INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 14 - 20 maja 2018

 

PONIEDZIAŁEK

14 V

 

św. Macieja

6:30

1) † Antoni Kochański – od siostry Marii z mężem

2) † Ewa Fortuna – od teściów

Poza parafią:

1) † Anna Daniec (gr.11) – od Stanisława Gieniec z Muchówki

2) † Mieczysław Kępa (gr.11) – od rodziny Kądziołków

7:00

† Anna Bielewicz – od pracowników Obsługi i Administracji SP w N. Wiśniczu

Poza parafią: † Józef Rudek – od Małgorzaty i Stanisława Krotos

17:00

W int. 33 Róży Matek z Łomnej (dz-bł)

18:00

†† Zofia, Władysław, Kazimierz, Jan Sajdak

Poza parafią:

1) † Zbigniew Całka (gr.14) – od Jolanty Grzesik

2) † Krystyna Bienias (gr.11) – od sąsiadów Cholewów

3) † Anna Nakielna – od Marii Wolak

4) † Danuta Konieczna – od Stanisława Dudka z rodziną

5) † Aleksandra Dyląg – od koleżanek synowej Bożeny z Firmy EKOBUD

6) † Maria Zięba – od pracowników administracji Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Łapczycy

WTOREK

15 V

 

 

 

6:30

† Ewa Fortuna – od chrzestnej Janiny Kłusek

Poza parafią: † Anna Daniec (gr.12) – od rodziny Smolików

7:00

†† Krystyna Jarczewska w 5 r. śmierci; Maria, Zbigniew Maliszewscy w r. śmierci

Poza parafią: † Józef Rudek – od sąsiadów Stabrawów

17:00

W int. rodziców, nauczycieli i dzieci I-Komunijnych (dz-bł)

18:00

† Zofia i Szczepan Jajeśnica

Poza parafią:

1) † Zbigniew Całka (gr.15) – od sąsiadki Marii Cebulak z rodziną

2) † Krystyna Bienias (gr.12) – od sąsiadów Nalepków

3) † Mieczysław Kępa (gr.12) – od Pawła Kępy z rodziną

4) † Anna Nakielna – od Janiny Wolak

5) † Danuta Konieczna – od sąsiadów Dudzików

6) † Maria Zięba – od wójta Gminy Bochnia i zastępcy

ŚRODA

16 V

 

św. Andrzeja Boboli

6:30

1) †† Zofia, Piotr Gaworczyk; Maria, Jan Zgłobiccy

2) † Tadeusz Kukla – od rodziny Wyrwów

Poza parafią: † Anna Daniec (gr.13) – od emerytów ZK w N. Wiśniczu

7:00

†† Jadwiga Klima i syn Sławomir

Poza parafią: † Józef Rudek – od sąsiadki Marii Jędrzejek

17:00

W int. Ks. Proboszcza (dz-bł) – od dzieci I-Komunijnych i ich rodziców

18:00

Nowennowa:

1)      W int. Jakuba i Dawida z ok. urodzin (dz-bł)

2)      W int. 65 Róży Ojców z N.W. (dz-bł) i za zmarłych z tej Róży

3)      †† Maria, Jakub Pyrz w r. śmierci

4)      † Tadeusz Zygmunt – od Aleksandra Bienias z rodziną

5)      †† Zofia, Franciszek Kmiecik i zmarli z rodziny

6)      † Andrzej Czekaj – od rodziny Mazanków

7)      † Kazimierz Trystuła – od Edwarda Stachonia z rodziną

8)      †† Stefania Fortuna w 4 r. śmierci i mąż Marian; Marzena Kurnik

9)      †† Janina Prochwicz w 1 r. śmierci i mąż Władysław

10)   † Renata Turecka-Lukas – od Renaty Tota z rodziną

11)   † Cecylia Hyrc – od Tadeusza i Elżbiety Piech

12)   † Bronisław Panna – od Czesława Adamczyka z Łomnej

13)   † Zbigniew Całka – od Małgorzaty Korta

14)   † Kazimierz Perek – od rodziny Nowaków

15)   † Jan Śliwa – od kuzynki Ireny

16)   † Danuta Konieczna – od bratanicy Bożeny Lipińskiej

17)   † Anna Bielewicz – od koleżanek i kolegów syna Leszka z Firmy „Kropidłowscy Ubezpieczenia”

18)   † Aleksandra Dyląg – od Elżbiety Trzos z rodziną

19)   † Jan Grochola – od Mirosława i Anny Grabarz

20)   † Ewa Fortuna – od sąsiadów

21)   †† Stanisław, Jan Prokop

22)   † Halina Orzechowska – od siostrzenicy Beaty z rodziną

23)   † Mieczysław Kępa – od Bogumiła i Edyty z dziećmi

 

