INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 9 - 15 stycznia 2017

 

PONIEDZIAŁEK

9 I

 

6.30

1) † Maria Ostroga – od córki Anny z wnuczką

2) Podziękowanie za 2016 r. z prośbą o bł. Boże w pracy dla Pracowników BSR w NW

7.00

† Stanisława Kokoszka – od rodziny Rajskich z Brzeźnicy i Łośków z Krakowa

17.00

† Stanisław Wilczyński, w 15 r. śm.

Poza parafią:    1) † Teresa Kawalec (gr.-9) – od koleżanek z pracy z Firmy „Elmak”

                               2) † Janina Trytek – od Marii i Krystyny Szawarnogów

WTOREK

10 I

6.30

†† Bronisław i zmarli z rodziny

7.00

1) Anna Burdak, w 18 rocznicę urodzin

2) † Józef Zając – od Przyjaciół córki Małgorzaty z ZS w Nowym Wiśniczu (dz.-bł.)

17.00

† Salomea Legutko – od Marii Rojek

Poza parafią:    1) † Teresa Kawalec (gr.-10) – od rodziny Jajeśnica

                               2) † Janina Trytek – od Wioletty i Marcina Jurkowskich

ŚRODA

11 I

 

6.30

1) † Kazimierz Kłósek – od chrześnicy Doroty Rojek z rodziną

2) †† Zofia i Aleksander Duda

7.00

† Maria Kulas, w rocznicę śmierci – od córki z rodziną

17.00

1)      W 80 urodziny Józefy (dz.-bł.)

2)      † Maria Kolarz – od Dariusza i Iwony Kolarz z Tychów

3)      † Krystyna Kowalska -od grona pedagogicznego i pracowników ZS w Królówce

4)      † Aleksander Fielek – od rodziny Jawieniów z Kopalin

5)      † Janina Trytek – od wnuczki Marioli Danet

6)      † Jan Zychal – od oddziału Opiekunek Medycznych Oddziału Wewnętrznego

7)      †† Władysław i Zofia Dziadoszczyk

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-11) – od sąsiada Michała Marzec

CZWARTEK

12 I

 

6.30

1) † Maria Ostroga – od siostry Stanisławy z mężem

2) † Józef Noga – od siostry z mężem

7.00

†† Walerja i Franciszek Kulas – od syna Juliana

17.00

†† Genowefa, Feliks, Paweł Babraj i Józef Zając

Poza parafią:    1) † Teresa Kawalec (gr.-12) – od Małgorzaty i Mariusza Rudek

                               2) † Janina Trytek – od rodziny Chrapustów z dziećmi

PIĄTEK

13 I

 

6.30

1) †† Maria i Mikołaj Obal

2) † Czesław Szczeciński – od rodziny Kornasiów i Andrukowiczów

7.00

† Roman Krupa

17.00

W 18 rocznicę urodzin Kamila Biłosa (dz.-bł.) – od rodziców i rodzeństwa

Poza parafią:    1) † Teresa Kawalec (gr.-13) – od sąsiadki Ewy Palej z rodziną

                               2) † Janina Trytek – od rodziny Borowców z Bochni

SOBOTA

14 I

6.30

† Maria Ostroga – od 20 Róży Matek z Łomnej

7.00

1) †† Matylda i Antoni Wilkońscy

2) †† Grażyna Paduch, w 1 rocznicę śmierci oraz syn Paweł

17.00

W podziękowaniu za szczęśliwe rozwiązanie, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla Wojciecha i Kingi

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-14) – od rodziny Możdżeniów

15 I

 

2 Niedziela Zwykła

6.30

†† Stanisław i Bronisława Bogacz i Janina i Robert Babraj

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-15) – od Ewy i Wojciecha Grelów z Łomnej

7.45

† Stanisława Kokoszka – od córki Zofii

9.00

† Maria Kolarz, z okazji Dnia Babci – od wnuków: Klaudii, Kamila i Bartłomieja

11.00

†† Maria Florek, Helena Salwa, Karol Salwa

ZK

Za parafian

15.00

† Antoni Tabaszewski, w rocznicę śmierci

17.00

† Karol Mikulski, w 3 rocznicę śmierci – od żony i córek z rodzinami

 

Dodatkowe informacje