INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 05 - 11 czerwca 2017

 

PONIEDZIAŁEK

5 VI

 

NMP

MATKI

KOŚCIOŁA

6:30

1) † Władysława Daniec (gr.-5) - od mieszkańców z ul. Pogodnej i Lipnickiej

2) † Augustyn Ostroga - od Marii z rodziną

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz - od przyjaciółki Bronisławy

7:00

† Patryk Blankowski, w 3 rocznicę śmierci

18:00

W int. Katarzyny i Konrada Stabrawa, z ok. 10 rocznicy ślubu (dz.-bł. dla całej rodziny) - od rodziców

Poza parafią: † Józef Kłębek - od Anny i Wojciecha Dubiel

WTOREK

6 VI

6:30

† Władysława Daniec (gr.-6) - od sąsiadów z ul. Kilińskiego

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz - od Stanisława i Janiny Błoniarz

7:00

†† Władysława i Julian Bereta

18:00

† ks. Kazimierz Mikulski, w 2 rocznicę śmierci

Poza parafią: † Józef Kłębek - od Izabeli i Stanisława Kowalskich

ŚRODA

7 VI

6:30

1) † Władysława Daniec (gr.-7) - od sąsiadów Wołowców

2) † Krystyna Bienias

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz - od Marii i Krzysztofa Guzik

7:00

† Lucyna Bakalarz - od koleżanek z pracy synowej

18:00

Nowennowa:

1) † Czesław Szczeciński - od rodziny Nowaków i Obrałów

2) † Józef Noga - od Magdaleny Braciszewicz z córką

3) † Anna Włosińska, w 1 rocznicę śm. - od wnuka Łukasza z żoną

4) † Józefa (f) Kamyczek - od 24 Róży Matek z Nowego Wiśnicza

5) † Grzegorz Kaczmarczyk - od siostrzeńców: Krzysztofa, Damiana i Dawida

6) † Janina Szczepanik - od Marii i Krzysztofa Bienias z Filipkiem

7) † Zuzanna Krawczyk - od Stanisławy Kowalskiej

8) †† Jan Majka, w 5 rocznicę śmierci oraz żona Maria

9) † Władysław Marszałek - od Marii i Stanisława Łąckich z Królówki

10) † Emilia Kokoszka - od Marii Kokoszka z rodziną

11) † Tadeusz Golonka - od kolegów z pracy PKS-u

12) † Danuta Domagała - od wnuczki Wiesławy (s. Fides)

13) † Barbara Adamczyk - od kuzynki Klimkowej z rodziną

14) † Czesława Krzywda - od Beaty i Lucjana z rodziną

15) † Weronika Matras - od wnuczki Joanny z rodziną

16) † Józef Kłębek - od córki Zofii z mężem

17) † ks. kan. Kzimierz Mikulski, w rocznicę śmierci

18) † Maria Bereta - od Barbary i Jana Święch

19) † Maria Zgłobicka - od chrześnika Jana z rodziną

20) †† Stanisław, Helena Tworzydło, Bogusław Duda

CZWARTEK

8 VI

CHRYSTUSA

WIECZNEGO
KAPŁANA

6:30

1) † Władysława Daniec (gr.-8) - od rodziny Rębilasów

2) † Barbara Adamczyk - od brata Kazimierza z rodziną

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz - od Grażyny i Władysława Dziedzic z Łąkty

7:00

W int. 27 Róży Matek (dz.-bł.) i za † z tej Róży

18:00

† Józefa Kamyczek - od córki Ireny z rodziną

PIĄTEK

9 VI

6:30

1) † Jan Wołowczyk

2) † Barbara Adamczyk - od przyjaciół i sąsiadów

Poza parafią:

1) † Władysława Daniec (gr.-9) - od szwagra Mariana z rodziną

2) † Lucyna Bakalarz - od sąsiadów Aniołów

7:00

† Danuta Domagała - od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Pracowników Obsługi ZS w Nowym Wiśniczu

18:00

†† Franciszek i Stefania Brydniak, Maria, Roman, Piotr Bębenek oraz Monika Opiela

SOBOTA

10 VI

 

bł. Bogumiła

6:30

† Tadeusz Waśko, w 11 rocznicę śmierci

Poza parafią:

1) † Władysława Daniec (gr.-10) - od sąsiadów z ul. Lipnickiej

2) † Lucyna Bakalarz - od Cecylii i Andrzeja Kukla

7:00

1) † Stanisława Grzegorczyk - od wnuka Kamila

2) † Augustyn Ostroga - od Danuty i Mariana Liszka

15:00

ślub: Szczepanik Marcelina - Piech Krzysztof

18:00

† Jan Zychal - od siostry Kazimiery z rodziną

NIEDZIELA

11 VI

 

NAJŚWIĘTSZEJ

TRÓJCY

6:30

†† Agnieszka i Michał Grabarz

Poza parafią: † Władysława Daniec (gr.-11) - od rodziny Bońdzińskich

7:45

† Tadeusz Piter, w 10 rocznicę śmierci

9:00

†† Andrzej, Matylda, Tadeusz Gawąd

11:00

† Władysław Kawalec, w 8 rocznicę śmierci

14:00

ZK: Za parafian

15:00

W 18 r. urodzin Małgorzaty Gajewskiej - od dziadków

17:00

† Elżbieta Domas, w 4 rocznicę śmierci - od męża Czesława z rodziną

 

 

Dodatkowe informacje