INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 23 - 29 stycznia 2017

 

PONIEDZIAŁEK

23 I

 

6.30

1) † Kazimierz Kłósek – od kuzynek z rodziny Kłósków

2) † Józef Noga – od rodziny Beretów

7.00

† Stanisława Kokoszka – od rodziny Gajewskich

17.00

†† Janina, Józefa i Stefan Zaleśny, w rocznicę śmierci

Poza parafią:       1) † Teresa Kawalec (gr.-23) – od Czesławy Biernat ze Skotnic

                   2) † Janina Trytek – od Adama Tempki z żoną i dziećmi

WTOREK

24 I

św. Franciszka Salezego

wspomnienie

6.30

† Józef Noga – od Ilony i Wiesława Daniec

7.00

† Michalina Skórka

17.00

† Joanna Godzik, w 1 rocznicę śmierci

Poza parafią:       1) † Teresa Kawalec (gr.-24) – od Wiesławy i Marka Goryczko

                            z Tymbarku

                   2) † Janina Trytek – od Marii Pączek

ŚRODA

25 I

 

NAWRÓCENIE ŚWIĘTEGO PAWŁA

święto

6.30

1) † Józef Bereta, w 9 rocznicę śmierci

2) † Józef Noga – od rodziny Łacnych

7.00

† Czesław Szczeciński – od Emerytów ZK w Nowym Wiśniczu

17.00

1)    † Maria Kolarz – od rodzeństwa zięcia Mariusza

2)    † Krystyna Kowalska – od koleżanek i kolegów córki z chóru „Salt Singers”

3)    † Aleksander Fielek – od Tadeusza Stachoń z rodziną

4)    † Jerzy Mikulski, w 16 rocznicę śmierci – od żony i synów z rodzinami

5)    † Janina Trytek – od wnuka Ernesta Tempka

6)    † Jan Zychal – od Zespołu Bloku Operacyjnego i Centralnej Sterylizacji szpitala w Bochni

7)    † Stanisława Grzegorczyk – od koleżanek i kolegów syna Janusza z pracy

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-25) – od rodziny Mikulskich

CZWARTEK

26 I

św. Tymoteusza i Tytusa, bpów

wspomnienie

6.30

1) † Kazimierz Oświęcimka – od wnuka Kamila Biłosa

2) † Józef Noga – od sąsiadów Wnęków i Nowaków

7.00

† Adam Kurek, w 13 rocznicę śmierci

17.00

†† Salomea, Bronisław Legutko – od rodziny Szeligów

Poza parafią:       1) † Teresa Kawalec (gr.-26) – od Barbary Mroczek

                            z Leksandrowej

                   2) † Janina Trytek – od Bożeny i Pawła Pączek

PIĄTEK

27 I

bł. Jerzego Matulewicza

wspomnienie

6.30

1) † Kazimierz Kłósek – od rodziny Trzasków i Adamców

2) † Czesław Szczeciński – od rodzin: Tworzydło, Wojewoda i Kleśny

7.00

†† Emilia i Teofil Krawczyk

17.00

† Jan Zychal – od żony z córką i zięciem

Poza parafią:       1) † Teresa Kawalec (gr.-27) – od rodziny Kołodziejczyków

                            z Lipnicy

                   2) † Janina Trytek – od rodziny Wełnów

SOBOTA

28 I

św. Tomasza z Akwinu

wspomnienie

6.30

† Władysława Daniec – od syna Tomasza

7.00

1) † Kazimierz Kłósek – od kuzynki Ireny i kuzyna Aleksandra z rodziną

2) † Aniela Król, w 20 rocznicę śmierci – od męża i dzieci z rodzinami

17.00

† Lidia Lisak, w 2 rocznicę śmierci – od męża i córek z rodzinami

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-28) – od rodziny Paprotów z Lipnicy

29 I

 

 

4 NIEDZIELA ZWYKŁA

6.30

†† Helena, Henryk Dąbrowski, w ich rocznicę śmierci

Poza parafią: † Teresa Kawalec (gr.-29) – od Mieczysława Olipry i Doroty Stabrawa z rodziną

7.45

† Jadwiga Klima, w rocznicę śmierci – od siostry Teresy z rodziną

9.00

† Antoni Mikulski

11.00

†† Stanisława Kowalczyk, w rocznice śmierci i Janina Burakowska – od rodziny Kowalczyków z Nowego Wiśnicza

ZK

Za parafian

15.00

†† Władysława i Jan Kocjan oraz Wiktor Kukla

17.00

†† Irena i Ryszard Gut – od syna z rodziną

 

Dodatkowe informacje