Boże Narodzenie: 25 grudnia 2018 r

         W różny sposób przemawiał Bóg do ludzi w ciągu wieków. Ostatecznie przemówił przez swojego Syna Jezusa Chrystusa, który przyszedł na świat dać nam życie wieczne.

Dziś, tak jak kiedyś w Betlejem, poprzez świętą liturgię przychodzi na nasze ołtarze i rodzi się w naszych sercach. Niech Jego Narodzenie umacnia w nas wiarę, pomnaża dobro, wnosi pokój i dodaje sił w codziennych staraniach o piękno chrześcijańskiego życia.

  1. JutroŚwięto Św. Szczepana. Ofiary zebrane na tacę są przeznaczone na KUL i Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. Na Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się rozesłanie „kolędników misyjnych”, którzy po mszy św. udadzą się do rodzin naszej Parafii. Kolędnicy będą zaopatrzeni w identyfikatory. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na pomoc misjonarzom.
  2. Zachęcamy wszystkich, a szczególnie rodziców z dziećmi do adoracji Dzieciątka Jezus w pięknej szopce w naszym kościele.
  3. Muzeum Ziemi Wiśnickiej zaprasza do zwiedzenia ruchomej „Szopki” autorstwa p. Zbigniewa Wójcickiego - w czasie Świąt od 10.00 do do 13.00.
  4. Od czwartku w naszej Parafii rozpoczyna się wizyta duszpasterska, tzw. kolęda. Bardzo prosimy, aby w każdym mieszkaniu na stole był krzyż, woda święcona, kropidło, zapalone świece. Zachęcamy, aby cała rodzina była obecna w czasie kolędy. Program wizyty na najbliższy tydzień …………
  5. Program kolędy jest także zamieszczony w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej naszej Parafii.
  6. Życzenia bożonarodzeniowe.

Dodatkowe informacje