INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 7 - 13 maja 2018

 

PONIEDZIAŁEK

7 V

 

 

6:30

1) † Kazimierz Bełczykowski – od Warzechowej z rodziną

2) † Stanisława Stabrawa – z ok. imienin

Poza parafią: † Anna Daniec (gr.4) – od Pawła i Barbary Banaś z Leksandrowej

7:00

† Jan Grochola – od Sławomira Grabarz z rodziną

Poza parafią: † Józef Rudek – od Józefy i Feliksa z Bochni

18:00

† Stefan Wzorek – w 6 r. śmierci

Poza parafią:

1) † Zbigniew Całka (gr.7) – od Stefanii Babraj z Królówki

2) † Krystyna Bienias (gr.4) – od pracowników Przedszkola nr 1 w Krakowie

3) † Mieczysław Kępa (gr.4) – od kuzynki Fredy z rodziną z Bochni

4) † Anna Nakielna – od rodziny Florków

5) † Oskar Polinierski – od sąsiadów z bloku 11 z Chełmka

6) † Danuta Konieczna – od rodziny Babrajów oraz Marii Staszków

7) † Aleksandra Dyląg – od rodziny Ćwiertniów z Lipnicy

8) † Maria Zięba – od nauczycieli i pracowników SP w Pogwizdowie

WTOREK

8 V

 

 

św. Stanisława

6:30

†† Stanisław Adamczyk w 35 r. śmierci i żona Balbina – od syna Edwarda z rodziną

Poza parafią: † Anna Daniec (gr.5) – od wnuka Kamila z rodziną

7:00

† Stanisław Dróżdż – z ok. imienin

Poza parafią: † Józef Rudek – od sąsiadów: Buławów, Grelów i Judów

18:00

† Stanisław Kożuchowicz z ok. imienin – od żony i dzieci

Poza parafią:

1) † Zbigniew Całka (gr.8) – od kolegów: Wacława Woźnickiego i Andrzeja Budysia

2) † Krystyna Bienias (gr.5) – od Genowefy Matras z rodziną

3) † Mieczysław Kępa (gr.5) – od Lucyny i Tadeusza Lekki

4) † Anna Nakielna – od rodziny Steców i Kowalików

5) † Oskar Polinierski – od współpracowników Firmy MARMATOR

6) † Danuta Konieczna – od Katarzyny i Jarosława Alcikowskich

7) † Aleksandra Dyląg – od rodziny Liszków i Karczów

8) † Maria Zięba – od dyrektorów szkół i przedszkoli Gminy Bochnia

ŚRODA

9 V

 

 

6:30

1) † Jan Grochola – od Sławomira Grabarza z rodziną

2) † Jan Grochola – od Barbary i Bronisława

Poza parafią:

1) † Anna Daniec (gr.6) – od Iwony Zagój z rodziną

2) † Mieczysław Kępa (gr.6) – od wujka Józka z Bochni

7:00

† Stanisław Duch z ok. imienin – od żony i dzieci

Poza parafią: † Józef Rudek – od rodziny Łacnych z Bochni

18:00

Nowennowa:

1)      W int. pewnych osób z ok. 82 r. urodzin i 43 r. ślubu (dz-bł)

2)      W int. 8 Róży Matek (dz-bł) i za zmarłych z tej Róży

3)      † Bogdan Mech – od Zofii i Stefana Rajca oraz Heleny i Stanisława Mochel

4)      † Jan Waśniowski – w 3 r. śmierci

5)      † Tadeusz Zygmunt – od Haliny Palej z rodziną

6)      † Andrzej Czekaj – od sąsiadów

7)      † Kazimierz Trystuła – od kolegów zięcia Sławomira z ZUK

8)      † Renata Turecka-Lukas – od Anny Wójs z rodziną

9)      † Janusz Czubala – od kolegów i koleżanek z SP w Muchówce

10)   † Cecylia Hyrc – od Wandy, Rysi i Witka z Wadowic

11)   † Bronisław Panna – od sąsiadów Kokoszków

12)   † Zbigniew Całka – od Barbary Folwarskiej

13)   † Kazimierz Perek – od pracowników ZUK

14)   † Jan Śliwa – od kuzynki Małgorzaty z rodziną

15)   † Danuta Konieczna – od chrześniaka Jerzego Guzik z rodziną

16)   † Anna Bielewicz – od siostrzeńca z rodziną

17)   † Aleksandra Dyląg – od Małgorzaty i Zbigniewa Klimek z rodziną

18)   † Ewa Fortuna – od sąsiadów

19)   † Roman Włosiński

20)   † Halina Orzechowska – od koleżanki córki Eweliny: Iwony Kotfisz

21)   † Anna Gołdas

22)   † Mieczysław Kępa – od chrześnicy Karoliny z narzeczonym

23)   † Waldemar Pośleński z ok. imienin – od mamy

Poza parafią:

