INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 26 lutego - 4 marca 2018

 

PONIEDZIAŁEK

26 II

 

 

6:30

1) † Janusz Czubala – od Małgorzaty i Piotra Palczewskich z córką

2) † Józef Rudek w 30 dzień po śmierci – od córki z mężem

7:00

† Zenon Kubacki – od rodziny Chmielków

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.4) – od sąsiadów Cholewów z rodziną

17:00

† Tadeusz Zygmunt – od brata Andrzeja z żoną

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.26) – od rodziny Wolaków z Królówki

2) † Kazimiera Stachoń (gr.26) – od koleżanek i kolegów z Firmy KEIJSERO

3) † Kazimierz Trystuła (gr.4) – od szwagra Mariana Wójcik z synem

WTOREK

27 II

 

 

6:30

† Janusz Czubala – od Kingi i Adama Nowak

7:00

† Cecylia Hyrc – od męża Witolda

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.5) – od sąsiadów z Kopalin

17:00

†† Stanisław Prokop w r. śmierci oraz rodzice

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.27) – od rodziny Palejów z Królówki

2) † Kazimiera Stachoń (gr.27) – od Krystyny i Sławomira Widełka

3) † Kazimierz Trystuła (gr.5) – od Renaty i Karola Mucha

ŚRODA

28 II

 

 

6:30

1) † Janusz Czubala – od Elżbiety, Wiktora i Aleksandry Nowak

2) † Kazimierz Perek – od siostry

7:00

† Bronisław Panna – od syna Ryszarda z rodziną

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.6) – od koleżanek córki Jolanty: Marty i Teresy

17:00

Nowennowa:

1)      † Grażyna Piech – od Starosty Bocheńskiego Józefa Mroczka

2)      † Stanisław Wójcik – od rodziny Mucha z Królówki

3)      † Stanisław Joniec – od chrześnicy Bogumiły z rodziną

4)      † Tadeusz Tworzydło – od chrześniaka Mariusza Świątek z rodziną

5)      † Józef Kurnal – od rodziny Kuklów z Połomia

6)      † Stefan Włosiński – od wnuka Łukasza z żoną

7)      † Andrzej Babraj – od rodziny Klejdyszów

8)      † Marek Łagiewski – od sąsiadów z Kopalin

9)      † Bogdan Mech – od rodziny Wójcickich

10)   † Tadeusz Zygmunt – od bratanicy Barbary z rodziną

11)   † Andrzej Mączka- od sąsiadów z ul. Limanowskiej

12)   † Aleksander Wójcik – z ok. imienin

13)   †† Jadwiga, Józef Połomscy

14)   † Antoni Adamski – od kuzynki Elżbiety z rodziną

15)   † Andrzej Czekaj – od mamy i brata Jerzego

16)   † Władysław Ćwik – od córki Katarzyny z mężem i wnukami

17)   † Janina Świątek – od wnuka Łukasza z rodziną

18)   † Zenon Kubacki – od wnuka Sebastiana z Ewą

19)   † Cecylia Hyrc – od męża Witolda

 

 

 

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.28) – od rodziny Sułek

2) † Kazimiera Stachoń (gr.28) – od rodziny synowej Małgorzaty

3) † Kazimierz Trystuła (gr.6) – od Małgorzaty i Kamila Nizioł z rodziną

I CZWARTEK

1 III

 

 

6:30

1) W int. Jacka z ok. 50 r. urodzin (dz-bł) – od żony, dzieci i wnuków

2) † Janusz Czubala – od Grzegorza Plewy z rodziną

7:00

† Maria Pieniek – od Dyrekcji i Nauczycieli SP w N. Wiśniczu

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.7) – od koleżanek córki Jolanty: Marii, Alicji, Jadwigi, Zofii

17:00

W int. Józefa z ok. 70 r. urodzin (dz-bł)

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.29) – od Marii i syna Rafała Skotnickich z Morąga

2) † Kazimiera Stachoń (gr.29) – od Wiesławy Mroczek z rodziną

3) † Kazimierz Trystuła (gr.7) – od Joanny i Daniela Barnaś z synem

4) † Józef Rudek (gr.1) – od żony

I PIĄTEK

2 III

 

 

6:30

1) †† Helena, Jadwiga Pietras

2) † Bronisława Dymura w 10 r. śmierci – od córki Heleny z rodziną

7:00

† Helena Kurczyńska – z ok. imienin

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.8) – od rodziny Pietrasów

17:00

† Ks. Kazimierz Mikulski – z ok. imienin

Poza parafią:

1) † Anna Stanisława Nakielna (gr.30) – od rodziny Brzegowych z Muchówki

2) † Kazimiera Stachoń (gr.30) – od koleżanek i kolegów z Firmy KEIJSERO

3) † Kazimierz Trystuła (gr.8) – od Haliny Wójcik, rodziny Majchrów i Kapciów

4) † Józef Rudek (gr.2)

I SOBOTA

3 III

 

 

6:30

W int. siostry Kazimiery z ok. imienin (dz-bł)

7:00

1) † Franciszek Cholewa – w 24 r. śmierci

2) † Fryderyk Skalski

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.9) – od rodziny Chmielków

17:00

† Tadeusz Tworzydło – od żony i dzieci z rodzinami

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.9) – od Małgorzaty i Pawła z dziećmi z Klęczan

2) † Józef Rudek (gr.3)

3 NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

4 III

 

 

6:30

† Halina Kuras – w 7 r. śmierci

7:45

†† Helena Buława z ok. imienin i mąż Bronisław

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.10) – od Szczepana i Małgorzaty Bienias

9:00

† Kazimierz Sajdak – w r. śmierci

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.10) – od Anny i Mariusza z dziećmi

2) † Józef Rudek (gr.4)

11:00

† Emilia Kokoszka w 1 r. śmierci – od córki Stanisławy

Poza parafią: † Władysław Marszałek – w 1 r. śmierci

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

CHRZCIELNA: W int. dzieci, rodziców i chrzestnych

17:00

†† Maria Krzywda w 13 r. śmierci i mąż Ignacy w 2 r. śmierci – od syna Kazimierza

 

 

 

Dodatkowe informacje