 

 

Poza parafią:

1) † Zbigniew Całka (gr.16) – od Wojciecha Wągrody z rodziną

2) † Krystyna Bienias (gr.13) – od Ferdynandy i Mariana z rodziną

3) † Mieczysław Kępa (gr.13) – od rodziny Filipków z Leksandrowej

4) † Anna Nakielna – od Elżbiety i Andrzeja Wolak

CZWARTEK

17 V

 

 

6:30

1) † Ewa Fortuna – od chrzestnego z żoną

2) † Czesława Panna – od siostry Zofii

Poza parafią:

1) † Anna Daniec (gr.14) – od Eugenii i Kazimierza z Muchówki

2) † Mieczysław Kępa (gr.14) – od rodziny Jaroszów

7:00

† Renata Brzegowa – w 4 r. śmierci

Poza parafią: † Józef Rudek – od rodziny Rudków z dziećmi

18:00

†† Marian, Janina Rybak

Poza parafią:

1) † Zbigniew Całka (gr.17) – od przyjaciół z Placu Gazaris

2) † Krystyna Bienias (gr.14) – od Katarzyny i Pawła Mazur

3) † Anna Nakielna – od Stanisławy i Józefa Wolak

4) † Danuta Konieczna – od przyjaciółki Ireny i jej sióstr: Kamili i Grażyny

PIĄTEK

18 V

 

św. Stanisława Papczyńskiego

6:30

1) † Michał Chomiak – w 12 r. śmierci

2) † Antoni Kochański – od siostry Władysławy z córką

Poza parafią: † Anna Daniec (gr.15) – od bratowej Marii Banaś

7:00

W int. 45 Róży Ojców (dz-bł) i za zmarłych z tej Róży

Poza parafią: † Józef Rudek – od Andrzeja Kluby z rodziną

17:00

W int. Ks. Bartosza (dz-bł) – od dzieci I-Komunijnych i ich rodziców

18:00

†† Stanisław Juszczyk w 25 r. śmierci; Emilia Juszczyk i Adam Kurek

Poza parafią:

1) † Zbigniew Całka (gr.18) – od przyjaciół z Placu Gazaris

2) † Krystyna Bienias (gr.15) – od rodziny Satołów

3) † Mieczysław Kępa (gr.15) – od rodziny Kowalińskich

4) † Anna Nakielna – od sąsiadów

5) † Ewa Fortuna – od koleżanki Anny z rodziną

SOBOTA

19 V

 

 

6:30

† Barbara Migdas

Poza parafią: † Anna Daniec (gr.16) – od rodziny Cyganów i Szafrańców

7:00

1) † Józef Rudek – od syna Bronisława z żoną i wnuków z rodzinami

2) † Maria Zięba – od syna Andrzeja

17:00

W int. s. Urszuli, s. Kazimiery i s. Lilli (dz-bł) – od dzieci I-Komunijnych i ich rodziców

18:00

CHRZCIELNA: W int. dzieci, rodziców i chrzestnych

Poza parafią:

1) † Zbigniew Całka (gr.19) – od rodzin: Filipków, Walczaków i Świebodów z Brzeźnicy

2) † Krystyna Bienias (gr.16) – od Iwony i Stanisława Wełny z rodziną

3) † Mieczysław Kępa (gr.16) – od rodziny Irzykowskich

4) † Anna Nakielna – od Marii i Józefa Brzegowych z Królówki

5) † Ewa Fortuna – od rodziny Chochlińskich z Lipnicy Murowanej

NIEDZIELA ZESŁANIA

DUCHA ŚWIĘTEGO

20 V

 

 

6:30

† Aleksander Wójcik

Poza parafią: † Anna Daniec (gr.17) – od koleżanek z pracy córki Elżbiety

7:45

† Stanisław Jarosz

9:00

† Marian Kluba – w 1 r. śmierci

Poza parafią:

1) † Mieczysław Kępa (gr.17) – od Aliny i Jana

2) † Krystyna Bienias (gr.17) – od Agaty i Adama Mikulskich z rodziną

11:00

†† Ludwik, Melania Dobranowscy

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

† Stanisław Mochel – w 1 r. śmierci

17:00

† Elżbieta Domas – z ok. Dnia Matki

Poza parafią: † Zbigniew Całka (gr.20) – od rodzin: Pamułów, Rydzów i Filipków

 

Dodatkowe informacje