1) † Zbigniew Całka (gr.9) – od Bożeny i Józefa Zelków z Brzeźnicy

2) † Krystyna Bienias (gr.6) – od Kokoszków, Pytków i wujka Tadeusza

3) † Anna Nakielna – od rodziny Imiołków z Chodenic

4) † Oskar Polinierski – od współpracowników Firmy MARMATOR

5) † Maria Zięba – od pracowników Gminnego Zesp. Obsł. Szkół i Przedszkoli w Bochni

CZWARTEK

10 V

 

 

6:30

1) † Anna Bielewicz – od brata Mariana z rodziną

2) † Aleksandra Dyląg – od chrześniaka Mieczysława z rodziną

Poza parafią: † Anna Daniec (gr.7) – od rodziny Kazior z Muchówki

7:00

†† Janina, Robert Babraj

Poza parafią: † Józef Rudek – od rodziny Filaków z Rząski

18:00

†† Józef, Julia Mikulscy

Poza parafią:

1) † Zbigniew Całka (gr.10) – od Czesławy Mikulskiej z rodziną

2) † Mieczysław Kępa (gr.7) – od sąsiadów Janiny i Władysława Kazior

3) † Krystyna Bienias (gr.7) – od rodziny Kotowiczów z Bochni

4) † Anna Nakielna – od Ireny i Stanisława z Muchówki

5) † Oskar Polinierski – od współpracowników Firmy MARMATOR

6) † Danuta Konieczna – od sąsiadki Anety i Iwony z rodziną

7) † Ewa Fortuna – od Małgorzaty, Pauliny i Moniki

PIĄTEK

11 V

 

 

6:30

1) † Anna Bielewicz – od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP w N. Wiśniczu

2) † Antoni Kochański – od siostry Zofii z rodziną

Poza parafią:

1) † Mieczysław Kępa (gr.8) – od Zofii i Mieczysława Adamczyk ze St. Wiśnicza

2) † Anna Daniec (gr.8) – od rodziny Trojaków z Łazów

7:00

W int. Heleny i Juliana z ok. 57 r. ślubu (dz-bł)

Poza parafią: † Józef Rudek – od Lucyny Rojek z Sosnowca

18:00

†† Katarzyna, Piotr Mikulscy

Poza parafią:

1) † Zbigniew Całka (gr.11) – od Teresy Kawalla z córką

2) † Krystyna Bienias (gr.8) – od rodziny Kotowiczów z Bochni

3) † Aleksandra Dyląg – od Jana Kaczmarczyka z rodziną

4) † Anna Nakielna – od Mariusza i Anny z Zabierzowa

5) † Danuta Konieczna – od Dariusza Kukli z rodziną

6) † Ewa Fortuna – od Marii i Danuty

SOBOTA

12 V

 

 

6:30

† Marian Widełka

Poza parafią:

1) † Mieczysław Kępa (gr.9) – od kolegów z pracy zięcia Adama

2) † Anna Daniec (gr.9) – od rodziny Marcińczak z Królówki

7:00

1) † Aleksander Fielek – od córki z mężem i wnuków z rodzinami

2) †† Zofia, Władysław Mikulscy – od córki Władysławy z rodziną

Poza parafią: † Józef Rudek – od rodziny Budaczów z Wiśnicza

18:00

†† Genowefa, Feliks, Paweł Babraj; Władysław, Rafał Cygan

Poza parafią:

1) † Zbigniew Całka (gr.12) – od Anety i Dariusza Cebulak

2) † Krystyna Bienias (gr.9) – od Krystyny i Jana Soja z rodziną

3) † Danuta Konieczna – od Haliny Czuban z rodziną z Królówki

4) † Aleksandra Dyląg – od Magdaleny Kęs z rodziną

5) † Anna Nakielna – od rodziny Brzegowych z Muchówki

6) † Ewa Fortuna – od koleżanki Katarzyny ze Szkoły Zawodowej

7 NIEDZIELA

WIELKANOCNA

13 V

 

Wniebowstąpienie Pańskie

6:30

† Artur Klimek w r. urodzin – od siostry z rodziną

Poza parafią: † Anna Daniec (gr.10) – od Ewy i Jarosława Babral z Muchówki

7:45

† Edward Mikulski w 3 r. śmierci – od córki Grażyny

9:00

† Tadeusz Tworzydło – od żony i dzieci z rodzinami

Poza parafią:

1) † Mieczysław Kępa (gr.10) – od sąsiadów Zychów

2) † Krystyna Bienias (gr.10) – od Jana Piecha

11:00

W int. Dzieci I-komunijnych i ich rodzin (dz-bł)

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

W int. Janiny i Zdzisława z ok. 40 r. ślubu (dz-bł)

17:00

† Leszek Sowiński – w 7 r. śmierci

Poza parafią: † Zbigniew Całka (gr.13) – od sąsiadów Rejduchów

 

Dodatkowe informacje