INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 8 - 14 maja 2017

 

PONIEDZIAŁEK

8 V

 

ŚW. STANISŁAWA,

BPA I MĘCZ

uroczystość

6:30

1) † Stanisław Duch, z okazji imienin - od żony i dzieci

2) † Stanisław Kożuchowicz, z okazji imienin - od Zbigniewa z rodziną

Poza parafią: † Emilia Kokoszka - od rodziny Pannów z Bielska Białej

7:00

† Stanisław Kożuchowicz, w dniu imienin

18:00

† Piotr Bienias (gr.-8)

Poza parafią:

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-22) - od rodziny Świątków z Małego Wiśnicza

2) † Zuzanna Krawczyk - od sąsiadów Rośków z Jaworzna

3) † Władysław Marszałek - od rodziny Dyduchów

4) † Tadeusz Golonka - od sąsiadki Zofii i rodziny Migdałów

5) † Barbara Adamczyk - od Urszuli i Edwarda Maślak z Mikluszowic

WTOREK

9 V

6:30

† Stanisław Jarosz, z okazji imienin

Poza parafią: † Emilia Kokoszka - od Ryszarda i Anny Stańdo z Muchówki

7:00

† Stanisław Dróżdż, z okazji imienin

18:00

† Piotr Bienias (gr.-9)

Poza parafią:

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-23) - od rodziny Skolik

2) † Zuzanna Krawczyk - od rodziny Kuklów z Trzciany

3) † Władysław Marszałek - od Elżbiety Szot z rodziną

4) † Barbara Adamczyk - od pracowników szpitala O. Ratunkowego w Bochni

ŚRODA

10 V

6:30

1) † Piotr Bienias (gr.-10)

2) †† Karolina i Stanisław Pajor

7:00

† Stanisława Stabrawa, z okazji imienin

18:00

Nowennowa:

1)      W int. Władysławy i Tadeusza, w rocznicę ślubu (dz.-bł.) i 81 r. urodzin

2)      † Czesław Szczeciński - od koleżanek z pracy córki Jadwigi z Oddz. Wewn.

3)      † Krystyna Kowalska - od chrześnicy Aleksandry z mężem i dziećmi

4)      † Józef Noga - od rady sołeckiej z Leksandrowej

5)      † Józefa Kamyczek - od syna Adama z rodziną

6)      † Grzegorz Kaczmarczyk - od siostry Mirosławy z mężem

7)      † Janina Szczepanik - od wnuka Pawła

8)      † Zuzanna Krawczyk - od Zdzisława i Adama Jajeśnica

9)      † Władysław Marszałek - od wnuczki Kingi z rodziną

10)   † Emilia Kokoszka - od 33 Róży Matek z Łomnej

11)   † Tadeusz Golonka - od bratanicy Agaty z mężem

12)   †† Irena, Maria, Florentyna i Stanisław Guzik

13)   † Danuta Domagała - od córki Anny z mężem

14)   †† Stanisław Domagała, Ignacy i Janina Bereta

15)   † Maria Bereta - od 10 Róży Matek z Nowego Wiśnicza

16)   †† Stanisław Ziemianin, w 50 rocznicę śmierci, zmarli z rodziny Ziemianinów

Poza parafią:

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-24) - od Moniki i Mariusza Wyrwów z córką

2) † Tadeusz Golonka - od rodziny Kurków

3) † Barbara Adamczyk - od koleżanek i kolegów córki Iwony z oddz. Opiek-lecz w Bochni

CZWARTEK

11 V

6:30

1) † Władysław Marszałek - od rodziny Nowaków z ul. Ogrodowej

2) † Emilia Kokoszka - od rodziny Chodurów

7:00

W int. mieszkańców miejscowości Leksandrowa - o Boże błogosławieństwo w pracy i o dobre urodzaje (dz.-bł.)

18:00

†† Józef i Julia Mikulscy

Poza parafią:

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-25) - od rodziny Nakielnych

2) † Piotr Bienias (gr.-11)

3) † Zuzanna Krawczyk - od rodziny Milewskich z Krakowa

4) † Barbara Adamczyk - od Anny i Zbigniewa Adamczyk z Nockowa

5) † Tadeusz Golonka – od sąsiadów

PIĄTEK

12 V

6:30

1) † Emilia Kokoszka - od sąsiadów Grabarzów

2) † Danuta Domagała - od kuzyna Włodzimierza z rodziną

7:00

W 56 rocznicę ślubu Juliana i Heleny (dz.-bł.)

18:00

†† Katarzyna i Piotr Mikulscy

Poza parafią:

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-26) - od rodziny Steców

2) † Piotr Bienias (gr.-12)

3) † Zuzanna Krawczyk - od Anny i Józefa Fitrzyk z rodziną

4) † Władysław Marszałek - od chrześniaka Zbigniewa Marszałka z rodziną

5) † Tadeusz Golonka - od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podst. w Połomiu D.

6) † Barbara Adamczyk - od Stanisławy Adamczyk i Żelazków z Ropczyc

SOBOTA

13 V

6:30

† Emilia Kokoszka - od Leonii i Tadeusza Nalepków

7:00

† Stanisława (f) i Karol Nowak - od córki Elżbiety z mężem

14:00

ślub: Tomasz Wojewoda i Aneta Kluba

15:00

ślub: Sebastian Tyburski i Monika Brydniak

18:00

†† Melania i Ludwik Dobranowscy

Poza parafią:

1) † Stanisława Kokoszka (gr.-27) - od sąsiadów

2) † Piotr Bienias (gr.-13)

3) † Władysław Marszałek - od Genowefy Marszałek z rodziną

4) † Tadeusz Golonka - od zmiennika Andrzeja Stochla

5) † Czesława Krzywda - od Anny Dychus

5 NIEDZIELA

WIELKANOCNA

14 V

6:30

† Marian Widełka

7:45

† Renata Brzegowa, w 3 rocznicę śmierci

9:00

†† Krystyna i Kazimierz Łękawa - od syna z rodziną

11:00

Rocznica I Komunii Świętej

Poza parafią: † Piotr Bienias (gr.-14)

14:00

ZK: Za parafian

15:00

† Józef Janiczek, w 1 rocznicę śmierci

17:00

† Leszek Sowiński

Poza parafią: † Stanisława Kokoszka (gr.-28) - od kolegów Nauczycieli ZK w Nowym Wiśniczu

 

 

Dodatkowe informacje