INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 2 - 8 października 2017

 

PONIEDZIAŁEK

2 X

 

św. Aniołów Stróżów

 

6:30

1) †† Władysław, Katarzyna Stokłosa

2) † Lucyna Bakalarz (gr.1) – od syna Marcina z rodziną

Poza parafią: † Emilia Kokoszka (gr.25) – od Danuty i Zbigniewa Wieczorek

7:00

† Marian Kluba – od kierownictwa i pracowników Ośrodka Zdrowia w N. Wiśniczu

Poza parafią: † Stanisława Kulas – rodziny Durbasów z Kobyla

17:00

W int. 8 Róży Matek (dz-bł) i †† zmarłe z tej róży

Poza parafią: † Stanisław Wójcik – od Leszka i Czesławy z rodziną

WTOREK

3 X

 

 

6:30

† Lucyna Bakalarz (gr.2) – od córki Joanny z rodziną

Poza parafią: † Emilia Kokoszka (gr. 26) – od Marii i Stanisława Markiewicz

7:00

† Halina Muskała – od córki Eweliny z rodziną

Poza parafią: † Stanisława Kulas – od rodziny Zająców z Kobyla

17:00

W int. 10 Róży Matek (dz-bł) i †† zmarłe z tej róży

Poza parafią: † Stanisław Wójcik – od Zbyszka i Małgorzaty z rodziną

ŚRODA

4 X

 

św. Franciszka z Asyżu

6:30

1) † Lucyna Bakalarz (gr.3) – od wnuczki Michaliny z Tomaszem

2) † Franciszek Kłos z ok. imienin

Poza parafią: † Emilia Kokoszka (gr. 27) – od Elżbiety i Bogumiła Kozioł

7:00

† Franciszek Kłos – od żony, syna Kamila z żoną i córki Anety

17:00

Nowennowa:

1)        W int. Marcina w 25 r. chrztu (dz-bł)

2)        W int. Panu Bogu wiadomej

3)        O szczęśliwy przebieg operacji dla Basi

4)        W int. Mateusza (dz-bł)

5)        † Józefa Kamyczek – od kolegów i koleżanek syna Ryszarda z działu utrzymania ruchu Firmy BOLARUS

6)        † Tadeusz Golonka – od kolegów z Bocheńskich Zakładów Komunikacyjnych

7)        † Danuta Domagała – od Brygidy i Edwarda Domagała

8)        † Czesława Krzywda – od Katarzyny i Piotra Duch z dziećmi

9)        † Władysław Piech – od Marii i Mirosława Smęda z rodziną

10)     † Maria Zgłobicka – od rodziny Jaroszów i Jędrzejczyków

11)     † Marian Kluba – od Henryka, Jacka i Marcina Bakalarz z rodzinami

12)     † Stanisław Mochel – od Dyrekcji i Grona Pedagog. Zespołu Szkół w N.W.

13)     † Maria Korody-Chrzan – od Towarzystwa Miłośników Nowego Wiśnicza

14)     † Antoni Łukasik – od rodziny Ryczków

15)     † Genowefa Mikulska – od rodziny Babiczów i Korygów

16)     † Grażyna Piech – od rodziny Tokarzów

17)     † Mieczysław Kołodenny – w r. śmierci

18)     †† Zofia, Jan Gaczoł; Maria Piątkowska

19)     † Agnieszka Wietrzak – od Jolanty i Krzysztofa z dziećmi

20)     † Franciszek Szpara – od Zofii Kukla z rodziną

21)     † Stanisława Kulas – od siostrzenicy Marioli

22)     † Stanisław Wójcik – od sąsiadów z ul. Ogrodowej

23)     †† Helena, Jan, Karol Hodur

 

 

 

I CZWARTEK

5 X

 

św. Faustyny Kowalskiej

6:30

1) † Lucyna Bakalarz (gr.4) – od wnuczki Magdaleny z Wiktorem

2) †† Jerzy, Michał Świątek – od Janiny Świątek

Poza parafią: † Emilia Kokoszka (gr. 28) – od chrześniaka Tadeusza Kozioł

7:00

† Olga Chmielińska

Poza parafią: † Stanisława Kulas – od Władysławy Ćwik

17:00

†† Julia, Józef Mikulscy

Poza parafią: † Stanisław Wójcik – od rodziny Mrozów z Tarnowa

I PIĄTEK

6 X

 

 

6:30

1) † Lucyna Bakalarz (gr.5) – od syna Włodzimierza z żoną

2) † Józefa Kaczmarczyk – od sąsiadów syna Leszka z Domu Nauczyciela przy ul. Bocheńskiej

Poza parafią: † Emilia Kokoszka (gr. 29) – od chrześniaka Tadeusza Kozioł

7:00

† Antoni Łukasik – od córki Olgi z mamą

Poza parafią: † Stanisława Kulas – od rodziny Richterów

17:00

† Stefania Rojek – w 8 r. śmierci

Poza parafią: † Stanisław Wójcik – od rodziny Mrozów

I SOBOTA

7 X

 

NMP Różańcowej

6:30

† Lucyna Bakalarz (gr.6) – od Elżbiety Kluba, Jadwigi i Wiesława Szot

Poza parafią: † Emilia Kokoszka (gr. 30) – od chrześniaka Tadeusza Kozioł

7:00

1) † Henryk Klimek – w r. śmierci

2) † Antoni Łukasik – od siostry Olgi z mężem

Poza parafią: † Stanisława Kulas – od Rafała Dybek z rodziną z Bielska Białej

14:00

ślub: Karolina Oświęcimka – Mateusz Stabrawa

17:00

†† Czesław Konieczny, Władysław Tobiasz

Poza parafią: † Stanisław Wójcik – od pracowników Firmy STAL-MET

27 NIEDZIELA

ZWYKŁA

8 X

6:30

† Zbigniew Dziedzic – w 1 r. śmierci

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.7) – od Barbary Tworzydło z rodziną

7:45

†† Jerzy Skirło w 2 r. śmierci oraz rodzice: Janina i Tadeusz

9:00

† Franciszek Chodur z ok. imienin

Poza parafią: † Tadeusz Tworzydło (gr.1) – od Towarzystwa Miłośników Wiśnicza

11:00

†† Stanisław Mazanek oraz rodzice Mazanków i Karguli

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

†† Maria, Zdzisław Perek – od syna Bogusława z rodziną

17:00

† Alojzy Babraj – w 11 r. śmierci

Dodatkowe informacje