INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 6 - 12 marca 2017

 

PONIEDZIAŁEK

6 III

6:30

1) † Józef Noga - od córki Joanny

2) †† Stefania i Karol Łacny oraz Marian Nabielec

Poza parafią:

† Grzegorz Kaczmarczyk - od rodziny Stanisławczyków z Rajbrotu

7:00

† Kazimierz Kluba, z okazji imienin - od żony i córki z mężem

Poza parafią:

1) † Tadeusz Nowak (gr.-26) - od rodzeństwa synowej Kingi

2) † Janina Szczepanik - od rodziny Koniecznych z Muchówki

17:00

† Krystyna Bienias (gr.-6)

Poza parafią:

1) † Krystyna Kowalska (gr.-22) - od Kazimierza Durak i rodziny Stańdów

2) † Józefa Kamyczek - od rodziny Dobrzańskich z Bochni

WTOREK

7 III

6:30

W 18 rocznicę urodzin Izabeli (dz.-bł.) - od rodziców i rodzeństwa

Poza parafią:

† Grzegorz Kaczmarczyk - od kuzyna Andrzeja z rodziną

7:00

†† Antonina, Krystyna, Franciszek Pytko, Janina Dobosz

Poza parafią:

1) † Tadeusz Nowak (gr.-27) - od chrześnicy Krystyny Nowakowskiej z rodziną

2) † Janina Szczepanik - od rodziny Koniecznych z Zebrzydowic od wnuka Rafała

17:00

† Krystyna Bienias (gr.-7)

Poza parafią:

1) † Krystyna Kowalska (gr.23) - od koleżanek i kolegów syna Adama z Dz. Technicznego Firmy "Bolarus"

2) † Józefa Kamyczek - od Józefa i Marii Biłos z Królówki

ŚRODA

8 III

6:30

1) † Krystyna Bienias (gr.-8)

2) † Franciszek Palej, w dniu imienin - od żony

7:00

†† Genowefa i Jan Stabrawa i Wojciech Stabrawa

Poza parafią:

† Tadeusz Nowak (gr.-28) - od koleżanek i kolegów syna z firmy "IGLOO"

17:00

Nowennowa:

1) † Tadeusz Chrzan - od rodziny Zdunków

2) † Helena Kałucka - od córki z mężem

3) † Edward Dziedzic - od rodziny Łacnych

4) †† Stanisława Klupa, w rocznicę śmierci oraz mąż Bolesław

5) † Maria Kolarz - od rodziny Huków

6) † Janina Trytek - od siostrzeńca z żoną - Renaty i Antoniego Gołda

7) †† Lutosław Koszut, w rocznicę śmierci oraz ojciec Zbigniew

8) † Józef Palej, w 9 rocznicę śmierci

9) † Teresa Kawalec - od rodziny Zgłobickich i Skirło

10) †† Kazimierz Wójcik, w 9 rocznicę śmierci oraz rodzice i brat

11) † Kazimierz Rudek

12) † Kazimierz Przychodko, z okazji imienin

13) † Janina Szczepanik - od 14 Róży Matek z Leksandrowej

14) †† Kazimierz Chłopek, i żona Maria

15) O ulgę w cierpieniu dla Józefy Pasieka

Poza parafią:

† Krystyna Kowalska (gr.-24) - od uczniów z rodziny Kuklów ze Starego Wiśnicza

CZWARTEK

9 III

6:30

1) † Krystyna Bienias (gr.-9)

2) † Józefa Kamyczek - od sąsiadów

Poza parafią:

† Grzegorz Kaczmarczyk - od kuzynki Józefy

7:00

†† Franciszka i Józef Daniec

Poza parafią:

1) † Tadeusz Nowak (gr.-29) - od rodziny Drożdżów i Kukułów z Nieszkowic Wlk.

2) † Janina Szczepanik - od rodziny Kwaterów

17:00

†† Franciszka Czuban, z okazji imienin, oraz Władysław i Marian Czuban

Poza parafią:

† Krystyna Kowalska (gr.-25) - od kolegów zięcia ze "Stalprodukt"

PIĄTEK

10 III

6:30

1) †† Kazimierz Szczepanik, z okazji imienin, Stefan Szczepanik, w 15 rocznicę śmierci

2) † Grzegorz Kaczmarczyk - od siostry Joalnty z rodziną

7:00

†† Elżbieta Hołyst oraz mąż Jerzy - od siostry Alicji

Poza parafią:

† Tadeusz Nowak (gr.-30) - od współpracowników córki Elżbiety ze szpitala Centrum Zdrowia Tuchów

17:00

† Krystyna Bienias (gr.-10)

Poza parafią:

1) † Krystyna Kowalska (gr.-26) - od sąsiada Stanisława

2) † Józefa Kamyczek - od rodziny Jaskierskich

SOBOTA

11 III

6:30

† Grzegorz Kaczmarczyk - od chrześniaka Grzegorza z rodziną

7:00

1) † Józefa Kamyczek - od rodziny Sopatów

2) †† Kazimierz, Andrzej Trzaska

Poza parafią:

† Janina Szczepanik - od rodziny Sobolów i Szczepaników z Brzostku

17:00

†† Jerzy Bienias, w rocznicę śmierci oraz rodzice: Czesław i Alina

Poza parafią:

1) † Krystyna Bienias (gr.-11)

2) † Krystyna Kowalska (gr.-27) - od Zarządu Oddz. Związku Nauczycieli Polsk. Bochnia-Powiat

2 NIEDZIELA

Wielkiego Postu

 

12 III

6:30

† Piotr Słomnicki

7:45

W int. Marii, z okazji 70 urodzin (dz.-bł.) - od dzieci, wnuków i prawnuka

9:00

1) † Stanisława Bukowska, w 11 rocznicę śmierci

2) †† Władysław Schab, w 1 rocznicę śmierci, żona Teresa - od córek z rodzinami

Poza parafią:

† Krystyna Kowalska (gr.-28) - od Emerytów ZS JPII w Starym Wiśniczu

11:00

† Roman Smęda, w 7 rocznicę śmierci

Poza parafią:

† Krystyna Bienias (gr.-12)

15:00

† Albina Rudek - od wnuka Ryszarda

17:00

† Wojciech Stabrawa, w 4 rocznicę śmierci

 

 

Dodatkowe informacje