dańca z rodziną

17)   † Maria Ostroga – od rodziny Trylińskich

18)   †† Janina i Piotr Burakowscy – od córki Danuty i wnuczki Iwony z rodziną

19)   † Katarzyna Szydłowska, z okazji imienin

CZWARTEK

24 XI

św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy

6.30

† Alina Mikulska, w 1 rocznicę śmierci

7.00

1) W int. Marii i Stanisława, w rocznicę ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim

2) † Marian Kazior – od Heleny i Tadeusza Tworzydło

17.00

† Czesław Czuban, w 4 rocznicę śmierci

PIĄTEK

25 XI

6.30

1) † Jerzy Borzyński – od wnuczek Darii i Magdy z rodzinami

2) †† Irena i Eugeniusz Mucha i synowie: Eugeniusz i Wiesław

7.00

1) †† Zofia i Jan Gaczoł

2) † Emilia Wełna – od firmy „Stalchem”

17.00

† Artur Malarz, w 1 rocznicę śmierci – od córki Martyny z mamą

SOBOTA

26 XI

6.30

† Ryszard Wnęk – od mamy

7.00

1) † Franciszek Kłos, w 1 rocznicę śmierci

2) † Tomasz Serafiński, w 60 rocznicę śmierci

17.00

†† Genowefa, Feliks i Paweł Babraj oraz Władysław Cygan

27 XI

 

1 Niedziela Adwentu

6.30

† Roman Zawadzki – od żony i dzieci z rodzinami

7.45

† Jan Prokop i †† Stefania i Andrzej Łąccy

9.00

†† Stanisława i Edward Stabrawa, w rocznicę śmierci

11.00

1) † Stanisława Kuchnik – od córki Bogumiły z rodziną

2) W int. Katarzyny Adamczyk, z okazji imienin (dz.-bł.)

ZK

Za parafian

15.00

1) †† Franciszek, Helena, Rozalia, Józefa

2) W int. Chóru CANON, z okazji Jubileuszu (dz.-bł.)

17.00

W 55 rocznicę ślubu Lucyny i Józefa Trzeciak (dz.-bł.)

 

Dodatkowe informacje