INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 8 - 14 stycznia 2018

 

PONIEDZIAŁEK

8 I

 

 

6:30

1) † Andrzej Babraj – od brata Jana z żoną

2) † Kazimiera Gicala – od syna Adama z rodziną

Poza parafią: † Andrzej Mączka – od koleżanek synowej Katarzyny z pracy z Delikatesów HITPOL

7:00

†† z rodziny Taborów i Tobiaszów z Kopalin

17:00

†† Katarzyna, Marcin Wołowiec

Poza parafią:

1) † Maria Dziadoń (gr.7) – od kuzynki Heleny i kuzyna Leona z rodzinami

2) † Tadeusz Zygmunt – od kolegów z pracy zięcia Krzysztofa

WTOREK

9 I

 

6:30

† Andrzej Babraj – od siostry Ireny z rodziną

Poza parafią: † Andrzej Mączka – od kolegi Mariana

7:00

† Władysław Chrzan – w 69 r. śmierci

17:00

Dziękczynna za zdrowie i błogosławieństwo Boże

Poza parafią:

1) † Maria Dziadoń (gr.8) – od chrześniaka Eugeniusza Dziadonia

2) † Tadeusz Zygmunt – od rodziny Milewskich z Krakowa

ŚRODA

10 I

 

 

6:30

1) † Julianna Słowikowska-Gubała – od koleżanek z pracy córki Marioli

2) † Władysława Bartosik – od parafian i Rady Parafialnej w N. Wiśniczu

7:00

† Stanisław Wilczyński w r. śmierci – od syna Tomasza z rodziną

17:00

Nowennowa:

1)      † Franciszek Szpara – od rodziny Wiekieraków z Dobczyc

2)      † Jadwiga Klimowska – od rodziny Jonaków

3)      † Stanisław Joniec – od 65 Różóy Ojców z N. Wiśnicza

4)      † Stanisława Zboś – od Marii Banaś z Leksandrowej

5)      † Zofia Ziembińska-Trzeciak – od rodziny Rogów i Szotów

6)      † Waldemar Pośleński – od rodziny Sroków z Pogwizdowa

7)      †† Władysław, Zofia Dziadoszczyk

8)      † Józef Kurnal – od Koła Emerytów ZK w N. Wiśniczu

9)      † Andrzej Babraj – od Kazimiery i Romana Krzywda z Bochni

10)   † Marek Łagiewski – od Mariusza i Kingi z Kopalin

11)   † Anna Stanisława Nakielna – od wnuczki Agnieszki z rodziną

12)   † Łukasz Szot – od rodziców i babci

 

 

Poza parafią:

1) † Maria Dziadoń (gr.9) – od chrześniaka Eugeniusza Dziadonia

2) † Tadeusz Zygmunt – od rodziny Goleńców z Krakowa

CZWARTEK

11 I

 

 

6:30

1) W int. właścicieli i pracowników Biura Rachunkowego KANCLERZ (dz-bł)

2) † Andrzej Babraj – od brata Tadeusza z rodziną

Poza parafią: † Andrzej Mączka – od rodziny Fasuga z Królówki

7:00

†† Stanisława Nakielna; Genowefa Wołek

17:00

† Tadeusz Tworzydło – od Klubu Seniora w N. Wiśniczu

Poza parafią:

1) † Maria Dziadoń (gr.10) – od wnuków z Połomia Dużego

2) † Tadeusz Zygmunt – od rodziny Kaczmarczyków z Poraju

PIĄTEK

12 I

 

 

6:30

1) † Andrzej Babraj – od bratowej Józefy z dziećmi

2) † Anna Stanisława Nakielna – od sąsiadów

7:00

†† Maria, Władysław Twardosz

17:00

†† Maria, Jan Widełka

Poza parafią:

1) † Maria Dziadoń (gr.11) – od wnuków z Połomia Dużego

2) † Tadeusz Zygmunt – od cioci Danuty z mężem z Krakowa

SOBOTA

13 I

 

 

6:30

1) † Maria Fortuna – od sąsiadów Falak i Schab

2) † Władysława Bartosik – od szafarzy Komunii św. z N. Wiśnicza

Poza parafią: † Andrzej Mączka – od Adama z rodziną i Łukasza z Magdaleną

7:00

† Maria Pieniek – od dyrekcji i pracowników LP w N. Wiśniczu

17:00

†† Tadeusz, Wanda Nowak – w r. śmierci

Poza parafią:

1) † Maria Dziadoń (gr.12) – od wnuków z Połomia Dużego

2) † Tadeusz Zygmunt – od Anny i Ryszarda Wąs z Uszwi

2 NIEDZIELA

ZWYKŁA

14 I

 

 

6:30

† Anna Stanisława Nakielna – od rodziny Tomkiewiczów

7:45

†† Baltazar, Maria, Stanisław Bratek

9:00

†† Maria, Szczepan Tworzydło – w r. śmierci

11:00

† Stanisława Kowalczyk – od syna z żoną i dziećmi

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

†† Władysław Ferenc w 20 r. śmierci i żona Genowefa

17:00

†† Stefania, Marcin Stabrawa

Poza parafią: † Maria Dziadoń (gr.13) – od rodziny Tabor i Zagórskich

 

 

Dodatkowe informacje