INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 10 - 23 kwietnia 2017

 

WIELKI PONIEDZIAŁEK

10 IV

6:30

O Boże błogosławieństwo dla 63 Róży Ojców z Olchawy

7:00

† Zuzanna Krawczyk - od Grzegorza Jajeśnica z rodziną

8:00

† Władysław Marszałek - od syna Bogdana z żoną i dziećmi

18:00

† Józefa Kamyczek - od córki Teresy z rodziną

19:30

† Emilia Batko - od Michała i Kaliny z dziećmi

WIELKI WTOREK

11 IV

6:30

† Ludwika Kulczycka, w 7 rocznicę śmierci - od córki Elżbiety z rodziną

7:00

† Zuzanna Krawczyk - od 37 Róży Matek z Leksandrowej

9:00

† Tadeusz Golonka - od rodziny Słodkich

18:00

† Emilia Batko - od Anny i Andrzeja Nieć z rodziną

19:30

† Władysław Marszałek - od syna Leszka z żoną i dziećmi

WIELKA ŚRODA

12 IV

6:30

1) † Zofia Gniadek - od wnuczki Anny z rodziną

2) † Tadeusz Golonka - od rodziny Golonków z Królówki

7:00

† Janina Chrzan, w 17 rocznicę śmierci

18:00

Nowennowa:

1) † Helena Kałucka - od wnuczki Iwony z rodziną

2) † Maria Kolarz - od sąsiadów z klatki 1, przy ulicy Jakubowskiego 14 w Bochni

3) † Krystyna Kowalska - od Bogumiły i Józefa Kokoszka z dziećmi

4) † Bogumiła Kociołek, w 1 rocznicę śmierci - od siostry Grażyny

5) † Zuzanna Krawczyk - od rodziny Bakalarzów

6) † Wiesława Nowak - od Jana i Marii Skalskich

7) † Władysław Marszałek - od córki Małgorzaty z synem Dariuszem

8) †† Irena, Franciszek Ciupek, w rocznicę śmierci

WIELKI CZWARTEK

13 IV

18:00

1) † ks. prał. Marian Janiszewski

2) W int. 53 Róży Matek z Łomnej (dz.-bł.), oraz za † z tej Róży

3) W int. wszystkich kapłanów i o nowe powołania kapłańskie

WIELKI PIĄTEK MĘKI PAŃSKIEJ – Liturgia własna na cześć Męki Pańskiej

WIELKA SOBOTA

15 IV

19:00

1) † Ludwik Zelek

2) W int. wszystkich Parafian, Ofiarodawców i Darczyńców

3) † Lucyna Bakalarz - od syna Henryka z żoną

4) † Lucyna Bakalarz - od syna Jacka z rodziną

 

NIEDZIELA

WIELKANOCNA

ZMARTWYCHWSTANIA

PAŃSKIEGO

16 IV

6:30

W int. Władysława Irzykowskiego, z okazji urodzin (dz.-bł.)

7:45

† Artur Klimek - od rodziców i siostry z rodziną

9:00

† Waldemar Kluba

11:00

† Aleksander Fielek - od córki z rodziną

14:00

ZK: Za parafian

15:00

Chrzcielna

17:00

†† Jan i Elżbieta Wójcik

PONIEDZIAŁEK

W OKTAWIE

WIELKANOCY

17 IV

6:30

† Józef Noga - od córki Joanny z rodziną

7:45

† Stanisława Kokoszka (gr.-1) - od wnuczki Małgorzaty z rodziną

9:00

†† Jan Sajdak, Helena i Józef Świętek

11:00

†† Stefania, Bronisław Helak

15:00

† Leon Korta, w 9 rocznicę śmierci - od żony i dzieci z rodzinami

17:00

† Teresa Jastrzębska

WTOREK

W OKTAWIE

WIELKANOCY

18 IV

6:30

† Stanisława Kokoszka (gr.-2) - od wnuka Krzysztofa z rodziną

7:00

† Jerzy Świątek, w 9 rocznicę śmierci

Poza parafią: † Emilia Batko - od Małgorzaty Ciurej z rodziną

18:00

† Józef Jastrzębski

Poza parafią:

