INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 12 - 18 marca 2018

 

PONIEDZIAŁEK

12 III

 

 

6:30

1) † Janusz Czubala – od Bernadetty i Marka Kuc z dziećmi

2) † Danuta Pelczar zd. Dudek – od kuzynek Ewy i Stanisławy z USA

7:00

† Piotr Słomnicki – w 4 r. śmierci

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.18) – od Anny z rodziną

17:00

†† Genowefa Stabrawa w 17 r. śmierci i Jan Stabrawa

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.18) – od rodziny Leśniaków i Kowalczyków

2) † Józef Rudek (gr.12)

WTOREK

13 III

 

 

6:30

W int. Ojca Świętego Franciszka (dz-bł) w 5 rocznicę wyboru na stolicę Piotrową

7:00

W int. Piotra i Elżbiety oraz dzieci Łucji i Adriana (dz-bł)

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.19) – od żony Jerzego z rodziną

17:00

†† Kazimierz Wójcik w 10 r. śmierci oraz rodzice i brat

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.19) – od Beaty i Zygmunta z rodziną

2) † Józef Rudek (gr.13)

ŚRODA

14 III

 

 

6:30

1) †† Helena, Józef, Augustyn Ostroga

2) † Jan Śliwa – od siostry Stanisławy z mężem

7:00

† Bronisław Panna – od syna Kazimierza

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.20) – od Maryli z rodziną

17:00

Nowennowa:

1)        W int. Bogdana z ok. 50 r. urodzin (dz-bł)

2)        O zdrowie i potrzebne łaski dla Marka

3)        † Grażyna Piech – od rodziny Kotowiczów

4)        † Stanisław Wójcik – od rodziny Szewczyków z Królówki

5)        † Stanisław Joniec – od Haliny Palej z rodziną Pyciaków

6)        † Tadeusz Tworzydło – od Towarzystwa Miłośników Wiśnicza

7)        † Józef Kurnal – od Bronisławy Sułek z rodziną

8)        † Stefan Włosiński – od chrześnicy Haliny z rodziną

9)        † Andrzej Babraj – od Anety i Mirosława z Limanowej

10)     † Bogdan Mech – od kolegów taksówkarzy z Krakowa

11)     † Tadeusz Zygmunt – od bratanicy Karoliny z rodziną

12)     † Andrzej Mączka- od sąsiadów z ul. Limanowskiej

13)     † Kazimiera Stachoń – od rodziny Dębskich z Łapczycy

14)     † Antoni Adamski – od siostrzeńców z Tarnowa z rodzinami

15)     † Andrzej Czekaj – od chrześnicy Agnieszki z rodziną

16)     † Władysław Ćwik – od chrześnicy Magdaleny z rodziną

17)     † Kazimierz Trystuła – od córki Ewy z rodziną

18)     † Janina Świątek – od Małgorzaty i Andrzeja Obal

19)     † Zenon Kubacki – od chrześnicy Bernadetty z rodziną

20)     † Janusz Czubala – od siostry z rodziną

21)     † Cecylia Hyrc – od wnuka Krystiana z żoną i synem

22)     † Danuta Konieczna – w 30 dzień po śmierci – od rodziny

23)     † Dorota – w r. śmierci

24)     † Józef Topka – z ok. imienin

25)     † Antoni Dąbrowski – w 15 r. śmierci

 

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.20) – od kolegów z Firmy Broszkiewicz z Bochni

2) † Józef Rudek (gr.14)

CZWARTEK

15 III

 

 

6:30

1) † Zbigniew Całka z ok. imienin – od syna z rodziną

2) † Jan Śliwa – od siostry Alicji

7:00

† Cecylia Sproska – w 4 r. śmierci

Poza parafią:

† Zenon Kubacki (gr.21) – od koleżanek opiekunek medycznych synowej Marii

17:00

† Stanisława Rosiek – w r. śmierci

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.21) – od Firmy FAJNER

2) † Józef Rudek (gr.15)

PIĄTEK

16 III

 

 

6:30

1) † Zbigniew Całka z ok. imienin – od żony

2) † Jan Śliwa – od brata Jerzego

7:00

†† Waleria, Bogumił Kułanowscy

Poza parafią:

† Zenon Kubacki (gr.22) – od koleżanek córki Teresy z Higieny Szpitalnej

8:00

Dantis missio

9:30

Dantis missio

11:00

Dantis missio

17:00

† Angelika Kądziela w 7 r. śmierci – od rodziny

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.22) – od Firmy FAJNER

2) † Józef Rudek (gr.16)

SOBOTA

17 III

 

 

6:30

† Józef Juszczyk – w 6 r. śmierci

7:00

1) †† Emilia Mastalerz; Stefania Tobiasz; Maria Wawrzak; Alojzy Nakielny

2) † Józef Rudek – z ok. imienin

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.23) – od koleżanek synowej Marii z Higieny Szpitalnej

15:00

W int. Heleny Grela z ok. 80 r. urodzin (dz-bł) – od dzieci z rodzinami

17:00

CHRZCIELNA: W int. dzieci, rodziców i chrzestnych

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.23) – od rodziny Klichów

2) † Józef Rudek (gr.17)

5 NIEDZIELA

WIELKIEGO POSTU

18 III

 

 

6:30

W int. 60 Róży Matek (dz-bł) i za zmarłe członkinie i z rodzin

7:45

†† Józef, Julia Skórka

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.24) – od szwagierki Barbary z rodziną

9:00

† Józef Piech w r. śmierci – od syna Zbigniewa z rodziną

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.24) – od Burmistrz i pracowników Urzędu Gminy w N.W.

2) † Józef Rudek (gr.18)

11:00

† Stanisław Ruciński w 2 r. śmierci – od żony

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

† Józef Kurnal z ok. imienin – od żony

17:00

† Stanisław Stanek – w r. śmierci

 

 

Dodatkowe informacje