INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 15 - 21 stycznia 2018

 

PONIEDZIAŁEK

15 I

 

 

6:30

1) † Andrzej Babraj – od Moniki i Grzegorza Rudnik

2) † Maria

7:00

† Maria Pieniek – od Dyrekcji i pracowników LP w N. Wiśniczu

17:00

W int. Krystyny (dz-bł)

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr14) – od Aleksandra i Jadwigi Dziadoń

WTOREK

16 I

 

6:30

† Andrzej Babraj – od Urszuli z rodziną

Poza parafią: † Andrzej Mączka – od Przewoźników z Lipnicy

7:00

† Magdalena Gołębiowska – od nauczycieli emerytów LP w N. Wiśniczu

17:00

†† Karolina, Szymon, Tadeusz, Władysław Korta

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.15) – od rodziny Święchów z Bochni

ŚRODA

17 I

 

św. Antoniego

6:30

1) † Władysława Bartosik – od Anny Jędrzejek z rodziną

2) † Antoni Adamski – od chrześnicy Gabrieli

7:00

† Bogdan Mech – od mamy

17:00

Nowennowa:

1)      † Franciszek Szpara – od rodzin Gugulskich i Wiekieraków z Krakowa

2)      † Jadwiga Klimowska – od Marii i Tadeusza Kaim

3)      † Stanisław Joniec – od Bożeny i Grzegorza Buława z rodziną

4)      † Stanisława Zboś – od rodzin Józefa i Marka Daniec

5)      † Zofia Ziembińska-Trzeciak – od Lucyny z mężem z Królówki

6)      † Waldemar Pośleński – od rodzin Bytnarów i Mikiecików

7)      † Józef Kurnal – od sąsiadów z bloku nr 3

8)      † Andrzej Babraj – od Zdzisława i Ireny Bogacz z rodziną

9)      † Marek Łagiewski – od sąsiadów z Kopalin

10)   † Anna Stanisława Nakielna – od wnuka Krzysztofa

11)   † Aleksander Wójcik – z ok. urodzin

12)   † Elżbieta Ostrowska – z ok. urodzin

 

 

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.16) – od Zakładu Pogrzebowego Grzegorza Włodarczyka

CZWARTEK

18 I

 

 

6:30

1) † Andrzej Babraj – od Eweliny i Aleksandra Smolik z córką

2) † Władysława Bartosik – od Marii i Ryszarda Krawczyk z rodziną

7:00

Na podziękowanie za miniony rok – od pracowników Banku Spółdzielczego Rzemiosła w N. Wiśniczu

17:00

† Paweł Kokoszka

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.17) – od sąsiadów Burkiewiczów i Imiołków

PIĄTEK

19 I

 

św. Józefa Sebastiana Pelczara

6:30

1) † Andrzej Babraj – od sąsiadów z Olchawy od strony Kopalin

2) † Andrzej Mączka – od bratowej z rodziną

7:00

†† Pracownicy Banku Spółdz. Rzemiosła w N. Wiśniczu

17:00

† Wiktor Kulczycki – od kuzyna Janusza z Bochni

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.18) – od OSP z Połomia Dużego

SOBOTA

20 I

 

 

6:30

† Stefan Mroczek – w 9 r. śmierci

7:00

1) †† Maria, Adolf Bachula

2) † Anna Stanisława Nakielna – od uczestników wspólnoty „Wiara i światło”

z N. Wiśnicza

14:00

ślub: Amalia Musiał – Dominik Jewuła

17:00

CHRZCIELNA: W int. dzieci, rodziców i chrzestnych

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.19) – od koleżanek córki Teresy z Firmy ELMAK

3 NIEDZIELA

ZWYKŁA

21 I

 

 

6:30

†† Julia, Franciszek Tabor; Agata, Marcin, Emilia Mastalerz

7:45

†† Helena, Władysław Anioł; Małgorzata Wyrwa

9:00

W int. Danuty i Ryszarda z ok. 30 r. ślubu (dz-bł) – od dzieci z rodzinami

11:00

†† Elżbieta, Jan Wójcik

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

†† Helena Buława w r. śmierci i mąż Bronisław

17:00

†† Joanna Godzik w 2 r. śmierci i mąż Józef

Poza parafią: † Maria Dziadoń (gr.20) – od właścicieli Firmy ELMAK

 

 

 

Dodatkowe informacje