INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 29 stycznia - 4 lutego 2018

 

PONIEDZIAŁEK

29 I

 

 

6:30

1) † Elżbieta Bielewicz – w 3 r. śmierci

2) † Antoni Adamski – od Agnieszki z rodziną

7:00

†† Anna, Jan Pająk i syn Czesław

17:00

†† Katarzyna, Józef Biłos; Maria, Kazimierz Biłos

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.28) – od Anny i Ryszarda Gaworczyk z rodziną

WTOREK

30 I

 

6:30

† Agnieszka Wietrzak – od wujka Roberta z rodziną

7:00

† Kazimiera Stachoń – od Anny i Janusza Tworzydło

17:00

†† Franciszek, Teofila Bratek

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.29) – od rodziny Karniów z Krakowa

ŚRODA

31 I

 

św. Jana Bosko

6:30

1) † Kazimiera Stachoń – od rodziny Dańców z Leksandrowej

2) † Kazimiera Stachoń – od rodziny Kleśny

7:00

† Bogdan Mech – od kuzyna Adama z rodziną

17:00

Nowennowa:

1)        W int. Tadeusza i Agaty z ok. 24 r. ślubu (dz-bł) – od córek

2)        † Józef Kurnal – od Józefa Dańca z Leksandrowej

3)        † Andrzej Babraj – od sąsiadów Gutów i Kortów

4)        † Marek Łagiewski – od koleżanki Renaty z klasy

5)        † Anna Stanisława Nakielna – od Konrada Koterba z rodziną

6)        † Bolesław Stary – w 5 r. śmierci

7)        † Stefania Panna – od wnuka Piotra

8)        † Janusz Czubala – od brata

9)        † Barbara Faber – od przyjaciół z Kręgu Rodzin Domowego Kościoła

 

 

 

 

Poza parafią:

† Maria Dziadoń (gr.30) – od Józefa i Lucyny Dziadoń

I CZWARTEK

1 II

 

 

6:30

1) W int. Zofii z ok. 70 r. urodzin, Jerzego z ok. 75 r. urodzin i całej rodziny (dz-bł)

2) Dziękczynna za 160 lat istnienia Zgromadzenia Sióstr Rodziny Maryi

7:00

† Stefan Rakoczy – od koleżanek i kolegów z SP w Królówce

17:00

† Edward Świerk – od kl. 3c gimn. z wychowawczynią

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.1) – od Marii Imiołek z rodziną

2) † Kazimiera Stachoń (gr.1) – od rodziny Stachoniów z Bochni

I PIĄTEK

2 II

 

Ofiarowanie Pańskie

6:30

†† Maria, Apolonia, Franciszek, Władysław Szczepańscy

7:45

†† Filomena, Władysław Chrzan

9:00

†† Andrzej, Maria Bereta

15:00

†† Anna, Kazimierz, Henryk, Weronika Bernady

18:00

†† Bolesław, Grzegorz Kaczmarczyk

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.2) – od Cecylii Brzegowej

2) † Kazimiera Stachoń (gr.2) – od sąsiadek synowej z Brzeźnicy

I SOBOTA

3 II

 

 

6:30

W int. Matki Prowincjalnej Zgromadzenia Sióstr Rodziny Maryi (dz-bł) – z ok. imienin

7:00

1) † Maria Kolarz – z ok. imienin

2) † Janina Świątek – od syna Józefa z żoną

17:00

†† Maria, Julian, Stanisław Cholewa

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.3) – od Agnieszki Brzegowej

2) † Kazimiera Stachoń (gr.3) – od Haliny Wójcik

5 NIEDZIELA

ZWYKŁA

4 II

 

 

6:30

1) †† Julia, Kazimierz, Feliks Więckowscy

2) †† Marian i Anna Stanisława Nakielna

Poza parafią:

† Anna Stanisława Nakielna (gr.4) – od Franciszka Kupiec z rodziną z Muchówki

7:45

†† Eugeniusz Uznański w 5 r. śmierci i jego rodzice – od żony i dzieci

9:00

† Ks. Jan Tworzydło – w 2 r. pogrzebu

Poza parafią:

† Kazimiera Stachoń (gr.4) – od Jana i Heleny Kapcia

11:00

† Florian Gacek

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

CHRZCIELNA: W int. dzieci, rodziców i chrzestnych

17:00

†† Irena, Ryszard Gut – w r. śmierci

Dodatkowe informacje