INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 13 - 19 marca 2017

 

 

PONIEDZIAŁEK

13 III

6:30

1) † Grzegorz Kaczmarczyk - od siostrzeńca Marcina

2) † Janina Szczepanik - od wnuczki Marceliny

7:00

†† Waleria i Bogumił Kułanowscy

17:00

† Stanisław Ruciński, w 1 rocznicę śmierci

Poza parafią:

1) † Krystyna Bienias (gr.-13)

2) † Krystyna Kowalska (gr.-29) - od Wychowanków z rocznika 1979 ze SP w Starym Wiśniczu

3) † Józefa Kamyczek - od rodziny Klimków

WTOREK

14 III

6:30

† Zuzanna Krawczyk, w 30 dzień po śmierci - od syna Bronisława

Poza parafią: † Grzegorz Kaczmarczyk - od rodziny Piotrowiczów i Birkowskich

7:00

†† Lutosław Koszut, w 7 rocznicę śmierci, oraz ojciec Zbigniew

Poza parafią: † Janina Szczepanik - od rodziny Łukasików i Furmanów ze Skórowej

17:00

† Helena Musiał, w 25 rocznicę śmierci - od syna z rodziną

Poza parafią:

1) † Krystyna Bienias (gr.-14)

2) † Krystyna Kowalska (gr.-30) - od Władysławy i Bogdana Micherdy

3) † Józefa Kamyczek - od rodziny Sułków z Małego Wiśnicza

ŚRODA

15 III

6:30

1) † Stanisława Rosiek, w rocznicę śmierci

2) † Grzegorz Kaczmarczyk - od siostrzeńca Kamila

7:00

† Cecylia Sproska, w 3 rocznicę śmierci

17:00

Nowennowa:

1)      W int. Danuty, z okazji urodzin (dz.-bł.), z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB

2)      † Tadeusz Chrzan - od koleżanek i kolegów z PWS w Nowym Wiśniczu

3)      † Helena Kałucka - od siostry Marii z rodziną

4)      † Edward Dziedzic - od sąsiadów

5)      † Maria Kolarz - od rodziny Całków

6)      † Krystyna Kowalska - od Urszuli i Adama Nalepka

7)      † Janina Trytek - od bratańca Tadeusza Paproty

8)      † Teresa Kawalec - od rodziny Kowalskich

9)      † Zuzanna Krawczyk - od córki Janiny z rodziną

10)   † Emilia Batko - od miłośników Wiśnicza

11)   † Andrzej Markowski - od mamy

Poza parafią: † Krystyna Bienias (gr.-15)

CZWARTEK

16 III

6:30

1) † Józef Juszczyk, w 4 rocznicę śmierci

2) † Józef Juszczyk

Poza parafią:

† Grzegorz Kaczmarczyk - od kuzynki Władysławy i Benedykta z rodziną

7:00

† Zbigniew Ślaz

Poza parafią: † Janina Szczepanik - od Krystyny Piech z Łąkty Dolnej z rodziną

17:00

† Angelika Kądziela, w 6 rocznicę śmierci - od rodziny

Poza parafią:

1) † Krystyna Bienias (gr.-16)

2) † Józefa Kamyczek - od rodziny Piotrowskich i Nalepów

PIĄTEK

17 III

6:30

† Józef Rojek, z okazji imienin

Poza parafią: † Grzegorz Kaczmarczyk - od siostrzenicy Justyny i Dawida

7:00

1) † Józef Barnaś, z okazji imienin

2) †† Helena i Mieczysław Pierowscy; Aleksandra i Andrzej Pierowscy

Poza parafią: † Janina Szczepanik - od Marii Kukla z Królówki

17:00

† Władysława Daniec - od koleżanek i kolegów syna Tomasza z uczelni

Poza parafią: † Krystyna Bienias (gr.-17)

SOBOTA

18 III

6:30

†† Janina i Robert Babraj

7:00

1) † Stanisław Stanek, w 10 rocznicę śmierci - od żony i dzieci

2) † Józef Noga - od żony Haliny

Poza parafią: † Janina Szczepanik - od rodziny Bratków z Lipnicy

17:00

Chrzcielna

Poza parafią: † Krystyna Bienias (gr.-18)

3 NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

19 III

6:30

† Józef Topka, z okazji imienin

7:45

†† Józef Tabor, z okazji imienin - od żony i dzieci; oraz Józefa Tabor, z okazji imienin

9:00

† Józef Bereta

11:00

†† Karolina, Szymon i Tadeusz Korta

Poza parafią: † Krystyna Bienias (gr.-19)

14:00

ZK: Za parafian

15:00

†† Karolina, Józef Musiał oraz Stefan Budka

17:00

†† Józefa i Józef Kurczakowie, z okazji imienin

 

Dodatkowe informacje