INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 5 - 11 lutego 2018

 

PONIEDZIAŁEK

5 II

 

św. Agaty

6:30

1) O obfitość łask i dary Ducha Świętego dla Matki Generalnej Janiny Kiertan

2) † Renata Turecka-Lukas – od rodziny Gawąd i Bieleckich

7:00

W int. Władysławy i Tadeusza (dz-bł)

17:00

†† Bronisławai Bronisław Bazentkiewicz – w r. śmierci

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.5) – od rodzin: Łukaszów, Ochlów i Sowińskich

2) † Kazimiera Stachoń (gr.5) – od Beaty i Piotra Majcher z rodziną

WTOREK

6 II

 

Św. Pawła Miki

i Towarzyszy

6:30

† Grzegorz Kaczmarczyk w 1 r. śmierci – od chrześnicy Natalii

7:00

† Stefan Rakoczy – od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP w N. Wiśniczu

17:00

W int. rodziny Zarabskich i Faronów (dz-bł)

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.6) – od koleżanek i kolegów syna Marka z Firmy BOLARUS

2) † Kazimiera Stachoń (gr.6) – od Krystyny Wójcik

ŚRODA

7 II

 

 

6:30

1) †† z rodziny Oleksych i Dziedów

2) † Zofia Przewłocka – od rodziny Joników z Lipnicy

7:00

† Bogdan Mech – od kuzynki Danuty

17:00

Nowennowa:

1)        O łaskę zdrowia i siły w chorobie dla Krystyny

2)        O zdrowie dla Bożeny Cholewa

3)        † Andrzej Babraj – od Tomasza i Marty z dziećmi

4)        † Marek Łagiewski – od Urszuli i Wojciecha Wrona

5)        † Maria Cholewa

6)        † Aniela Król w 21 r. śmierci – od męża i dzieci z rodzinami

7)        † Józef Rudek – w 7 dzień po pogrzebie

8)        † Janina Mucha – w 4 r. śmierci

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.7) – od sióstr Tomasza

2) † Kazimiera Stachoń (gr.7) – od Aliny i Marka Barnaś

CZWARTEK

8 II

 

 

6:30

1) W int. Piotra (dz-bł)

2) † Renata Turecka-Lukas – od wujka Mariana z rodziną

7:00

† Stanisław Papież – od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP w N. Wiśniczu

17:00

† Anna Stanisława Nakielna – od Klubu Seniora

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.8) – od Marii Szpara

2) † Kazimiera Stachoń (gr.8) – od Karola i Renaty Mucha

PIĄTEK

9 II

 

 

6:30

1) †† z rodziny Bartosików i Szklarczyków

2) † Renata Turecka-Lukas – od Mirosławy i Andrzeja Kupczyk i Teresy Figiel

7:00

† Stefan Rakoczy – od Pracowników i Obsługi SP w N. Wiśniczu

17:00

†† Adam Kurek w 14 r. śmierci; Emilia, Stanisław Juszczyk

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.9) – od koleżanek i kolegów syna Marka z Firmy BOLARUS

2) † Kazimiera Stachoń (gr.9) – od Małgorzaty i Karola Nizioł z dziećmi

SOBOTA

10 II

 

św. Scholastyki

6:30

†† z rodziny Błaszkiewiczów i Niesłuchowskich

7:00

W int. Nikodema w 1 r. urodzin (dz-bł)

17:00

†† Elżbieta, Jerzy Hołyst i rodzice

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.10) – od Zbigniewa i Anny Szpara z dziećmi

2) † Kazimiera Stachoń (gr.10) – od szwagra Henryka Kowalczyka

6 NIEDZIELA

ZWYKŁA

11 II

 

 

6:30

† Janina Mucha – w 4 r. śmierci

7:45

†† Zofia, Karol, Władysława, Stanisław Święch

Poza parafią:

† Anna Stanisława Nakielna (gr.11) – od sąsiadów

9:00

†† Grażyna Paduch  w 2 r. śmierci i syn Paweł – od męża i rodziny

Poza parafią:

† Kazimiera Stachoń (gr.11) – od Tadeusza i Lucyny Kowalczyk z rodziną

11:00

† Józef Krawczyk – w 25 r. śmierci

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

† Renata Turecka-Lukas – od sióstr z rodziną

17:00

† Władysław Burdak – w 11 r. śmierci

Dodatkowe informacje