INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 1 - 7 maja 2017

 

 

PONIEDZIAŁEK

1 V

6:30

W 1 rocznicę ślubu Marty i Sebastiana (dz.-bł.)

Poza parafią:

† Emilia Kokoszka - od Marii Jeziorek i Rafała Pec z Kanady

7:00

1) † Roman Kaczmarczyk, w 5 rocznicę śmierci - od funkcjonariuszy ZK, oddział kwatermistrzowski

2) † Emilia Batko - od Heleny Czuban oraz Ewy i Wojciecha Grelów

18:00

† Piotr Bienias (gr.-1)

Poza parafią:

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-15) - od 65 Róży Ojców z Nowego Wiśnicza - Róży Synów: Józefa i Jana oraz wnuka Krzysztofa

2) † Zuzanna Krawczyk - od Agaty i Krzysztofa Antolek z Zakopanego

3) † Władysław Marszałek - od Kazimierza i Elżbiety Łąckich z rodziną

4) † Tadeusz Golonka - od firmy przewozowej "Wolak"

 

WTOREK

2 V

 

św. Atanazego,

bpa i dok. Kośc.

wspomnienie

6:30

† Władysław Marszałek - od Elżbiety i Jacka Tworzydło

Poza parafią: † Emilia Kokoszka - od rodziny Babrajów

7:00

†† Michał, Cecylia Goc, w rocznicę śmierci - od córki Doroty z rodziną

18:00

† Piotr Bienias (gr.-2)

Poza parafią:

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-16) - od 9 Róży Matek

2) † Zuzanna Krawczyk - od wychowawczyni iuczniów kl. 5 z Jaworzna

3) † Tadeusz Golonka - od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej w Połomiu Dużym

 

ŚRODA

3 V

 

NMP

KRÓLOWEJ POLSKI

uroczystość

6:30

†† Maria, Jakub Rojek

7:45

W 35 rocznicę ślubu Jadwigi i Jerzego (dz.-bł.) o dalsze błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla rodziny

9:00

1) † Roman Włosiński, w 31 rocznicę śmierci

2) † Irena Brydniak, w dniu imienin

15:00

Na zamku:

1)      W int. Ojczyzny i naszej Ziemi Wiśnickiej

2)      W int. OSP Nowy Wiśnicz i Łomna (dz.-bł.) i ich rodzin

 

17:00

† Piotr Bienias (gr.-3)

Poza parafią:

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-17) - od Marii Dąbrowskiej z rodziną

2) † Tadeusz Golonka - od kolegów Tadeusza i Marka

 

CZWARTEK

4 V

 

św. Floriana, męcz.

wspomnienie

6:30

1) † Florian Górski, z okazji imienin

2) † Władysław Marszałek - od pracowników MOK-u w Nowym Wiśniczu

Poza parafią: † Emilia Kokoszka - od Michaliny Jeziorek z Łazów

7:00

† Aleksandra Nosek, w 3 rocznicę śmierci

18:00

† Piotr Bienias (gr.-4)

Poza parafią:

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-18) - od pracowników kancelarii notarialnej w Brzesku

2) † Zuzanna Krawczyk - od Marii i Stanisława Oleksy z Jaworzna

3) † Tadeusz Golonka - od Janiny i Stanisława Wołek z Królówki

PIĄTEK

5 V

6:30

1) † Władysław Marszałek - od Genowefy Tworzydło z rodziną

2) † Władysław Marszałek - od rodziny Nowaków

Poza parafią: † Emilia Kokoszka - od Alicji i Romana Jeziorek z rodziną

7:00

† Renata Jastrzębska, w 3 rocznicę śmierci - od rodziców

18:00

† Piotr Bienias (gr.-5)

Poza parafią:

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-19) - od rodziny Jędryka i Nalepka

2) † Zuzanna Krawczyk - od Marii i Ferdynanda z Jaworzna

3) † Tadeusz Golonka - od Edwarda Burkiewicza

SOBOTA

6 V

 

ŚW. FILIPA

I JAKUBA

APOSTOŁÓW

święto

 

6:30

† Stanisław Marszałek, z okazji imienin - od córki Marty z rodziną

7:00

1) † Emilia Kokoszka - od kierownictwa i pracowników Przychodni Rejonowej w NW

2) † Emilia Batko - od rodziny Bratków

18:00

† Piotr Bienias (gr.-6)

Poza parafią:

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-20) - od Magdaleny i Jarosława Jarmuła

2) † Zuzanna Krawczyk - od Ireny i Stanisława Jajeśnica z Muchówki

3) † Tadeusz Golonka - od kolegów z pracy z PKS-u

 

4 NIEDZIELA

WIELKANOCNA

7 V

6:30

† Stanisław Dyląg

7:45

†† Zbigniew Tyl, w 1 rocznicę śmierci, żona Maria, syn Kazimierz i ich rodzice

9:00

† Stefan Wzorek, w 5 rocznicę śmierci - od żony i dzieci z rodzinami

11:00

† Piotr Bienias (gr.-7)

14:00

ZK: Za parafian

15:00

Chrzcielna

17:00

† Janusz Warzecha, w 1 rocznicę śmierci - od żony i dzieci z rodzinami

Poza parafią: † Stanisława Kokoszka (gr.-21) - od rodziny Rusak z Trzciany

 

Dodatkowe informacje