INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 25 czerwca – 1 lipca 2018

 

PONIEDZIAŁEK

25 VI

 

 

6:30

† Antoni Kochański – od sąsiadów

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.22) – od rodziny Gajków z Gierczyc

7:00

†† Anna Pająk w 9 r. śmierci, mąż Jan i syn Czesław

18:00

†† Władysława, Jan Gądek i syn Władysław

WTOREK

26 VI

 

 

6:30

† Ewa Fortuna – od Zofii Toczek

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.23) – od rodziny Czekajów i Kubasów

7:00

†† Stefania, Jan, Władysław Trzeciak

18:00

†† Jan, Antoni Wołowczyk

ŚRODA

27 VI

 

 

6:30

† Władysława – z ok. imienin

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.24) – od Krystyny Jaśko z rodziną

7:00

† Janina Drożdż – w r. śmierci

18:00

Nowennowa:

1)      O łaskę zdrowia dla Wandy

2)      † Anna Nakielna – od Zofii Kukla z rodziną

3)      † Tadeusz Zygmunt – od koleżanek córek

4)      † Andrzej Czekaj – od Stanisława i Barbary Cieśla

5)      † Kazimierz Trystuła – od Mroczka z rodziną

6)      †† Janina, Władysław Prochwicz; Władysław Łącki

7)      † Cecylia Hyrc – od Doroty, Eugeniusza Łazowskich z rodziną z Podgródka

8)      † Bronisław Panna – od koleżanek i kolegów córki Danuty z zakładu pracy

9)      † Jan Śliwa – od kuzyna Józefa z rodziną

10)   † Danuta Konieczna – od Batysów i Gaworczyków z Leksandrowej

11)   † Anna Bielewicz – od kolegów syna z Wydziału Rozwoju z Sandomierza

12)   † Aleksandra Dyląg – od przyjaciół z Leksandrowej

13)   † Jan Grochola – od OSP w Łomnej

14)   † Ewa Fortuna – od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej

15)   † Halina Orzechowska – od rodziny Brzegowych z dziećmi z Zawady

16)   † Mieczysław Kępa – od Małgorzaty i Artura Kaczmarczyk

17)   † Krystyna Bienias – od córki Joanny z rodziną

18)   † Anna Daniec – od sąsiadki Noga

19)   †† Barbara, Eugeniusz Bienias – w r. śmierci

20)   † Czesława Panna – od siostrzenicy Alfredy z mężem i synami

21)   † Krystyna Smęda – od rodziny Kościelniaków

22)   † Stanisław Jóźwik – od Leszka i Melanii Dobranowskich

23)   †† Janina, Teofil Fortuna

24)   † Anna Polkowska

25)   †† Agata Romańska w 55 r. śmierci; Sabina, Marian Romański

26)   †† Stanisława Chodur; Franciszek Wójcik

27)   †† Władysław Ziemianin w 60 r. śmierci i z rodziny Ziemianin

28)   †† Władysława Daniec z ok. imienin; Kazimiera, Władysław Rajca

 

CZWARTEK

28 VI

 

św. Ireneusza

6:30

W int. s. Lilli z ok. imienin (dz-bł)

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.25) – od Rafała Wojkowskiego z rodziną

7:00

†† Wanda, Zdzisław, Czesław Kaczmarczyk

18:00

W int. Anny i Michała z ok. 10 r. ślubu (dz-bł) i ich dzieci

PIĄTEK

29 VI

 

św. Piotra i Pawła

6:30

† Roman Widełka

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.26) – od Marcina Wojkowskiego

7:45

†† Władysław Kupczyk w 32 r. śmierci i żona Helena

9:00

† Józef Bielak – z ok. urodzin

18:00

†† Janina, Tadeusz Juszczyk

SOBOTA

30 VI

 

 

6:30

W int. Lucyny Wójcik z ok. imienin (dz-bł)

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.27) – od Danuty Kukla z córkami

7:00

† Emilia Mastalerz z ok. imienin – od męża, dzieci, wnuczek i prawnuczki oraz w int. męża Jana z ok. 89 r. urodzin (dz-bł) – od dzieci

11:00

W int. absolwentów i nauczycieli z ok. 45 r. matury (dz-bł) oraz za zmarłych absolwentów i nauczycieli

14:00

ślub: Iwona Krzywda – Łukasz Papież

15:00

ślub: Anna Mikulska – Andrzej Deja

18:00

W int. Alicji i Ryszarda z ok. 30 r. ślubu (dz-bł)

13 NIEDZIELA

ZWYKŁA

1 VII

6:30

† Lucyna Bakalarz – z ok. imienin

Poza parafią: † Zofia Olipra (gr.28) – od kolegów Krzysztofa z Piłki

7:45

†† Ks. Gerard Bratek; Adam Ciechański; Franciszek Mróz

9:00

†† Magdalena Sułek w 30 r. śmierci i mąż Jan

11:00

†† Matylda, Andrzej, Tadeusz Gawąd

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

CHRZCIELNA: W int. dzieci, rodziców i chrzestnych

17:00

† Teresa Jastrzębska

Poza parafią: † Grażyna Nowicka-Gawenda (gr.1) – od córki Sabiny z mężem

 

 

 

Dodatkowe informacje