INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 16 - 22 stycznia 2017

 

PONIEDZIAŁEK

16 I

 

6.30

1) † Kazimierz Kłósek – od sąsiadów Adamczyków

2) † Czesław Szczeciński – od córek z rodzinami

7.00

†† zmarłych pracowników BSR w Nowym Wiśniczu

17.00

†† Julia, Irena, Józef Wójcik – od syna Stefana z rodziną

Poza parafią:    1) † Teresa Kawalec (gr.-16) – od Stanisława Nowaka z Leksandrowej

                               2) † Janina Trytek – od rodziny Prusów i Bolków

WTOREK

17 I

św. Antoniego

wspomnienie

6.30

† Stanisława Kokoszka – od Leszka i Stanisławy Tworzydło z rodziną

7.00

† Kazimierz Kłósek – od sąsiadów: Waśko, Buława i Ruszel

17.00

† Jan Zychal – od żony z córką i zięciem

Poza parafią:    1) † Teresa Kawalec (gr.-17) – od Anety i Pawła Joniec

                               2) † Janina Trytek – od rodziny Wojdaków z Bielczy

ŚRODA

18 I

 

6.30

1) † Stanisława Kokoszka – od Marii i Włodzimierza Tworzydło

2) † Czesław Szczeciński – od córki Jadwigi z rodziną

7.00

† Józef Noga – od żony Haliny

17.00

1)      † Maria Kolarz – od rodziny Kaczmarczyków z Łomnej

2)      † Krystyna Kowalska -od emerytów ZS im. JPII w Starym Wiśniczu

3)      † Aleksander Fielek – od sąsiada Wyrwy z rodziną

4)      † Janina Trytek – od wnuczki Leslie Tempka

5)      † Jan Zychal – od pielęgniarek z Oddziału Wewnętrznego I z Pododdziałem Kardiologicznym

6)      † Aleksander Wójcik, z ok. urodzin

7)      † Magdalena Kawka

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-18) – od Janiny Mączka

CZWARTEK

19 I

św. J. S. Pelczara

wspomnienie

6.30

1) † Kazimierz Kłósek – od rodziny Mochel

2) † Czesław Szczeciński – od teściów wnuka Pawła

7.00

† Stefan Mroczek, w 8 rocznicę śmierci

17.00

†† Jan Pająk, w 22 rocznicę śmierci, żona Anna, oraz Klaudia Szram

Poza parafią:    1) † Teresa Kawalec (gr.-19) – od rodziny Gaworczyków i Batysów

                               2) † Janina Trytek – od rodziny Pazdalskich

PIĄTEK

20 I

 

6.30

1) †† Maria i Mikołaj Obal

2) † Czesław Szczeciński – od Mariana Nowaka ze Starego Wiśnicza

7.00

† Agnieszka Korta-Dębosz, z okazji imienin – od przyjaciół z ZS w Nowym Wiśniczu

17.00

† Maria Kolarz – od kierownictwa budowy „Nowa Łódź Fabryczna”

Poza parafią:    1) † Teresa Kawalec (gr.-20) – od Andrzeja i Elżbiety Michałek z rodziną

                               2) † Janina Trytek – od chrześniaka Szymona Kawalca z rodziną

SOBOTA

21 I

św. Agnieszki

wspomnienie

6.30

† Stanisława Kokoszka – od Stanisławy Mikulskiej z rodziną

7.00

1) †† Julia i Franciszek Tabor, Agata i Marcin Mastalerz, Emilia Mastalerz – od wnuków

2) † Józef Noga – od Leszka z rodziną

17.00

Chrzcielna

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-21) – od Jolanty i Wiesława Dudek z Muchówki

22 I

 

3 Niedziela Zwykła

6.30

† Władysława Daniec – od męża

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-22) – od Władysławy Dudek

7.45

†† Helena Buława, w rocznicę śmierci, oraz mąż Bronisław

9.00

W int. Przemysława, w 1 rocznicę urodzin (dz.-bł.)

11.00

†† Tadeusz Czuban i Andrzej Sułek – od Bogumiła i Edyty z dziećmi

ZK

Za parafian

15.00

†† Tadeusz Wnęk, w 9 rocznicę śmierci i żona Czesława

17.00

†† Władysław Golonka i Benedykt Jajeśnica

 

Dodatkowe informacje