INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 30 października - 5 listopada 2017

 

PONIEDZIAŁEK

30 X

 

 

 

6:30

1) W int. Renaty i Marcina Kmiecik w 7 r. ślubu (dz-bł)

2) † Agnieszka Wietrzak – od wujka Roberta z rodziną

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.29) – od Romy Adamczyk

7:00

1) † Tadeusz Rojek z ok. imienin – od syna oraz †† rodzice: Józef i Maria

Poza parafią: † Stanisława Kulas – od emerytowanych i obecnych pracowników Przedszkola nr 5 w Bochni

17:00

† Krzysztof Podobiński

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.23) – od rodziny Porwiszów

2) † Stanisława Zboś – od rodziny Juszczyków z Bochni

WTOREK

31 X

 

 

6:30

† Genowefa Mikulska – od współpracowników syna Wiesława z ZUK

Poza parafią: † Lucyna Bakalarz (gr.30) – od Haliny i Piotra Pączek

7:00

† Józef Kurnal – od sąsiadów z bloku nr 3

Poza parafią: † Stanisława Kulas – od emerytowanych i obecnych pracowników Przedszkola nr 5 w Bochni

17:00

† Jerzy Ludwikowski w r. śmierci – od żony i córki z rodziną

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.24) – od Joanny i Grzegorza Żurek

2) † Stanisława Zboś – od znajomych Grabarzów z Wymyślnej

ŚRODA

1 XI

 

Uroczystość

Wszystkich Świętych

6:30

† Helena Kurczyńska

7:45

W int. 67 Róży Ojców (dz-bł) i †† zmarłych z róży

9:00

† Franciszek Kokoszka

Poza parafią: † Tadeusz Tworzydło (gr.25) – od pracowników Stacji Paliw z N.W.

11:00

†† Józef, Teresa Jastrzębscy i syn Władysław

11:00

ZK: Za Parafian

14:00

CMENTARZ: Za †† Parafian, kapłanów, siostry zakonne

CZWARTEK

2 XI

 

Dzień Zaduszny

6:30

1) †† Szymon, Karolina, Janina, Franciszek Gutowscy

2) † Zofia Dryja – w 1 r. śmierci

7:00

†† Łukasz Szot, Kazimierz Kluba

Poza parafią:

1) † Stanisława Zboś – od właścicieli Firmy EKO-GARDEN

2) † Stanisław Joniec – od siostry Marii Zelek

3) † Stefan Włosiński – od Danuty i Mariana z rodziną

 

 

17:00

†† Czesława, Michał Bukowiec – od syna Stanisława z rodziną

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.26) – od pracowników Piekarni HAMPOL z Łąkty Górnej

2) † Agnieszka Wietrzak (gr.1) – od koleżanek i kolegów z gimnazjum z N. Wiśnicza

PIĄTEK

3 XI

 

 

6:30

† Franciszek Szpara – od syna i synowej z dziećmi

7:00

1) †† Eugenia, Tadeusz Imiołek – od syna z rodziną

2) †† Fryderyk Klimek, Henryk Miłek

Poza parafią:

1) † Stanisława Zboś – od właścicieli Firmy EKO-GARDEN

2) † Stanisław Joniec – od brata Wincentego Joniec

3) † Stefan Włosiński – od Magdaleny Marzec z rodziną

17:00

†† Czesław, Alina i syn Jerzy Bienias

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.27) – od rodziny Stańdo z Żegociny

2) † Agnieszka Wietrzak (gr.2) – od nauczycieli i uczniów ZS nr2 w Bochni

SOBOTA

4 XI

 

św. Karola Boromeusza

6:30

† Franciszek Szpara – od siostrzenicy Barbary z rodziną

7:00

1) † Grażyna Piech – od Władysława i Krystyny Bienias z rodziną

2) †† Bronisława, Franciszek Stabrawa

Poza parafią:

1) † Stanisław Joniec – od siostry Zofii i chrześniaka Marka

2) † Stefan Włosiński – od rodziny Skirło i Zgłobickich

15:00

ślub: Magdalena Raputa – Marcin Brzezicki

17:00

† Elżbieta Domas

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.28) – od rodziny Mrzygłód z Brzeska

2) † Agnieszka Wietrzak (gr.3) – od koleżanek z Połomia D.: Pauliny i Agnieszki

3) † Stanisława Zboś – od koleżanek i kolegów z Firmy EKO-GARDEN

31 NIEDZIELA

ZWYKŁA

5 XI

6:30

† Julian Cieśla

7:45

† Piotr Stokłosa w 9 r. śmierci – od rodziny Kwintów

9:00

W int. 19 Róży Matek (dz-bł) i †† zmarłych z róży

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.29) – od parafian z par. bł. Karoliny w Tarnowie

2) † Agnieszka Wietrzak (gr.4) – od rodziny Głąb z Wojkowej

11:00

† Ks. Prałat Marian Janiszewski w r. śmierci – od rodziny Szumlińskich z Krakowa

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

CHRZCIELNA: W int. dzieci, rodziców i chrzestnych

17:00

† Karol Mikulski

 

 

Dodatkowe informacje