INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 23 - 29 października 2017

 

PONIEDZIAŁEK

23 X

 

 

 

6:30

1) † Marian Gnyl – od siostrzenicy Grażyny

2) † Franciszek Kapcia – z ok. imienin

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.22) – od rodziny Łacnych

7:00

1) † Janusz Mróz – w 4 r. śmierci

Poza parafią: † Stanisława Kulas – od koleżanek i kolegów syna Krzysztofa z Firmy TEXPOL

17:00

†† Leon Kowalski, syn Janusz

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.16) – od Małgorzaty Łukasik

2) † Stanisława Zboś – od Józefa Zboś z rodziną z Pisarzowej

WTOREK

24 X

 

 

6:30

† Bolesław Biłos – w r. śmierci

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.23) – od rodziny Klimków z Olchawy

7:00

†† Adam Tabor w r. śmierci i rodzice: Józefa, Andrzej

Poza parafią: † Stanisława Kulas – od koleżanek i kolegów syna Krzysztofa z Firmy TEXPOL

17:00

† Jacek Potrawiak

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.17) – od koleżanek emerytek z pracy żony

2) † Stanisława Zboś – od Józefa Zboś z Pisarzowej

ŚRODA

25 X

 

św. Jana Pawła II

6:30

1) † Adolf Mazanek – w 13 r. śmierci

2) † Grzegorz Banach – od rodziców i siostry Pauliny

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.24) – od rodziny Rzepeckich z Żegociny

7:00

† Adam Młynarczyk – w 27 r. śmierci

17:00

Nowennowa:

1)        W podziękowaniu za szczęśliwy pobyt w Polsce i z prośbą o bezpieczny lot i powrót do Nowego Jorku

2)        † Józefa Kamyczek – od rodziny Jadwigi i Andrzeja Zambrowskich

3)        † Tadeusz Golonka – od podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Muchówce

4)        † Władysław Piech – od Edyty i Krzysztofa Kołodziejczyk

5)        † Stanisław Mochel – od Katarzyny i Leszka Fielek z rodziną

6)        † Maria Korody-Chrzan – od rodziny Ertelt

7)        † Antoni Łukasik – od rodziny Dańców

8)        † Tadeusz Nowak – z ok. imienin

9)        † Stanisław Stanek

10)     † Genowefa Mikulska – od współpracowników syna Wiesława z Zakładu Usług Komunalnych

11)     † Grażyna Piech – od sąsiadów z ul. Konopnickiej

12)     † Agnieszka Wietrzak – od Marii i Jana Skalskich z rodziną

13)     † Franciszek Szpara – od Anny i Grzegorza Dudziak z rodziną

14)     † Stanisława Kulas – od teścia z Kobyla

15)     † Stanisław Wójcik – od sąsiadów z ul. Ogrodowej

16)     †† Tadeusz, Janina Sułek i córka Lidia

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.18) – od koleżanek i kolegów z Przedsiębiorstwa ROBUT

2) † Stanisława Zboś – od Sabiny Wojtas z rodziną z Pisarzowej

CZWARTEK

26 X

 

 

6:30

1) † Franciszek Szpara – od żony Marii

2) † Agnieszka Wietrzak – od rodziców i syna Filipka

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.25) – od rodziny Rzepeckich z Łąkty Górnej

7:00

†† Henryk Maławy w r. śmierci i zmarli z rodziny Kłosowskich i Babrajów

Poza parafią:

1) † Stanisława Kulas – od Firmy ALEX i wszystkich pracowników

2) † Stanisława Zboś – od Zarządu i współpracowników syna Okręgowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Bochni

17:00

†† Maria, Aleksander Stabrawa; Eugenia, Tadeusz Imiołek

Poza parafią: † Tadeusz Tworzydło (gr.19) – od Janiny Mączka

PIĄTEK

27 X

 

 

6:30

1) †† Tadeusz Kokoszka, Karol Świątek, Krzysztof Trzeciak

2) † Agnieszka Wietrzak – od babci i dziadka

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.26) – od rodziny Rzepeckich z Trzciany

7:00

† Jan Zychal – od żony, córki z zięciem i wnuczki

Poza parafią:

1) † Stanisława Kulas – od Jarosława Jurzaka z rodziną z Kąt

2) † Stanisława Zboś – od Zarządu i współpracowników syna Okręgowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Bochni

17:00

W int. Fryderyki i Jana w 55 r. ślubu (dz-bł)

Poza parafią: † Tadeusz Tworzydło (gr.20) – od rodziny Dziok

SOBOTA

28 X

 

Św. Szymona

i Judy Tadeusza

6:30

1) W int. Ks. Prałata Tadeusza Kluby z ok. imienin (dz-bł) – od mamy i siostry z mężem

2) † Julia Więckowska – w r. śmierci

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.27) – od rodziny Nizioł

7:00

1) W int. Tadeusza Wojewoda z ok. 70 r. urodzin (dz-bł) – od dzieci

2) ††Janina, Tadeusz Juszczyk

Poza parafią: † Stanisława Kulas – od współpracowników córki Marzeny z Hotelu Nowa Bochnia

17:00

† Tadeusz Załupski – z ok. imienin

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.21) – od Lucyny Kępa

2) † Stanisława Zboś – od Kolegów z Firmy HYDROSPRZĘT

30 NIEDZIELA

ZWYKŁA

29 X

6:30

†† Tadeusz Kwinta i zmarli z rodziny Baranów

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.28) – od rodziny Klubów z Leksandrowej

7:45

† Tadeusz Piter – z ok. imienin

9:00

W int. Agnieszki i Piotra Kożuchowicz w 15 r. ślubu (dz-bł)

Poza parafią: † Tadeusz Tworzydło (gr.22) – od koleżanek i kolegów córki Ewy z Oddziału Chirurgicznego w Bochni

11:00

† Tadeusz Czuban – w 2 r. śmierci

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

†† Maria, Zygfryd Kawka; Jadwiga, Zbigniew Wójciccy

17:00

†† Waleria Krzywda w r. śmierci i mąż Adolf

 

 

Dodatkowe informacje