INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 20 - 26 listopada 2017

 

PONIEDZIAŁEK

20 XI

 

św. Rafała Kalinowskiego

 

6:30

1) †† Rozalia Dźwigaj w r. śmierci i  †† z rodziny Ruszaj

2) †† Waleria Topka w 2 r. śmierci i mąż Józef

7:00

†† Józefa, Michał Jarosz – od córki Julii z mężem

Poza parafią:

† Stanisław Joniec – od Marii Święs

17:00

†† Rozalia Dźwigaj w 2 r. śmierci i mąż Leopold

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.14) – od parafian  z Dulczy Małej

2) † Agnieszka Wietrzak (gr.19) – od Moniki i Pawła Buczek z dziećmi

WTOREK

21 XI

 

Ofiarowanie NMP

6:30

†† Julia, Feliks, Kazimierz Więckowscy

7:00

†† Józefa, Michał Jarosz – od córki Julii z mężem

Poza parafią:

† Stanisław Joniec – od Józefa Joniec

17:00

†† Janina, Stanisław, Jerzy Tabor

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.15) – od ministrantów z rodzicami z Dulczy Małej

2) † Agnieszka Wietrzak (gr.20) – od Grażyny i Adama Gałek z dziećmi

ŚRODA

22 XI

 

św. Cecylii

6:30

1) † Julia Ciepiela – w 5 r. śmierci

2) † Grzegorz Banach – od Barbary Trybuła z dziećmi

7:00

† Bogusław Duda – w 5 r. śmierci

Poza parafią: † Stanisław Joniec – od Stanisława Joniec z rodziną

17:00

Nowennowa:

1)        O szczęśliwą operację dla pewnej osoby

2)        † Łukasz Szot w 7 r. śmierci – od rodziców i babci

3)        † Władysław Piech – od nauczycieli Centrum Kształcenia Ustawicznego w N.W.

4)        † Stanisław Mochel – od Anny i Władysława Wolak

5)        † Maria Korody-Chrzan – od Katolickiego Stowarzyszenia Civitas Christiana w Bochni

6)        † Grażyna Piech – od Łukasza i Ewy Tokarz

7)        † Agnieszka Wietrzak – od Małgorzaty i Zbigniewa Klimek

8)        † Franciszek Szpara – od Bożeny Spieczyńskiej

9)        † Stanisława Kulas – od Kingi i rodziny Świder

10)     † Stanisław Wójcik – od koleżanek córki Teresy z Centrali Telefonicznej

11)     † Alicja Hyży – od koleżanek z pracy wnuczki Katarzyny

12)     † Henryk Cyrankiewicz – od sąsiadów: Jacka, Ewy, Roberta

13)     † Stanisława Zboś – od syna Józefa

14)     †† Adolfina, Michał Wołczkiewicz

15)     † Zofia Ziembińska-Trzeciak – od chrześnicy Ewy Brewińskiej

16)     † Waldemar Pośleński – od kuzynki Marii z rodziną

17)     † Stefan Włosiński – od wnuka Marcina z rodziną

18)     †† Józef Falak; Maria, Władysław Klimek

19)     † Kazimierz Kępa – od koleżanek córki Lucyny z N.W.

20)     † Małgorzata Janus – od pracowników SPG ZOZ w N.W.

21)     † Magdalena Gołębiowska – od Bogusławy i Jadwigi

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.16) – od Haliny i Bolesława Poparda z Dulczy Małej

2) † Agnieszka Wietrzak (gr.21) – od koleżanek i kolegów z liceum

CZWARTEK

23 XI

 

 

6:30

1) † Stanisława Kulas – od Elżbiety i Mariana Kulas

2) † Stanisława Kulas – od szwagra Janusza i Haliny z rodziną

7:00

† Stanisław Wójcik – od syna Wiesława z żoną

Poza parafią:

† Stanisław Joniec – od Marii Filipowicz z rodziną

17:00

†† Zygmunt Jawor i jego rodzice

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.17) – od Stowarzyszenia Praktyczna Pani z Dulczy Małej

2) † Agnieszka Wietrzak (gr.22) – od koleżanki Magdaleny Ćwik

PIĄTEK

24 XI

 

św. Andrzeja

Dung-Lac i Towarzyszy

6:30

1) † Alina Mikulska – w 2 r. śmierci

2) † Stanisław Wójcik – od wnuczki Beaty z rodziną

7:00

†† Józefa, Michał Jarosz – od wnuczki Haliny

Poza parafią: † Stanisław Joniec – od Ewy Joniec

17:00

†† Franciszek, Michalina Szpak i †† z rodziny

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.18) – od rodziny Mrzygłód z Brzeska

2) † Agnieszka Wietrzak (gr.23) – od rodziny Grabarz z N.W. i Zaczków z Krzeczowa

SOBOTA

25 XI

 

 

6:30

† Stanisława Kulas – od chrześnicy Anny

7:00

1) †† Janusz Mróz z ok. imienin i †† rodzice

2) † Stanisław Wójcik – od wnuka Jarosława z żoną

Poza parafią: † Stanisław Joniec – od Zofii Garbacz z rodziną

15:00

ślub: Aneta Trestka – Mariusz Jardzioch

17:00

† Szymon Szczeciński w 8 r. śmierci – od żony

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.19) – od wychowanków i rodziców kl.V i VI w Borku

2) † Agnieszka Wietrzak (gr.24) – od rodziny Chomiaków z Połomia Dużego

34 NIEDZIELA

ZWYKŁA

26 XI

 

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

6:30

† Franciszek Kłos – w 2 r. śmierci

7:45

† Janusz Wieciech

9:00

†† Stanisława, Edward Stabrawa – w r. śmierci

Poza parafią:

1) † Tadeusz Tworzydło (gr.20) – od Parafian bł. Karoliny w Tarnowie

2) † Agnieszka Wietrzak (gr.25) – od Danuty i Marka Fortunów

11:00

W int. Katarzyny Adamczyk z ok. imienin (dz-bł)

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

† Franciszek Kłos w 2 r. śmierci – od żony, syna Kamila z żoną i córki Anety

17:00

† Alojzy Papuga

 

 

Dodatkowe informacje