INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH: 8 -14 października 2018 r.

 

PONIEDZIAŁEK

8 X

 

6:30

1) † Alojzy Babraj w 13 r. śmierci

2) † Mieczysław Kołodenny w r. śmierci

Poza parafią: † Witold Kołodenny (gr.8)

7:00

†† Hieronim Goc, córka Klaudia i jej mąż Wojciech

17:00

† Czesław Czuban w 6 r. śmierci

Poza parafią: 1) † Stanisław Łazowski (gr.8)

                          2) † Franciszek Stawarz – dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno-

                               Wychowawczego w Bochni

WTOREK

9 X

 

 

6:30

†† Stanisława i Tadeusz Klimowie

Poza parafią: † Witold Kołodenny (gr.9)

7:00

† Stefania Rojek w 9 r. śmierci

17:00

†† Renata Turecka-Lukas, Renata Pach i Waldemar Kluba – od kolegów i koleżanek z klasy ze Szkoły Podstawowej

Poza parafią: 1) † Stanisław Łazowski (gr.9)

                          2) † Franciszek Stawarz – dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno-

                              Wychowawczego w Bochni

ŚRODA

10 X

 

 

6:30

1) †† Anna, Kazimierz, Weronika i Henryk Bernady

2) †† Anna, Stefan Rybak w 30 r. śmierci – od wnuczki Danuty z rodziną

Poza parafią: † Witold Kołodenny (gr.10)

7:00

†† Władysław, Maria i Tadeusz Nowak

17:00

Nowennowa:

1)      † Franciszek Stawarz – od wnuka Tomasza z żoną Moniką  

2)      † Jerzy Stachel – od koleżanek z pracy Agnieszki

3)      † Maria Mech – od Joanny i Jana Dudów z Bochni

4)      † Maria Stelmach – od Stanisławy Kąckiej z rodziną

5)      † Edward Kokoszka – od rodziny Widełków

6)      † Bernadeta Burkiewicz – od właścicieli i pracowników firmy „Telesfor”

7)      † Józef Trzeciak – od rodziny Łagoszów

8)      † Józefa Liszka

9)      † Stanisław Czubala w 3 r. śmierci

10)   †† Maria i Stanisław Stabrawa i ich rodzice

 

 

 

Poza parafią: 1) † Stanisław Łazowski (gr.10)

                          2) † Franciszek Stawarz – dyrekcji i pracowników Ośrodka Szkolno-

                              Wychowawczego w Bochni

CZWARTEK

11 X

 

 

6:30

1) † Andrzej Babraj w 1 r. śmierci

2) † Józef Trzeciak – od chrześnicy Anny

Poza parafią: † Witold Kołodenny (gr.11)

7:00

† Andrzej Świątek w 14 r. śmierci

17:00

† Maria Zięba – od Klubu Seniora

Poza parafią: 1) † Stanisław Łazowski (gr.11)

                          2) † Franciszek Stawarz – od uczniów kl. 5 SP w Ośrodku Szkolno-

                                Wychowawczym i ich rodziców

PIĄTEK

12 X

 

 

6:30

1) †† Joanna i Feliks Warzybok

2) † Aleksander Jawień – od córki Izabeli z rodziną

Poza parafią: † Witold Kołodenny (gr.12)

7:00

† Janina Mazur w 6 r. śmierci - od bratanicy Anny z rodziną

17:00

† Roman Smęda w 8 r. śmierci

Poza parafią: 1) † Stanisław Łazowski (gr.12)

                          2) † Franciszek Stawarz – Elżbiety i Sławomira Płachczyńskich z

                               Bochni

SOBOTA

13 X

 

Bł. Honorata Koźmińskiego

6:30

1) W int. Ewy i Wojciecha z ok. 34 r. ślubu oraz w int. Anny i Marcina z ok. 4 r. ślubu (dz-bł)

2) † Edward Tworzydło

Poza parafią: † Witold Kołodenny (gr.13)

7:00

1) † Jerzy Stachel – od żony Józefy

2) † Maria Mech – od Marii i Piotra Kokoszka z rodziną  

15:00

Ślub: Ogiela Roksana – Bakalarz  Sławomir

17:00

†† Julia Wójcik w r. śmierci i mąż Józef

Poza parafią: 1) † Stanisław Łazowski (gr.13)

                          2) † Franciszek Stawarz – koleżanek i kolegów z Firmy IGLO Dział

                               blacharstwa

 

28 NIEDZIELA

ZWYKŁA

14 X

 6:30

† Stefan Budka w 14 r. śmierci

Poza parafią: † Witold Kołodenny (gr.14)

7:45

† Paweł Kokoszka w 14 r. śmierci

9:00

†† Stanisław Mazanek i rodzice Mazanek i Kargula

11:00

† Jadwiga Wojewoda w 18 r. śmierci

14:00

ZK: Za Parafian

15:00

† Bronisław Panna od wnuków: Dawida, Daniela, Jakuba i Natalii

17:00

W int. Agaty z ok. 18 r. urodzin (dz-bł) – od rodziców i rodzeństwa

Poza parafią: 1) † Stanisław Łazowski (gr.14)

                          2) † Franciszek Stawarz – koleżanek i kolegów z Firmy IGLO Dział

                               blacharstwa

Dodatkowe informacje