INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 5 - 11 grudnia 2016

 

PONIEDZIAŁEK

5 XII

 

6.30

1) † Ryszard Wnęk – od Funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu

2) † Tadeusz Nowak – od syna Adama z rodziną

Poza parafią: † Maria Ostroga – od Krzysztofa Grabarza z rodziną

7.00

† Emilia Wełna – od Czesławy Mikulskiej z synem

17.00

†† Maria Lubowicka, Maria i Stanisław Gawlik

WTOREK

6 XII

 

6.30

†† Stanisław i Sabina Kęs, w 1 rocznicę śmierci Sabiny

Poza parafią: † Maria Ostroga – od sąsiadów Kolarzów

7.00

† Maksymilian Duda

17.00

†† Franciszek i Teofila Bratek

ŚRODA

7 XII

 

św. Ambrożego,

bpa i dok. Kośc.

 

6.30

†† Tadeusz Rojek i jego rodzice

Poza parafią: † Maria Ostroga – od Elżbiety Przybyło z synami z Bochni

7.00

1) † Emilia Wełna – od Teresy Kawalla z córką

2) † Krystyna Kowalska – od męża

17.00

1)      O zdrowie dla Barbary, z okazji imienin i Boże bł. dla całej rodziny

2)      † Andrzej Tobiasz – od siostry z mężem i Marcinem

3)      † Wiktoria Łacna – od wnuków: Piotra, Pawła, Roberta z rodzinami

4)      † Anna Nieć – od koleżanek i kolegów z pracy córki Edyty

5)      † Jan Capik – od siostry Elżbiety z synem Kamilem

6)      † Maria Kolarz – od Władysława Jachym

7)      † Aleksander Fielek – od Marii Kokoszka z rodziną

8)      † Sławomir Klima – od sąsiadów z osiedla

9)      † Janina Trytek – od wnuków: Anety, Łukasza, Dawida, Grzegorza

10)   †† Barbara i Eugeniusz Bienias, w dniu imienin

11)   †† Maria Majka, z okazji imienin, mąż Jan

12)   † Władysława Daniec – od 12 Róży Matek z Nowego Wiśnicza

13)   † Maria Ostroga – od Marka Sułka z rodziną

14)   † Jan Zychal – od teściowej

15)   † Teresa Kawalec – od wnuczki Kingi

16)   †† Wiktoria Łacna i dusze w czyśćcu cierpiące – od szafarzy Komunii Św.

17)   † Waleria Topka, z okazji imienin

CZWARTEK

8 XII

NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP

uroczystość

6.30

1) Z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej

2) † Tadeusz Nowak – od pracowników Stacji Paliw „UMBRA”

7.00

†† Wiktoria i Franciszek Mączka

17.00

†† Stefania, Stefan, Kazimierz i Stefania Mikulscy

PIĄTEK

9 XII

6.30

1) † Waleria Topka, z okazji imienin

2) †† Józef i Maria Rojek z Leksandrowej

Poza parafią: † Maria Ostroga – od rodziny Ostrogów z Nowej Huty

7.00

1) † Emilia Wełna – od rodziny Godzików

2) † Maria Serafińska, w 47 rocznicę śmierci

17.00

† Franciszek Rudek – od żony

SOBOTA

10 XII

6.30

† Tadeusz Nowak – od pracowników Przychodni Rejonowej w Nowym Wiśniczu

7.00

1) † Waldemar Kluba, z okazji imienin

2) †† Władysław i Anna Ciemięga z Gorlic

17.00

†† Piotr i Katarzyna Mikulscy

11 XII

 

 

3 Niedziela Adwentu

GAUDETE

6.30

† Bronisław Guzak, w 4 rocznicę śmierci

7.45

† Stanisław Marszałek, w 22 rocznicę śmierci

9.00

† Waldemar Kluba, z okazji imienin

11.00

† Janina Jawień, z okazji imienin

ZK

Za parafian

15.00

† Maria Bielak, z okazji imienin

17.00

†† Irena, Julia, Władysław, Leopold, Władysława Roman oraz Stanisława, Igor i Aleksander Bet

 

Dodatkowe informacje