INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 9 – 15 lipca 2018

 

PONIEDZIAŁEK

9 VII

 

 

6:30

† Krystyna Bienias – od Magdaleny Świątek

7:00

†† Weronika, Alojzy, Tadeusz Stochel

18:00

W int. Urszuli i Krzysztofa z ok. 30 r. ślubu (dz-bł) – od rodzeństwa i taty

Poza parafią: † Grażyna Nowicka-Gawenda (gr.9) – od rodziny Tobiaszów

WTOREK

10 VII

 

 

6:30

† Mieczysław Kępa – od brata Marka z żoną Elżbietą

7:00

† Zofia Olipra – od syna Grzegorza z rodziną

18:00

† Janina Jawień – w r. śmierci

Poza parafią: † Grażyna Nowicka-Gawenda (gr.10) – od Beaty i Jana Nalepka

ŚRODA

11 VII

 

św. Benedykta

6:30

W int. Anny i Ryszarda z ok. 25 r. ślubu (dz-bł)

7:00

†† Marcin, Katarzyna Wołowiec

18:00

Nowennowa:

1)      W int. Moniki i Jacka z ok. 23 r. ślubu (dz-bł)

2)      † Anna Nakielna – od Magdaleny Ćwioro z rodziną

3)      † Andrzej Czekaj – od Mazanków i Wrzesińskich z Tarnowa

4)      † Kazimierz Trystuła – od Jolanty i Tadeusza Stachoń z rodziną

5)      † Bronisław Panna – od koleżanek i kolegów córki Danuty z zakładu pracy

6)      † Jan Śliwa – od rodziny Mazanków z Olchawy

7)      † Anna Bielewicz – od kolegów syna z Wydziału Rozwoju z Sandomierza

8)      † Jan Grochola – od Sławomira Grabarza z rodziną

9)      † Halina Orzechowska – od rodziny Brzegowych z Królówki

10)   † Krystyna Bienias – od Anny i Sergiusza

11)   † Anna Daniec – od rodzin Skirło i Zgłobickich

12)   † Zofia Olipra – od sąsiadów i koleżanek z Kopalin

13)   † Czesława Panna – od sąsiadów Burków i Kowalczyków

14)   † Krystyna Smęda – od Alfredy Kowal

15)   † Stanisław Jóźwik – od rodziców i uczniów kl. 3 z Połomia D.

16)   †† Karol, Józefa Kamyczek; Cyprian, Albina Jawień

17)   †† Józef, Zdzisław, Edward, Piotr Rojek

18)   † Franciszek Stawarz – od córki Marii z mężem i dziećmi

 

 

 

 

 

Poza parafią:

† Grażyna Nowicka-Gawenda (gr.11) – od Chóru parafialnego CANON

CZWARTEK

12 VII

św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu

6:30

† Mieczysław Kępa – od chrześnicy Beaty z rodziną

7:00

† Zofia Olipra – od córki Anny z rodziną

18:00

† Stanisław Stawiarski w 32 r. śmierci – od żony i córek z rodzinami

Poza parafią: † Grażyna Nowicka-Gawenda (gr.12) – od rodziny Cebulaków

PIĄTEK

13 VII

św. Andrzeja Świerada i Benedykta

6:30

† Anna Daniec – od wnuka Michała z żoną

7:00

† Karolina Musiał – w 52 r. śmierci

18:00

†† Bronisław Buława w r. śmierci i żona Helena

Poza parafią: † Grażyna Nowicka-Gawenda (gr.13) – od znajomych Iwony i Artura

SOBOTA

14 VII

 

 

6:30

† Antoni Kochański – od siostry Barbary z rodziną

7:00

† Józef Rudek – w 4 r. śmierci

18:00

†† Władysława, Stefan Szot; Karol, Helena, Alojzy Goc; Marian, Maria Goc

Poza parafią: † Grażyna Nowicka-Gawenda (gr.14) – od znajomych Iwony i Artura

15 NIEDZIELA

ZWYKŁA

15 VII

6:30

†† Henryk Maławy oraz z rodziny Kłosowskich i Babrajów

7:45

†† Bronisław Buława w r. śmierci i żona Helena

9:00

† Mieczysław Strach

11:00

† Czesław Goryczko

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

† Czesław Możdżeń – w 4 r. śmierci

17:00

† Wiesław Rudek

Poza parafią: † Grażyna Nowicka-Gawenda (gr.15) – od Burmistrza N. Wiśnicza

 

Dodatkowe informacje