INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 2 - 8 stycznia 2017

 

 

PONIEDZIAŁEK

2 I

św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza

wspomnienie

6.30

1) † Maria Ostroga – od córki Krystyny z rodziną

2) † Maria Stasieczek

7.00

† Anna Jajeśnica – od brata Stefana

17.00

†† Józefa Kierczuk, w rocznicę śmierci oraz mąż Mikołaj

Poza parafią:    1) † Teresa Kawalec (gr.-2) – od wnuczki Jolanty z mężem

                               2) † Janina Trytek – od Urszuli i Józefa Lis

WTOREK

3 I

6.30

† Sławomir Klima – od kolegów

7.00

†† Genowefa i Jan Stabrawa oraz Wojciech Stabrawa

17.00

†† Maria i Szczepan Tworzydło, w rocznicę śmierci

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-3) – od wnuczki Moniki z mężem

ŚRODA

4 I

 

6.30

1) † Maria Ostroga – od syna Mieczysława

2) † Eugeniusz Janas – od wnuka Sławomira

7.00

†† Jan Bakalarz, spoczywający w USA i brat Tadeusz

17.00

1)      W int. Eugeniusza, z okazji imienin i 78 rocznicy urodzin (dz.-bł.)

2)      † Maria Kolarz – od Jadwigi i Jana Zająców

3)      † Krystyna Kowalska – od ZNP – ognisko gmina NW

4)      † Aleksander Fielek – od Tadeusza i Lucyny Kowalczyk z dziećmi

5)      † Janina Trytek – od wnuczki Eweliny Tempka

6)      † Jan Zychal – od rodziny Nosków

7)      † Daniela Górska, z okazji imienin

8)      † Kazimierz Kłósek – od kuzynki Haliny Mroczek i córki Grażyny z rodziną

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-4) – od chrześnicy Marii z rodziną ze Słotnic

CZWARTEK

5 I

 

6.30

1) † Jadwiga Klima – od syna z rodziną

2) † Roman Kluba

7.00

†† Genowefa Dudek oraz mąż Marian – od syna Zdzisława z rodziną

17.00

†† Agnieszka i Józef Kukla

Poza parafią:    1) † Teresa Kawalec (gr.-5) –od chrześnicy Barbary Szafraniec z rodziną

                               2) † Janina Trytek – od Haliny i Zygmunta Rogusz

PIĄTEK

6 I

 

OBJAWIENIE PAŃSKIE

6.30

† Maria Kolarz – od przyjaciół z firmy „Kamieniarz”

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-6) – od Marii Imiołek

7.45

†† Baltazar, Maria, Stanisław Bratek

9.00

†† Edmund i Aleksandra Kępa

11.00

†† Jan Feliksiak, w 6 rocznicę śmierci, zmarli rodzice oraz Antonina i Teofil Bereta

ZK

Za parafian

15.00

†† Bolesław i Nadieżda Łukasik

17.00

† Stanisława Kokoszka – od syna Jana z żoną

SOBOTA

7 I

6.30

†† Genowefa Bober oraz Julian Bereta

7.00

† Teresa Kawalec

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-7) – od Marii Jajeśnica z rodziną

13.00

ślub: Krzysztof Janik – Aleksandra Krempa

14.00

ślub: Mateusz Stary – Katarzyna Narolska

15.00

ślub: Mateusz Klimek – Nadia El Bably

17.00

W int. Fabiana Tyburskiego i Heleny Brydniak (dz.-bł.) – od Moniki i Sebastiana

8 I

 

CHRZEST PAŃSKI

święto

6.30

† Władysław Chrzan, w 68 rocznicę śmierci

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-7) – od Elżbiety i Jacka Tworzydło z firmy Elmak

7.45

†† Stefan, Stefania i Kazimierz Mikulscy

9.00

W 25 rocznicę ślubu Beaty i Michała Rudek (dz.-bł.)

11.00

† Adolf Tynka, w 1 rocznicę śmierci – od córki Małgorzaty z mężem

ZK

Za parafian

15.00

†† Katarzyna i Marcin Wołowiec

17.00

† Stanisława Kokoszka – od syna Józefa z żoną Bogumiłą

 

Dodatkowe informacje