1) † Zuzanna Krawczyk - od Anny Stabrawa z Szarowa z rodziną

2) † Władysław Marszałek - od rodziny Dugogórskich

ŚRODA

W OKTAWIE

WIELKANOCY

19 IV

 

Rocznica wyboru papieża seniora Benedykta XVI

6:30

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-3) - od wnuka Pawła

2) †† Maria i Michał Tworzydło

7:00

†† Stanisława i Władysław Mucha

Poza parafią: † Emilia Batko - od rodziny Batko z Łukanowic

18:00

Nowennowa:

1)      W 54 rocznicę ślubu Janiny i Eugeniusza Daniec (dz.-bł.)

2)      † Helena Kałucka - od Marii z rodziną ze Szczucina

3)      † Maria Kolarz - od rodziny Piekarczyków

4)      † Krystyna Kowalska - od koleżanki Anny z rodziną

5)      † Wiesława Nowak - od rodziny Kierczaków z Pisażowic

6)      † Władysław Marszałek - od wnuka Wojciecha z rodziną

Poza parafią: † Zuzanna Krawczyk - od Haliny Kurdyś z Szarowa

CZWARTEK

W OKTAWIE

WIELKANOCY

20 IV

6:30

† Stanisława Kokoszka (gr.-4) - od wnuka Kamila

7:00

1) W 40 rocznicę urodzin Anny (dz.-bł.)

2) †† Eleonora i Antoni Sewiło

Poza parafią: †† Emilia i Władysław Batko - od rodziny Pałasińskich z Krakowa

18:00

† Marian Kokoszka, z okazji imienin

Poza parafią:

1) † Zuzanna Krawczyk - od Antoniego i Bogusławy Kawalec z Muchówki

2) † Władysław Marszałek - od bratanka z rodziną z Krakowa

PIĄTEK

W OKTAWIE

WIELKANOCY

21 IV

6:30

1) †† Franciszek Tobiasz, w rocznicę śmierci i żona Stefania

2) † Władysław Marszałek - od bratanicy Stanisławy z rodziną

7:00

† Stanisława Kokoszka (gr.-5) - od wnuczki Marii

Poza parafią: † Emilia Batko - od Romana Stochel z rodziną

18:00

† Andrzej Noworytko

Poza parafią: † Zuzanna Krawczyk - od Teresy i Lesława Rydzów z dziećmi

SOBOTA

W OKTAWIE

WIELKANOCY

22 IV

6:30

†† Kinga Kołodziejczyk, zmarli z rodziny Paciorków i Kołodziejczyków, w 4 rocznicę śmierci

7:00

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-6) - od wnuka Dominika, Kingi i dzieci

2) † Emilia Batko - od Barbary i Jana Święchów

14:00

1) ślub: Ewelina Kulas - Waldemar Wojewoda

2) ślub (Połom Duży): Marzena Chrzan - Artur Sobusiak

15:00

ślub (Połom Duży): Sylwia Kukla - Mateusz Trojan

18:00

†† Zbigniew i Jadwiga Wójciccy

Poza parafią:

1) † Władysław Marszałek - od pracowników Środowiskowego Domu Pomocy Społecznej w Muchówce

2) † Danuta Domagała - od Janiny Smęda z Lipnicy

2 NIEDZIELA

WIELKANOCNA

CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

23 IV

6:30

O Boże Miłosierdzie i łaskę wiary dla Dzieci

7:45

† Jerzy Bienias, z okazji imienin

9:00

†† Stefania Łacna, Zofia Nowak

11:00

† Wojciech Stabrawa, z okazji imienin

14:00

ZK: Za parafian

15:00

† Stanisława Kokoszka (gr.-7) - od wnuczki Łucji z rodziną

17:00

†† Rozalia Kłębek, w 21 rocznicę śmierci oraz mąż Józef

 

Dodatkowe informacje