INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 22 - 28 stycznia 2018

 

PONIEDZIAŁEK

22 I

 

 

6:30

1) † Władysława Bartosik – od Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi z N. Wiśnicza

2) †† Józef, Agnieszka Kukla; Władysława Kocjan; Wanda Gąska; Wiktor Kukla

7:00

† Agnieszka Korta-Dębosz – od przyjaciół

17:00

† Maria Kolarz z ok. Dnia Babci – od Klaudii, Kamila i Bartłomieja

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.21) – od Barbary Herudzińskiej z Muchówki

WTOREK

23 I

 

6:30

† Andrzej Mączka – od Genowefy Tworzydło z rodziną

7:00

†† Stefania, Karol Łacny; Marian Nabielec

17:00

†† Stanisław Domagała w 13 r. śmierci i żona Danuta

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.22) – od Elżbiety i Jacka Gamoń

ŚRODA

24 I

 

św. Franciszka Salezego

6:30

1) † Władysława Bartosik – od Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi z N. Wiśnicza

2) † Kazimiera Stachoń – od siostry Marii z rodziną

7:00

† Bogdan Mech – od kuzyna Henryka z rodziną

17:00

Nowennowa:

1)      W pewnej intencji

2)      † Jadwiga Klimowska – od Elżbiety i Krzysztofa Kaim

3)      † Stanisław Joniec – od rodziny Trzeciaków z Bochni

4)      † Waldemar Pośleński – od Andrzeja i Urszuli Figiel z rodziną

5)      † Józef Kurnal – od właścicieli i pracowników Delikatesów Centrum w N. W.

6)      † Andrzej Babraj – od Cecylii i Stanisława Piwowarczyk z Skrzydlnej

7)      †† Janina, Józefa, Stefan Zaleśny

8)      † Marek Łagiewski – od sąsiadów z Kopalin

9)      † Anna Stanisława Nakielna – od Teresy i Zygmunta Koterba

10)   † Józefa Kamyczek w 1 r. śmierci i mąż Karol

11)   † Barbara Faber – od Barbary i Zdzisława Dudek

12)   † Barbara Faber – od syna z żoną i dziećmi

13)   † Jerzy Mikulski – w 17 r. śmierci

14)   † Janusz Czubala – od rodziców

15)   † Cecylia Hyrc – od syna Krzysztofa z rodziną

 

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.23) – od rodziny Chmurów

CZWARTEK

25 I

 

Nawrócenie św. Pawła Apostoła

6:30

1) † Andrzej Mączka – od sąsiadów z ul. Limanowskiej

2) † Kazimiera Stachoń – od Beaty i Bronisława Rudek

7:00

† Adolf Marcińczak – od koleżanek i kolegów syna Piotra z ZUK w N. Wiśniczu

17:00

† Józef Bereta – w 10 r. śmierci

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.24) – od Agaty i Jerzego Gamoń

PIĄTEK

26 I

 

św. Tymoteusza
i Tytusa

6:30

1) † Władysława Bartosik – od Marii i Danuty z N. Wiśnicza

2) † Kazimiera Stachoń – od Mateusza Kruka z rodziną z Olchawy

7:00

† Adolf Marcińczak – od koleżanek i kolegów syna Piotra z ZUK w N. Wiśniczu

17:00

† Czesława Krzywda – od wnuków Magdy i Kacpra

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.25) – od Zofii i Zdzisława Dziadoń z Królówki

SOBOTA

27 I

 

 

6:30

W int. Janiny i Józefa z ok. 40 r. ślubu (dz-bł)

7:00

1) † Jerzy Daniec – od rodziny Grzybków

2) † Kazimiera Stachoń – od 28 Róży Matek z Olchawy

17:00

† Antoni Tabaszewski – w r. śmierci

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.26) – od Marka Herudzińskiego z Muchówki

4 NIEDZIELA

ZWYKŁA

28 I

 

 

6:30

† Ks. Jan Tworzydło – w 2 r. śmierci

7:45

†† Władysław, Zofia Wojewoda

9:00

W int. Janiny i Józefa z ok. 40 r. ślubu (dz-bł)

11:00

† Agnieszka Korta-Dębosz

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

†† Tadeusz Wnęk w 10 r. śmierci i żona Czesława

17:00

† Lidia Lisak w 3 r. śmierci – od męża i córek z rodzinami

Poza parafią: † Maria Dziadoń (gr.27) – od rodziny Okulskich z Krakowa

 

 

Dodatkowe informacje