INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 11 - 17 czerwca 2018

 

PONIEDZIAŁEK

11 VI

 

św. Barnaby

6:30

1) † Marian Tworzydło – w r. śmierci

2) † Danuta Konieczna – od Marii Kukla

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.8) – od Anny Skotnickiej i Oli Polkowskiej

7:00

† Bronisław Anioł – w 20 r. śmierci

18:00

† Bronisław Panna – od rodziny Krzysztołów

WTOREK

12 VI

 

bł. Romana Sitki

6:30

† Mieczysław Kępa – od córki Marty

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.9) – od rodziny Polkowskich z Krakowa

7:00

† Halina Orzechowska – od córki Eweliny z rodziną

18:00

† Cecylia Hyrc – od rodziców i dzieci kl. „0” Szkoły w Połomiu D.

ŚRODA

13 VI

 

św. Antoniego
z Padwy

6:30

1) † Czesława Kokoszka – w 4 r. śmierci

2) † Antoni Kochański – od siostry Marii z mężem

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.10) – od Weroniki i Roberta Świtała

7:00

† Barbara Goc – od córki Krystyny z mężem i dziećmi

18:00

Nowennowa:

1)      W int. Anny i Marcina z ok. 10 r. ślubu (dz-bł)

2)      O zdrowie i szczęśliwy przebieg operacji dla Agaty

3)      O łaskę zdrowia dla Lidii

4)      O błogosławieństwo Boże dla pewnej rodziny

5)      O zdrowie i potrzebne łaski dla właścicieli drukarni „3N” z N. Sącza

6)      † Daniela Górska – w 8 r. śmierci

7)      † Anna Nakielna – od wnuka Marcina z rodziną

8)      † Tadeusz Zygmunt – od rodziny Nalepków z Krakowa

9)      † Barbara Faber – od Burmistrz i pracowników Urzędu Miejskiego w N. W.

10)   † Andrzej Czekaj – od Małgorzaty i Aleksandra Piech z rodziną

11)   † Kazimierz Trystuła – od rodziny Mazanków

12)   † Cecylia Hyrc – od sąsiadów z ul. Nowej i bloku

13)   † Bronisław Panna – od OSP w Łomnej

14)   † Zbigniew Całka – od koleżanek żony z Referatu Oświaty

15)   † Kazimierz Perek – od rodziny Jędrzejków

16)   † Jan Śliwa – od Konrada Koterby z rodziną

17)   † Danuta Konieczna – od sąsiadów

18)   † Anna Bielewicz – od Heleny Wójcik z rodziną

19)   † Aleksandra Dyląg – od Krystyny Kliś

20)   † Jan Grochola – od Bożeny Daniec z rodziną z Bochni

21)   † Ewa Fortuna – od kuzynki Renaty Ojczyk z rodziną

22)   †† Antoni Mikulski w 14 r. śmierci i żona Genowefa

23)   † Halina Orzechowska – od rodziny Borkowskich

24)   † Mieczysław Kępa – od szwagierki Krystyny z rodziną

25)   † Krystyna Bienias – od córki Moniki z rodziną

26)   † Anna Daniec – od syna Wiesława z rodziną

27)   † Czesława Panna – od siostrzenicy Ewy z rodziną

28)   †† Helena, Jan Kulas – w r. śmierci

29)   † Krystyna Smęda – od rodziny Irzykowskich

30)   † Stanisław Jóźwik – od emerytek i emerytów PWS

31)   † Grażyna Nowicka-Gawęda – od Krzysztofa i Katarzyny Klima

32)   † Alojzy Nakielny

 

 

 

 

CZWARTEK

14 VI

 

bł. Michała Kozala

6:30

1) † Emilia Łącka – w 3 r. śmierci

2) † Anna Daniec – od córki Renaty z mężem

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.11) – od koleżanek i kolegów córki Anny z Liceum

7:00

†† Zofia, Kazimierz Trystuła w r. śmierci – od dzieci

18:00

† Cecylia Hyrc – od Klubu Seniora w N. Wiśniczu

PIĄTEK

15 VI

 

 

6:30

1) † Danuta Konieczna – od Jolanty Gicala z rodziną

2) † Ewa Fortuna – od kuzynki Doroty z rodziną

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.12) – od Karoliny, Tomasza i Wojciecha Brzegowych

7:00

† Halina Orzechowska – od siostry Jadwigi z mężem

18:00

† Stanisław Nalepka – w 13 r. śmierci

SOBOTA

16 VI

 

 

6:30

† Stefan Mączka

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.13) – od Kazimiery i Henryka Brzegowych

7:00

† Alina Mikulska z ok. imienin – od męża i dzieci

18:00

CHRZCIELNA: W int. dzieci, rodziców i chrzestnych

11 NIEDZIELA

ZWYKŁA

17 VI

 

 

6:30

† Alojzy Drożdż – w 9 r. śmierci

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.14) – od Barbary i Szczepana Sułek

7:45

†† Jan, Helena Kulas

9:00

†† Stefania, Bronisław Helak

11:00

†† Albina Rudek i syn Kazimierz

11:00

ZK: Za Parafian

15:00

†† Józef Trzos w 7 r. śmierci i zmarli z rodziny

17:00

† Kazimiera Stachoń – od syna Tadeusza z żoną Jolantą

 

 

 

 

Dodatkowe informacje