INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 16 - 22 października 2017

 

PONIEDZIAŁEK

16 X

 

św. Jadwigi Śląskiej

 

6:30

1) †† Magdalena, Alojzy Papuga

2) † Genowefa Mikulska – od córki Elżbiety

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.15) – od Edyty i Krzysztofa Kołodziejczyk

7:00

1) W int. Jadwigi z ok. imienin (dz-bł) – od mamy

2) † Halina Muskała – od syna Michała

Poza parafią: † Stanisława Kulas – od sąsiada Władysława Smalucha

17:00

†† Władysław, Zofia Francuz

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.9) – od Lucyny i Mirosława Holotów

2) † Alicja Hyży – od właścicieli Firmy AMI-BUS – od Leszka i Czesławy z rodziną

3) † Stanisława Zboś – od wnuka Damiana Zboś

WTOREK

17 X

 

Św. Ignacego Antiocheńskiego

6:30

† Tadeusz Burdak w 12 r. śmierci – od żony Małgorzaty i córek

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.16) – od rodziny Beretów

7:00

† Halina Muskała – od siostry Maryli z rodziną

Poza parafią: † Stanisława Kulas – od sąsiadów z ul. Brzeźnickiej 19/1

17:00

†† Maria, Kazimierz Prokop i syn Jan

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.10) – od Edyty i Grzegorza Plewa

2) † Alicja Hyży – od kierowców Firmy AMI-BUS

3) † Stanisława Zboś – od bratowej Anny Ciuła z Pisażowej

ŚRODA

18 X

 

św. Łukasza

6:30

1) † Fryderyk Skalski – w r. śmierci

2) † Krystyna Blak z ok. urodzin – od sióstr

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.17) – od Leszka Tworzydło z rodziną

7:00

† Łukasz Szot z ok. imienin – od rodziców i babci

17:00

Nowennowa:

1)        O szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny, zdrowie matki i dziecka

2)        W int. Joanny i Tomasza w 8 r. ślubu (dz-bł)

3)        W int. chrześniaków: Kingi i Wojciecha z ok. urodzin (dz-bł) – od chrzestnych

4)        W int. Elżbiety z ok. urodzin (dz-bł)

5)        † Józefa Kamyczek – od Lucyny i Andrzeja Sułek z rodziną

6)        † Tadeusz Golonka – od rodziny Kijów

7)        † Danuta Domagała – od rodziny Gęślaków z Rudy Śląskiej

8)        † Władysław Piech – od pracowników Urzędu Miejskiego w N. Wisniczu

9)        † Marian Kluba – od Alicji i Włodzimierza Bakalarzów

10)     † Stanisław Mochel – od rodziny Skotnickich

11)     † Maria Korody-Chrzan – od Stowarzyszenia Chór Złota Jesień w Bochni

12)     † Antoni Łukasik – od rodziny Załupskich

13)     † Genowefa Mikulska – od Grażyny Kowalczyk z synami

14)     † Grażyna Piech – od sąsiadów Szczecińskich

15)     † Agnieszka Wietrzak – od koleżanek i kolegów syna z wychowawcą kl. 0c

16)     † Franciszek Szpara – od pracowników Spółdzielni Ogrodniczej w Bochni

17)     † Stanisława Kulas – od siostry Janiny z rodziną

18)     † Stanisław Wójcik – od Krystyny i Kazimierza Goc

19)     †† Maria, Kazimierz Prokop

20)     † Janina Smenda – od Zofii Piech

21)     † Janina Smenda – od Bożeny Hyrc z rodziną

22)     † Stanisław Holota – w r. śmierci

23)     † Edward Świerk – od Kręgu Domowego Kościoła

 

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.11) – od pracowników Stacji Paliw z N. Wiśnicza

2) † Stanisława Zboś – od chrześniaka Andrzeja Ciuła z Limanowej

CZWARTEK

19 X

 

 

6:30

1) † Władysława Daniec – w 1 r. śmierci

2) † Edward Tworzydło – w r. śmierci

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.18) – od sąsiadów Tworzydłów i Krzyśków

7:00

† Halina Muskała – od siostry Małgorzaty z mężem

Poza parafią:

1) † Stanisława Kulas – od Franciszka Ćwik z rodziną ze Śląska

2) † Stanisława Zboś – od rodziny Sułkowskich

17:00

† Władysław Piech – od Klubu Seniora

Poza parafią: † Tadeusz Tworzydło (gr.12) – od rodziny Woźniaków i Kalinowskich

PIĄTEK

20 X

 

Św. Jana Kantego

6:30

1) †† Janina, Józef Brydniak

2) † Marian Gnyl – od siostrzenicy Anny z rodziną

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.19) – od rodziny Bakalarz z Brzeska

7:00

† Antoni Łukasik – od siostrzenicy Doroty z synem Wilianem

Poza parafią:

1) † Stanisława Kulas – od rodziny Samków

2) † Stanisława Zboś – od rodziny Sułkowskich

17:00

† Maria Trojanowska – w r. śmierci

Poza parafią: † Tadeusz Tworzydło (gr.13) – od Wandy i Kazimierza Palej

SOBOTA

21 X

 

Bł. Jakuba Strzemię

6:30

W int. siostry Urszuli z ok. imienin (dz-bł)

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.20) – od sąsiadów Mączków

7:00

1) † Halina Muskała – od chrześnicy Kariny z rodziną

2) ††Maria,  Antoni Mikulscy

Poza parafią: † Stanisława Kulas – od Anny i Józefa Węglarz

14:00

ślub: Katarzyna Kanownik – Damian Cybura

17:00

CHRZCIELNA: W int. dzieci, rodziców i chrzestnych

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.14) – od Stanisławy Zawadzkiej z rodziną

2) † Stanisława Zboś – od rodziny Bukowców

29 NIEDZIELA

ZWYKŁA

22 X

6:30

†† Maria, Józef Cieśla

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.21) – od Genowefy Tworzydło z rodziną

7:45

† Paweł Kokoszka – w 13 r. śmierci

9:00

† Ludwik Zelek – w 9 r. śmierci

Poza parafią: † Tadeusz Tworzydło (gr.15) – od Bolesława Smagi z Brzeska

11:00

W int. s. Urszuli o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w pracy katechetycznej - z ok. imienin

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

† Edward Tworzydło – w 7 r. śmierci

17:00

†† Janusz Mróz w 4 r. śmierci i zmarli rodzice

Dodatkowe informacje