INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 19 - 25 marca 2018

 

PONIEDZIAŁEK

19 III

 

św. Józefa

6:30

1) †† Karolina, Józef Musiał; Stefan Budka

2) † Józef Rudek z ok, imienin – od żony

7:00

†† Maria, Edmund, Zdzisław, Henryk, Mirosław Folwarscy

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.25) – od chrześnicy Agnieszki z rodziną

17:00

† Józef Noga – od córki Joanny

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.25) – od kolegów Dominika ze Starego Wiśnicza

2) † Józef Rudek (gr.19)

WTOREK

20 III

 

 

6:30

† Józef Rudek – od wnuczki Moniki

7:00

† Józef Barnaś z ok. imienin

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.26) – od chrześnicy Agnieszki z rodziną

17:00

† Renata Lukas – od koleżanek z liceum

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.26) – od Krystyny Sojka z rodziną

2) † Józef Rudek (gr.20)

ŚRODA

21 III

 

 

6:30

1) † Zbigniew Całka – od rodziny Sendorków

2) † Jan Śliwa – od Małgorzaty i Zbigniewa Rojek

7:00

† Bronisław Panna – od syna Eugeniusza

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.27) – od Bernadetty i Adolfa Rysak z rodziną

17:00

Nowennowa:

1)        † Grażyna Piech – od kolegi i koleżanek syna Marcina z Środowiskowego Domu Samopomocy w Muchówce

2)        † Stanisław Wójcik – od rodziny Szewczyków z Muchówki

3)        † Stanisław Joniec – od Zofii Badowskiej z rodziną

4)        † Tadeusz Tworzydło – od sąsiadów z ul. Nowej i bloku PWS-u

5)        † Józef Kurnal – od rodziny Grabarzów ze Starego Wiśnicza

6)        † Stefan Włosiński – od Anny i Andrzeja Nieć

7)        † Andrzej Babraj – od kolegów z Kopalin

8)        † Bogdan Mech – od rodziny Biłosów z Leksandrowej

9)        † Tadeusz Zygmunt – od Władysławy i Edwarda Czubanów

10)     † Andrzej Mączka- od sąsiadów z ul. Limanowskiej

11)     † Kazimiera Stachoń – od rodziny Graczyków

12)     † Antoni Adamski – od sąsiadów z bloku nr 3 z Leksandrowej

13)     † Andrzej Czekaj – od szwagierki Ireny

14)     † Władysław Ćwik – od Jerzego i Ewy Walasek z Kurowa

15)     † Kazimierz Trystuła – od córki Anety z rodziną

16)     † Janina Świątek – od Jadwigi i Stanisława Obal z rodziną

17)     † Zenon Kubacki – od sąsiadów z Kopalin

18)     † Józef Bielak – z ok. imienin

19)     † Janusz Czubala – od chrześnicy Magdaleny

20)     †† Józefa Tabor i syn Józef

21)     † Cecylia Hyrc – od wnuka Adriana

22)     †† Bronisława, Józef Wiktorowicz z ok. imienin – od syna z rodziną

23)     † Tadeusz Kukla

24)     †† Józefa, Karol Kamyczek

 

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.27) – od kuzynki Danuty Rola z rodziną

2) † Józef Rudek (gr.21)

CZWARTEK

22 III

 

 

6:30

1) † Zbigniew Całka – od sąsiadów z ul. Głowackiego

2) † Jan Śliwa – od siostrzeńca Tomasza z rodziną

7:00

† Augustyn Ostroga – w 1 r. śmierci

Poza parafią:

† Zenon Kubacki (gr.28) – od Krystyny i Jana Kołodziej z rodziną z Łazów

17:00

†† Emilia Juszczyk w 9 r. śmierci; Stanisław Juszczyk; Adam Kurek

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.28) – od Jolanty i Władysława Drożdż z Pogwizdowa

2) † Józef Rudek (gr.22)

PIĄTEK

23 III

 

 

6:30

1) † Zbigniew Całka – od brata Stanisława z rodziną

2) † Jan Śliwa – od chrześnicy Jadwigi z rodziną

7:00

† Cecylia Hyrc – od Zofii Piech z rodziną

Poza parafią:

† Zenon Kubacki (gr.29) – od koleżanek córki Teresy z Bloku Operacyjnego i Centrum Sterylizacji Szpitala w Bochni

17:00

†† Danuta Domagała w 1 r. śmierci i mąż Stanisław

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.29) – od rodziny Wolaków z Gnojnika

2) † Józef Rudek (gr.23)

SOBOTA

24 III

 

 

6:30

† Jan Śliwa – od siostrzeńca Jacka z rodziną

7:00

1) † Cecylia Hyrc – od chrześniaka Mieczysława z rodziną

2) † Cecylia Hyrc – od Aleksandra i Małgorzaty Piech

Poza parafią: † Zenon Kubacki (gr.30) – od koleżanek i kolegów córki Teresy z Koła Gospodyń Wiejskich z Wiśnicza Małego

9:00

† Ewa Fortuna – od męża

11:00

W int. chorych, cierpiących i starszych oraz wszystkich, którzy się nimi opiekują

17:00

W int. Haliny z ok. urodzin (dz-bł) – od dzieci

Poza parafią:

1) † Kazimierz Trystuła (gr.30) – od rodziny Drożdżów z Mieszkowic Wielkich

2) † Józef Rudek (gr.24)

NIEDZIELA

PALMOWA

25 III

 

 

6:30

†† Maria, Wojciech Rudek

7:45

W int. Zuzanny z ok. 60 r. urodzin (dz-bł) – od dzieci

9:00

† Waldemar Kluba – w 6 r. śmierci

Poza parafią:

† Józef Rudek (gr.25)

11:00

†† Wanda, Zdzisław, Czesław Kaczmarczyk

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

†† Joanna, Władysław Cholewa; Stefania, Karol Sułek

17:00

W int. Konrada z ok. 18 r. urodzin (dz-bł) – od rodziców i siostry

 

 

Dodatkowe informacje