INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 27 marca - 2 kwietnia 2017

 

PONIEDZIAŁEK

27 III

6:30

1) †† Franciszek i Elżbieta

2) † Grzegorz Kaczmarczyk - od sąsiadów Jędrzejków

7:00

† Wanda Gasek - od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników ZS w NW

Poza parafią: † Janina Szczepanik - od rodziny Jaworków i Głowaczów z Libiąża

17:00

† Józefa Srebro, w 10 rocznicę śmierci

Poza parafią: † Krystyna Bienias (gr.-27)

WTOREK

28 III

5 rocznicą śm.

ks. prałata Stanisława Łacnego

6:30

† Grzegorz Kaczmarczyk - od rodziny Mikulskich i Brzegowych

7:00

† Zuzanna Krawczyk - od rodziny Niziołów

17:00

†† Janina Tabor oraz rodzice

Poza parafią: † Krystyna Bienias (gr.-28)

ŚRODA

29 III

 

Rekolekcje Szkolne

6:30

1) † Grzegorz Kaczmarczyk - od kuzyna Mieczysława z rodziną

2) † Janina Szczepanik - od córki Lucyny

7:00

† Zuzanna Krawczyk - od chrześnicy Heleny z rodziną

17:00

Nowennowa:

1)      W int. Marii Bereta, w 95 rocznicę urodzin (dz.-bł.)

2)      † Helena Kałucka - od Katarzyny Bukowskiej z rodziną

3)      † Edward Dziedzic - od rodziny Muchów z Leksandrowej

4)      † Maria Kolarz - od sąsiada Pawła Tabora z rodziną

5)      † Krystyna Kowalska - od rodziny Porębskich z Borku

6)      † Janina Trytek - od Narcyzy Ludwikowskiej z rodziną

7)      † Wiesława (f) Nowak - od Sławomira z rodziną

8)      † Emilia Batko - od sąsiadów z ulicy Ziołowej

9)      †† Józef Topka, w 3 rocznicę śmierci, i żona Waleria

Poza parafią: † Krystyna Bienias (gr.-29)

CZWARTEK

30 III

 

Rekolekcje Szkolne

6:30

1) † Grzegorz Kaczmarczyk - od Genowefy i Jana Beretów

2) † Janina Szczepanik - od wnuczki Katarzyny z rodziną

7:00

† Łukasz Szot, w dniu imienin - od rodziców i babci

17:00

†† Teresa i Józef Żelichowscy

Poza parafią: † Krystyna Bienias (gr.-30)

PIĄTEK

31 III

 

Rekolekcje Szkolne

6:30

† Marian Stańdo, w rocznicę śmierci

7:00

† Bożena Pierzchała, w rocznicę śmierci

8:00

1) † Roman Brydniak, w 24 rocznicę śmierci - od żony

2) † Jan Nowacki - od uczniów i wychowawców kl. 1B i 2 z LP

9:30

† Władysław Batko, w 2 rocznicę śmierci

11:00

W pewnej intencji

17:00

† Tadeusz Srebro, w 10 rocznicę śmierci

PIERWSZA

SOBOTA

 

1 IV

6:30

† Grzegorz Kaczmarczyk - od sąsiadów Krzywdów

7:00

1) † Tadeusz Rojek, w rocznicę śmierci

2) †† Stefania, Stanisław, Franciszek, Stanisław Zagórscy

11:00

† Ksiądz Prałat Stanisław Łacny, w 5 rocznicę śmierci

17:00

† Agnieszka Korta-Dębosz, w rocznicę śmierci

5 NIEDZIELA

Wielkiego Postu

 

2 IV

6:30

† Maria Konieczna, w 4 rocznicę śmierci - od męża

7:45

†† Józef, Aniela, Jan Zygmuntowie

9:00

W int. 7 Róży Matek z Łomnej, o błogosławieństwo Boże dla członkiń oraz radość wieczną dla † z tej Róży i ich rodzin

11:00

† Józef Staworzyński

14:00

ZK: Za parafian

15:00

Chrzcielna

17:00

†† Franciszek i Maria Polkowscy, w rocznicę śmierci - od syna i żony z dziećmi

 

 

Dodatkowe informacje