INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 20 sierpnia – 26 sierpnia 2018

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 20 sierpnia – 26 sierpnia 2018

 

PONIEDZIAŁEK

20 VIII

św. Bernarda

6:30

† Krystyna Smęda od syna Alfreda z żoną

7:00

†† Maria, Julian, Stanisława Cholewa

Poza parafią: † Grzegorz Polkowski od siostry Weroniki z rodziną

18:00

†† Michał, Maria Dobranowscy

WTOREK

21 VIII

św. Piusa X

6:30

†† Janina, Eugeniusz Mazanek w 14. rocz. śm. Janiny

7:00

† Tadeusz Kukla, † żona Elżbieta od syna z rodziną

Poza parafią: † Grzegorz Polkowski od kuzynki Iwony z rodziną

18:00

† Kazimierz Helak

ŚRODA

22 VIII

NMP Królowej

6:30

†† Olga i Zygfryd Płaszczyk

7:00

†† Karol, Stefania Łacny i † Marian Nabielec

Poza parafią: † Grzegorz Polkowski od kolegów z Kopalin

18:00

1)      w 45. rocz. ślubu Jana i Marii (dz –bł)

2)      o opiekę MB dla Dominiki z ok. imienin

3)      o opiekę MB dla Ani z ok. imienin

4)      †† Alojzy Bobek i zmarli z rodziny

5)      † Bronisław Panna od koleżanek i kolegów z pracy córki Danuty

6)      † Anna Bielewicz od Dyrekcji, nauczycieli i obsługi Publicznej Szkoły Podstawowej w Lipnicy Murowanej

7)      † Zofia Olipra od Stanisława i Marii Jędrzejak

8)      † Józefa Tabor w rocz. śm. od synów: Adama i Józefa

9)      † Kazimierz Cholewa od Cecylii Kukulskiej

10)   † Franciszek Stawarz od syna Dariusza z rodziną

11)   † Józef Pośleński w 6. rocz. śm. od żony z rodziną

12)   † Jerzy Stachel od Katarzyny Jawień z rodziną

13)   † Maria Mech od Marii Wyrwa z synem

14)   † Teresa Mączka od siostrzenicy Doroty z rodziną

15)   † Antoni Mikulski w rocz. śm.

16)   za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące

17)   +Józef Trzeciak – od rodz. Rudków i Czekajów

 CZWARTEK

23 VIII

6:30

† Krystyna Smęda od syna Alfreda z żoną

7:00

† Antoni Mikulski w 3. rocz. śm.

18:00

† Kazimiera Stachoń od wnuczki Katarzyny z mężem

 PIĄTEK

24 VIII

św. Bartłomieja

6:30

† Mieczysław Kępa od Burmistrza Nowego Wiśnicza

7:00

† Stanisław Jóźwik od wnuków Dawida i Anny

Poza parafią: † Grzegorz Polkowski od Elżbiety i Stanisława z Bochni

18:00

† Kazimiera Stachoń od wnuczki Joanny z rodziną

 SOBOTA

25 VIII

6:30

†† Anna i Jan Zagórscy w rocz. śm.

7:00

† Kazimiera Stachoń od Tadeusza i Marty Wojewoda

14:00

ślub: Sebastian Janiczek – Maria Kubas   (błog. ks. A. Romanowski)

15:00

ślub: Łukasz Goryczko – Kinga Kwinta

18:00

W 10. rocz. ślubu Małgorzaty i Tomasza (dz-bł)

 

21 NIEDZIELA

NMP Częstochowskiej

26 VIII

6:30

w 90 rocz. urodzin Stefanii (dz-bł) od dzieci

7:45

† Sabina Tobiasz w 25. rocz. śm. i † mąż Jan

9:00

w 40 rocz. ślubu Wandy i Alojzego (dz-bł)

11:00

w 50 rocz. ślubu Aleksandry i Jana Skolik (dz-bł)

15:00

O zdrowie, Boże błog. i potrzebne łaski dla Karola z ok. 18. urodzin

17:00

† Maria Bielak w roczn. śm.

Dodatkowe informacje