INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 9 - 15 kwietnia 2018

 

PONIEDZIAŁEK

9 IV

 

Zwiastowanie Pańskie

6:30

1) † Maria Krawczyk – w 7 r. śmierci

2) † Danuta Konieczna – od córki Ludmiły z rodziną

Poza parafią:

† Janina Świątek (gr.7) – od koleżanek córki Barbary z Urzędu Gminy z Bochni

7:00

† Cecylia Hyrc

18:00

† Emilia Mastalerz w 12 r. śmierci – od męża i dzieci

Poza parafią:

1) † Janusz Czubala – od Danuty i Wiesława Duś

2) † Ewa Fortuna (gr.7) – od Janiny Juszczyk

WTOREK

10 IV

 

6:30

† Barbara Migdas w 30 dzień po śmierci – od syna z rodziną

Poza parafią:

† Janina Świątek (gr.8) – od koleżanek córki Barbary z Urzędu Gminy z Bochni

7:00

† Jan Grochola – od siostry Marii

18:00

†† Janina Chodur w 1 r. śmierci, mąż Stanisław i ich rodzice

Poza parafią:

1) † Janusz Czubala – od kolegów z Klubu Sportowego Ceramika Muchówka

2) † Ewa Fortuna (gr.8) – od Bożeny i Lucjana Strońskich

ŚRODA

11 IV

 

 

6:30

1) † Zbigniew Całka – od sąsiadów Sowińskich i Mączków

2) † Ludwika Kulczycka – w 8 r. śmierci

Poza parafią: † Janina Świątek (gr.9) – od rodziny Rzepeckich

7:00

† Józef Rudek – od wnuczki Katarzyny z rodziną

18:00

Nowennowa:

1)      † Grażyna Piech – od wychowanków ze Szkoły Podst. w Królówce rocznik 1999

2)      † Stanisław Wójcik – od Mirosława Kolarz z rodziną

3)      † Stanisław Joniec – od Leokadii i Stanisława Wójcik z Muchówki

4)      † Tadeusz Tworzydło – od 45 Róży Ojców

5)      † Józef Kurnal – od rodziny Wronów z Muchówki

6)      † Stefan Włosiński – od Wandy i Zygmunta Nieć z rodziną

7)      † Andrzej Babraj – od Lucjana Babraja

8)      † Bogdan Mech – od Grazyny Biłos

9)      † Tadeusz Zygmunt – od szwagra Ryszarda z rodziną

10)   † Andrzej Mączka- od rodziny Dańców

11)   † Kazimiera Stachoń – od pracowników Firmy STANBUD

12)   † Antoni Adamski – od siostrzeńców z rodzinami z Tarnowa

13)   † Andrzej Czekaj – od pracowników Liceum Plastycznego w N. Wiśniczu

14)   † Władysław Ćwik – od pracowników Ośrodka Pomocy Społecz. w N. Wiśniczu

15)   † Kazimierz Trystuła – od Anny i Józefa Daniec

16)   † Janina Świątek – od Jana Stabrawy z rodziną z Łomnej

17)   † Zenon Kubacki – od Marii Wróbel

18)   † Renata Turecka-Lukas – od Sabiny i Marka

19)   † Janusz Czubala – od przyjaciół

20)   † Cecylia Hyrc – od Małgorzaty Dominik z rodziną

21)   † Bronisław Panna – od Barbary Kaczmarczyk i rodziny Pilchów

22)   † Marian Dudka – w 4 r. śmierci

23)   † Franciszek Kamyczek – od znajomej

24)   † Maria Nowak – od syna Marka z rodziną

 

Poza parafią: † Ewa Fortuna (gr.9) – od rodziny Stabrawów

CZWARTEK

12 IV

 

 

6:30

† Danuta Konieczna – od córki Marzeny z rodziną

Poza parafią: † Janina Świątek (gr.10) – od rodziny Garus z Bochni

7:00

† Janina Chrzan – w 18 r. śmierci

18:00

†† Irena, Eugeniusz Mucha i ich synowie: Eugeniusz i Wiesław

Poza parafią: † Ewa Fortuna (gr.10) – od Mariusza Toczek z rodziną

PIĄTEK

13 IV

 

 

6:30

1) †† Jan, Józef Pietras

2) † Maria Zięba – od rodziny Gawądów

Poza parafią: † Janina Świątek (gr.11) – od Marii i Krzysztofa Bienias z rodziną

7:00

† Jan Grochola – od chrześnicy z mężem

Poza parafią: † Ewa Fortuna (gr.11) – od Dariusza Nabielca z rodziną

18:00

BIERZMOWANIE

Poza parafią:

† Janusz Czubala – od kolegów Klubu Sportowego Ceramika

SOBOTA

14 IV

 

 

6:30

† Zbigniew Całka – od rodziny Kłusek

Poza parafią: † Janina Świątek (gr.12) – od Anny i Marcina Kąckich z rodziną

7:00

† Marian Figiel – w r. śmierci

14:00

ślub /Połom D./: Urszula Kłosowska – Witold Stochel

14:00

ślub: Anna Leszczyńska – Michał Zawadzki

18:00

†† Andrzej Maliszczak i rodzice

Poza parafią:

1) † Janusz Czubala – od kolegi Lucjana

2) † Ewa Fortuna (gr.12) – od Tadeusza Bukowca z rodziną

3 NIEDZIELA

WIELKANOCNA

15 IV

 

 

6:30

† Cecylia Hyrc – od sąsiadów syna Tadeusza z ul. Kr. Jadwigi

Poza parafią: † Janina Świątek (gr.13) – od rodziny Dańców z Łomnej

7:45

W int. Agnieszki i Waldemara Kożuch z ok. 25 r. ślubu (dz-bł)

9:00

W int. Marii i Kazimierza z ok. 50 r. ślubu (dz-bł)

Poza parafią: † Ewa Fortuna (gr.13) – od Doroty i Wacława Strach

11:00

† Maria Zięba – od syna Krzysztofa z rodziną

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

W int. Hanny z ok. 1 r. urodzin (dz-bł)

17:00

† Leon Korta w 10 r. śmierci – od żony

 

 

Dodatkowe informacje