INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 26 marca - 1 kwietnia 2018

 

WIELKI

PONIEDZIAŁEK

26 III

 

 

6:30

1) † Marian Stańdo – w r. śmierci

2) † Lucyna Bakalarz – w 1 r. śmierci

7:00

† Dorota Hyrc – w 1 r. śmierci

8:00

†† Tadeusz Kukla i żona Elżbieta – od syna z rodziną

18:00

†† Teresa, Józef Żelichowscy

Poza parafią:

† Józef Rudek (gr.26)

WIELKI

WTOREK

27 III

 

 

6:30

†† Franciszek i Elżbieta

7:00

1) † Ks. Marek Mikulski w 6 r. śmierci – od siostry Władysławy z rodziną

2) † Cecylia Hyrc – od Barbary i Kazimierza Piech z rodziną

9:00

† Ewa Fortuna – od mamy

18:00

† Józefa Srebro – w 11 r. śmierci

Poza parafią:

† Józef Rudek (gr.27)

WIELKA

ŚRODA

28 III

 

 

6:30

1) †† Janina Tabor; Magdalena, Jan Gutowscy

2) † Oskar Polinierski – od cioci Maryli z rodziną

7:00

W int. Stanisławy z ok. 80 r. urodzin (dz-bł)

18:00

Nowennowa:

1)        † Grażyna Piech – od Stanisławy i Henryka Stabrawów

2)        † Stanisław Wójcik – od Roberta Kolarz z rodziną

3)        † Stanisław Joniec – od rodziny Wójcików z Leszczyny

4)        † Tadeusz Tworzydło – od szafarzy Komunii św.

5)        † Józef Kurnal – od Alicji i Włodzimierza Bakalarzów z rodziną

6)        † Stefan Włosiński – od Zenona i Doroty Włosińskich

7)        † Andrzej Babraj – od rodziny Panna

8)        † Bogdan Mech – od sąsiadów Łacnych z Leksandrowej

9)        † Tadeusz Zygmunt – od Stanisława Zygmunt z rodziną

10)     † Andrzej Mączka- od Mroczka z rodzina z Leksandrowej

11)     † Łukasz Szot z ok. urodzin – od rodziców i babci

12)     † Kazimiera Stachoń – od rodziny Strojek

13)     † Antoni Adamski – od Grażyny Kornaś z rodziną

14)     † Andrzej Czekaj – od szwagierki Anny z rodziną i rodziny Majków

15)     † Władysław Ćwik – od rodziny Tomalów z Majkowic

16)     † Kazimierz Trystuła – od syna Dominika

17)     † Janina Świątek – od chrześniaka Stanisława Wójcik z Muchówki

18)     † Zenon Kubacki – od sąsiadów z Kopalin

19)     † Janusz Czubala – od pracowników Ośrodka Zdrowia w N. Wiśniczu

20)     † Cecylia Hyrc – od siostry Stanisławy

21)     †† Józef Topka w 4 r. śmierci i żona Waleria

22)     † Helena Ofiara – od syna Sławomira z rodziną

 

 

 

Poza parafią:

† Józef Rudek (gr.28)

WIELKI

CZWARTEK

29 III

 

 

18:00

MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

 

1) W int. 53 Róży Matek z Łomnej (dz-bł)

2) W int. kleryka Bartłomieja (dz-bł) – od dziadków

3) † Ks. Prałat Marian Janiszewski

Poza parafią:

† Józef Rudek (gr.29)

WIELKI

PIĄTEK

30 III

 

 

 

 

18:00

 

 

LITURGIA WIELKIEGO PIĄTKU

WIELKA

SOBOTA

31 III

 

 

19:00

WIGILIA PASCHALNA

 

1) † Tadeusz Srebro – w 11 r. śmierci

2) † Ludwik Zelek

3) †† Władysław Batko w 3 r. śmierci i żona Emilia w 1 r. śmierci

4) † Roman Zawadzki w – 2 r. śmierci

Poza parafią:

† Józef Rudek (gr.30)

NIEDZIELA

WIELKANOCNA

1 IV

 

 

6:00

† Artur Klimek – od rodziców i siostry z rodziną

7:45

† Tadeusz Rojek – od syna Pawła z rodziną

9:00

†† Józef, Cecylia Daniec i †† z rodziny Guzików

11:00

†† Józef Bereta; Czesław Bakalarz; Józef Duśko

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

CHRZCIELNA: W int. dzieci, rodziców i chrzestnych

17:00

† Czesława Krzywda w 1 r. śmierci – od męża

 

 

Dodatkowe informacje