INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 5 - 11 marca 2018

 

PONIEDZIAŁEK

5 III

 

 

6:30

1) † Kazimierz Kluba z ok. imienin – od żony i córki z mężem

2) † Kazimierz Palej – z ok. imienin

7:00

†† Stefan Zagała w 1 r. śmierci oraz Stanisława Zagała i syn Andrzej

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.11) – od szwagierki Danuty i Łukasza Bienias z rodz

17:00

†† Stanisława Klupa w r. śmierci, mąż Bolesław i ich rodzice

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.11) – od Wioletty i Jana Wójs z dziećmi

2) † Józef Rudek (gr.5)

WTOREK

6 III

 

 

6:30

† Janusz Czubala – od pracowników Ośrodka Zdrowia w N. Wiśniczu

7:00

† Aleksandra Dębosz – od Ireny, Józefa i rodziny Kortów

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.12) – od szwagierki Rozalii z rodziną

17:00

†† Józef, Zdzisław, Piotr Rojek

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.12) – od Urszuli i Sebastiana z córką

2) † Józef Rudek (gr.6)

ŚRODA

7 III

 

 

6:30

1) W int. właścicieli i pracowników Biura rachunkowego KANCLERZ (dz-bł)

2) † Kazimierz Perek – od brata Bogusława z rodziną

7:00

† Bronisław Panna – od syna Tadeusza z rodziną

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.13) – od Agnieszki i Andrzeja Piotrowicz

17:00

Nowennowa:

1)        † Grażyna Piech – od Agaty z dziećmi

2)        † Stanisław Wójcik – od sąsiadów z ul. Ogrodowej

3)        † Stanisław Joniec – od koleżanek i kolegów z pracy córki Elżbiety z Placówki Terenowej KRUS z Brzeska

4)        †† Krystyna, Antonina, Franciszek Pytko

5)        † Janina Dobosz

6)        † Tadeusz Tworzydło – od Janusza Daniec z rodziną

7)        † Józef Kurnal – od Anny Bienias z riodziną z Kopalin

8)        † Stefan Włosiński – od 49 Róży Ojców z Leksandrowej

9)        † Andrzej Babraj – od Ali i Romana oraz Marii Piwowarczyk z Leksandrowej

10)     † Marek Łagiewski – od pewnej osoby

11)     † Bogdan Mech – od Maryli Mech

12)     † Tadeusz Zygmunt – od bratanicy Lidii z rodziną

13)     † Andrzej Mączka- od sąsiadów z ul. Limanowskiej

14)     † Kazimiera Stachoń – od rodziny Norków z Bochni

15)     † Antoni Adamski – od siostrzenicy Beaty

16)     † Andrzej Czekaj – od sąsiadów

17)     † Władysław Ćwik – od córki Eweliny z mężem i wnuczką

18)     † Kazimierz Trystuła – od syna Pawła

19)     † Janina Świątek – od wnuka Łukasza z rodziną

20)     † Zenon Kubacki – od wnuczek z rodzinami

21)     † Józef Tabor – w 2 r. śmierci

22)     † Kazimierz Palej

23)     † Cecylia Hyrc – od córki Edyty z rodziną

24)     † Oskar Polinierski – od Iwony i Krzysztofa Polinierskich z rodziną

 

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.13) – od Romana i Krystyny Pasierb z Zosią i Kasią

2) † Józef Rudek (gr.7)

CZWARTEK

8 III

 

 

6:30

1) † Wojciech Stabrawa

2) † Ce3cylia Hyrc – od Referatu Edukacji Urzędu Miejskiego w N. Wiśniczu

7:00

†† Tadeusz Rojek i †† z rodziny

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.14) – od Marii Palej

17:00

† Józef Palej – w 10 r. śmierci

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.14) – od Romana i Krystyny Pasierb z Zosią i Kasią

2) † Józef Rudek (gr.8)

PIĄTEK

9 III

 

 

6:30

1) † Janusz Czubala – od pracowników Ośrodka Zdrowia w N. Wiśniczu

2) † Kazimierz Perek – od sąsiadów: Waśko, Buława i Ruszel

7:00

† Cecylia Hyrc – od syna Tadeusza z żoną

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.15) – od Dyrekcji i pracowników Publicznej Szkoły Podstawowej w Rzezawie

17:00

†† Władysław, Franciszka, Marian Czuban

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.15) – od Damiana Jóźwickiego z rodziną

2) † Józef Rudek (gr.9)

SOBOTA

10 III

 

 

6:30

† Janusz Czubala – od Stanisławy Nowak z rodziną

7:00

1) †† Krystyna Prokop z ok. imienin, mąż i córka Ewa

2) †† Franciszka, Józef Daniec

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.16) – od Marzeny Malinowskiej

17:00

† Kazimiera Stachoń – od syna Wacława i żony Joanny z dziećmi

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.16) – od rodziny Golemców

2) † Józef Rudek (gr.10)

4 NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

11 III

 

 

6:30

† Andrzej Mączka – od syna Pawła z rodziną

7:45

†† Genowefa, Władysław Bober; Julian Bereta

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.17) – od rodziny Lisów

9:00

1) † Stanisława Bukowska – w 12 r. śmierci

2) †† Józef, Albina Wilczyńscy; Maria, Piotr, Michał Łyszczarz; Wanda, Władysław Makula; Wanda Makula-Kosak; Henryk, Mieczysław, Barbara Wilczyńscy; Helena, Marian Marszałek; Grażyna Chrzan; Halina Rodzaj

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.17) – od Kingi i Dariusza Wąs z dziećmi

2) † Józef Rudek (gr.11)

11:00

†† Stefania, Bronisław Helak

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

† Wojciech Stabrawa – w 5 r. śmierci

17:00

† Antoni Adamski – od siostry z Tarnowa z rodziną

Dodatkowe informacje